Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

1 Mayıs 2020 Cuma 14:30:30

1 Mayıs Doya Doya Moda Kim Birinci Oldu? İşte bu hafta elenen yarışmacı

TV8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta final heyecanının yaşandığı yeni bölümde 1 Mayıs cuma günü kim elendi? Doya Doya Moda haftanın birincisi kim oldu çok merak edildi. Biz de tüm bu soruları sizler için derledik.

1 Mayıs Doya Doya Moda Kim Birinci Oldu? Elenen kim oldu? Kolyeyi kazanan yarışmacı kim? Hangi yarışmacı elendi? çok merak edildi. Jüri koltuğunda Seray Sever, Kemal Doğulu ve Gülşah Saraçoğlu’nun oturduğu programda, yarışmacılar her gün konsepte en uygun şıklığı yakalamak için ter döküyor. Tabi yarışmacıların en önemli özelliği ise büyük beden kadınlar olması. Ardından jüri karşısına çıkan yarışmacılar puanlarını alıyor. Haftanın sonunda da en çok puanı alan yarışmacı birinci olurken, en düşük puanı alan isim veda ediyor. 1 Mayıs Cuma günü de final heyecanının yaşandığı Doya Doya Moda’da kim birinci oldu? Hangi yarışmacı elendi? Hadi gelin birlikte bakalım…

Doya Doya Moda puan tablosu 1 Mayıs 2020

Pazartesi günü konsept “Abiye Şıklığı” idi. Salı günü ise “Sokak Etkinliği” konseptine uygun olarak giyinen yarışmacılar en şık olmak için ter döktüler. Haftanın ortasında yarışmacılar “Mevsimlik triko Şıklığı” konseptine uygun olarak giyindiler. Finalden bir gün önce de “Serbest şıklık” konsepti uygulandı. Haftanın finalinde de yarışmacılar “Bahar daveti” konseptine uygun olarak kombin yaptılar.

Genel puan tablosunda; Emel 49 puanla birinci, Betül 46 puanla ikinci, Sündüz 31 puanla üçüncü, Sepideh 28 puanla dördüncü, Mira 27 puanla beşinci, hanzade 26 puanla 6. ve son olarak Zenan 23 puanla 7. sırada yer aldı. Final günü puanlaması ise henüz yapılmadı. 

1 Mayıs Doya Doya Moda elenen ve kazanan

Bu hafta Doya Doya Moda’da elenen yarışmacı Zenan olurken kolyeyi alan büyük ihtimal Emel olacak. Açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNÜN HABERLERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇOK OKUNAN HABERLER

SON HABERLER

Son Dakika Haber

Yukarı