Bünyesine yeni müşteriler çekmek isteyen QNB Finansbank, tanışma kredisi kapsamında faizleri düşürdüğünü açıkladı.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan QNB Finansbank, kış aylarının gelmesi ve eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle vatandaşların nakit ihtiyacının arttığını fark etti ve buna yardımcı olmak için harekete geçti. Borcunu ödemek isteyen ya da acil paraya ihtiyacım var diyen herkesin yararlanabileceği bir tanışma kredisi kampanyası oluşturdu. Bu kampanyada faizlerin son derece düşük olacağını ve vatandaşların günde sadece 40 lira ödeyeceklerini açıkladı.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI

Nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlara müthiş bir kampanya hazırlayan QNB Finansbank, tanışma kredisinin detaylarını duyurdu. Resmi internet sitesinde yayınladığı açıklamada, kredinin faiz oranının yüzde 1,74 olduğunu ve milyonlarca vatandaşa 36 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi vereceklerini belirtti. Diğer bankalara kıyasla daha düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayan QNB Finansbank, kredi kampanyasına ilişkin örnek ödeme planını da paylaştı. 30 bin liralık bir ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşın bu krediyi 36 ayda ödemeye karar vermesi durumunda aylık olarak yüzde 1,74 faiz uygulanacağı açıklandı. Söz konusu kredinin aylık taksit tutarı ise 1.210 lira olarak hesaplandı.

12 ay boyunca yardım parası ödemesi olacak! Bu yardım parasını almak isteyenler için İLAN verildi! 12 ay boyunca yardım parası ödemesi olacak! Bu yardım parasını almak isteyenler için İLAN verildi!

QNB FİNANSBAK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank tarafından sunulan 30 bin liralık tanışma ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar hem online kanallar üzerinden hem de yüz yüze başvurularını gerçekleştirebilirler. 08502208573 numaralı çağrı merkezini arayarak hem detaylı bilgi alabilir hem de başvuru yapabilirler. Bunun yanı sıra QNB Finansbank’ın resmi internet sitesinde yer alan ‘Bireysel İhtiyaç Kredisi’ kategorisinden de başvurularını bankaya iletebilirler. Belge teslim etmeden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar QNB Finansbank İnternet Şubesi ve Mobil uygulamayı kullanırsa kolay bir şekilde belgesiz kredi alabilirler.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Günde sadece 40 lira ödeyeceğiniz tanışma kredisinden yararlanmak için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir. Bu şartlardan ilki 18 yaşından büyük olmaktır. Bunun dışında başvuru esnasında dikkat edilen faktörlerden biri kredi notunuzdur. Çok yüksek olmasa da riskli olmayan bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Gerekli şartları sağlayan vatandaşlar başvuru esnasında bazı belgeleri teslim etmelidir. Bu belgeler sırasıyla; Nüfus cüzdanı ya da noter tarafından onaylanmış suret, doğalgaz gibi kişinin adına son 3 ayda düzenlenmiş bir fatura ve gelir belgesidir. Kişilerin teslim edeceği gelir belgesi, çalışma durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra, kişinin üzerine varsa tapu fotokopileri, araç ruhsatları, kira kontratları, mevduat gibi diğer gelirlerini gösterir belgeleri bankaya teslim etmesi gerekmektedir. Yukarıda söz ettiğimiz tüm koşulları sağlayan ve belgeleri teslim eden vatandaşlar banka tarafından incelenecek ve kredi almaya uygun görülürse banka hesaplarına parası anında yatacaktır.