1 Nisan Burç Yorumları – 1 Nisan 2021 Günlük Burç ve Astroloji yorumu

1 Nisan burç yorumları! 1 Nisan 2021 Günlük burç ve astroloji yorumu! Astroloji uzmanlarından 1 Nisan 2021 perşembe günü burç yorumları geldi! 1 Nisan burçlar ne diyor?

1-nisan

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Astroloji uzmanları tarafından 1 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 1 Nisan burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Nisan ayının önemli gezegen hareketleri neler olacak? Akrep burcundaki Dolunay ne zaman meydana gelecek? Dolunay burçları nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

1 Nisan Burç Yorumları!

Nisan ayı gökyüzü hareketleri açısından yoğun etkilere sahip olacak. Hemen ayın başında iletişimin gezegeni Merkür’ün Koç burcuna geçişi meydana gelecek. 4 Nisan’dan itibaren iletişim alanındaki konuların ön plana çıkmaya başladığını göreceksiniz. Merkür ve Koç buluşmasının en önemli etkisi yeniliklerin ortaya çıkmasına olanak sağlamasıdır. Özgünlüğün artmaya başlayacağı bu süreçte hayatınızla ilgili radikal kararlar almaya meyilli olacaksınız. Ayrıca, fikirlerinizi yüksek sesle ifade etmekten kaçınmayacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi bastırmak yerine muhatabı ile paylaşmak isteyeceksiniz. Bu durum ilişkilerde yıpranmalara ve sorunlara neden olabilir. Zira, iletişim dilinin sert ve patavatsızlık boyutunda ilerleyebileceğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki iki hafta boyunca Koç burcunda seyahat edecek olan Merkür, teknolojiye olan ilginizin artmasını da sağlayacaktır. 9 Nisanda ise ayın en önemli ve kritik gökyüzü hareketi meydana gelecek. Mars ve Neptün arasındaki dik açı gerçekleşecek. Gezegenler arasında Neptün salgın hastalıklar ile ilişkilendirilmiştir. Bu nedenle Neptün’ün hareketlerini pandemi süreci üzerinden yorumlamamız kaçınılmaz olacaktır. 9 Nisan’dan itibaren korona virüsü salganı sürecinin pik yapabileceği uyarısında bulunabiliriz. Bu yüzden çok dikkatli olmanız ve kişisel izolasyon sürecine önem vermeniz gerekmektedir. 12 Nisan’da ise Koç  burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Aşkın gezegeni Venüs’ün Plüton ile dik açı yapacağı Yeni Ay dönemi hareketli geçecektir. Yeni Ay’ın yönetici gezegeni Mars olacaktır.

1 Nisan 2021 Burç yorumları!

Bu süreçte yeniliklere kapılarınızı aralayacaksınız. Risk almaktan kaçınmayacaksınız. Düşüncelerinizi eylemlere dökmek için harekete geçeceksiniz. 12-18 Nisan tarihleri arasında hayatınız tamamen değişim gösterebilir. Aydınlanma ve yenilenme sürecinin fitilinin ateşleneceği bu dönem de dikkatli adımlar atmaya odaklanmalısınız. Aşk alanında ise duygularınız karmaşık bir hal alabilir. Kararsızlıklarınız ve çekinceleriniz artacağı için ilişkilerinizde ayrılık konuşmaları gündeme girebilir. Odak noktanız hayatınız ve kariyeriniz etrafında yoğunlaşacaktır. Aşkın geri plana itildiği bu süreçte yaşam enerjinizin yükselmesi yeni kapıların açılmasını sağlayacaktır. 19 Nisan’da ise Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişine tanıklık edeceğiz. Tüm burçlar açısından finansal krizlerin meydana gelebileceği bir hafta yaşanacaktır. Ekonomik yönden kendinizi çaresiz ve kapana kısılmış hissedebilirsiniz. Birikimlerinizi yanlış alanlarda değerlendirme tehlikesiyle karşılaşabilirsiniz. Hem stresli hem de sinirli bir ruh halinde olacağınız için ilişkilerinizdeki sorunlar derinleşebilir. Sakin ve kontrollü şekilde ilerlemeye özen göstermeniz gereken bir süreç içerisinde yer alacaksınız. 23 Nisan’da ise Mars İkizler burcundan ayrılacak Yengeç burcuna geçiş yapacak. Duygusal yönünüzün açığa çıkmaya başlamasını sağlayacaktır. Yaşam enerjinizde kırılma anları yaşanabilir.

Evinize ve ailenize verdiğiniz önem artmaya başlayacağı için daha korumacı yaklaşabilirsiniz. Alınganlıklar artabilir. Duygusal ilişkilerinizde yeni bir yol haritası belirlemek isteyebilirsiniz. Ayın en önemli ve son hareketi ise 27 Nisan’da meydana gelecektir. 27 Nisan’da Akrep burcunda 7. derece Dolunay gerçekleşecek. Sadece ayın değil, yılında önemli gezegen hareketleri arasında gösterilen Akrep Dolunay’ı hayatınızda deprem etkisi yaratabilir. Büyük olayların meydana geleceği bu süreçte hayatınız alt üst olabilir. Lakin, etkilerini olumsuz yönden değerlendirmeniz doğru olmayacaktır. Değişim ve dönüşüm sürecinin sancılarını hissetseniz dahi gelecek açısından yeni kararlar almanız kaçınılmaz olacaktır. Hem ilişkilerde hem de kariyer alanındaki değişim, hayata bakış açınızı da etkileyecektir. Nisan ayı boyunca yaşam enerjiniz artmaya başlayacak ve hayatınızda eksiklikleri gidermeniz için yol açıcı deneyimler sunacaktır. Tutku, heyecan ve kişisel isteklerin öne çıkacağı bir zaman dilimi olarak karşımıza çıkacaktır.

1 Nisan 2021 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Bugün gerekli enerjiye sahipsiniz. Gün içinde özel duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Geriye tortu bırakacak işler yapmak istemiyorsanız, burcunuzda ters hareketine devam eden Merkür’ü unutmamalısınız. Olaylara yaklaşım tarzınız sağlıklı olmalı.

1 Nisan 2021 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Bugün birtakım gizlilikler konusunda ısrarcı bir tutum sergilemeniz mümkün. Fikirlerinizi söylerken temkinli davranmayı tercih ediyorsunuz. Öfkelerinizi baskı altında tutarak bazı olayları aşmanız mümkün değil. Sezgisel yeteneğinizi ön plana çıkaracak ve güçlendirecek yeni çalışmalara yönelmelisiniz. Spor yapmak için uygun bir gün.

1 Nisan 2021 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün işinizde yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Fakat duygusal ilişkinizde yaşayabileceğiniz bir takım sorunları unutmamalısınız. İhmal edilmek istemeyen partnerinizin alınganlık gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Her zamanki diplomasi davranışlarınızla durumu idare etmeyi başarmalısınız. Özel yeteneklerinizin güçlü olduğu bir gün.

1 Nisan 2021 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

İş yaşantınızda bir takım fırsatların size sunulması, kafanızdaki soru işaretlerin su üstüne çıkmasına neden olacaktır. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görerek, yeni başlangıçlara kendinizi hazırlamalısınız. Kişisel özgürlüğünüzün önemli olduğu bugün içinde, bazı sınırlamaları kaldırırsanız kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

1 Nisan 2021 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Bugün enerjinizi yaratıcılığınızla olumlu bir şeklide birleştirebiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda karşı tarafı ikna etmeniz kolaylaşacak. Sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin desteği sayesinde bir takım koordinasyon çalışmalara gireceksiniz. Güç birleşmelerini sevmenize rağmen, son sözü siz söylemekten yanasınız.

1 Nisan 2021 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden hoşlanmadığınız için bugün kendi kurallarınızı kendiniz koymaktan yanasınız. Yapacağınız her türlü çalışmaların alt yapısını hazırlayarak sunmaktan yanasınız. Eğitim ve öğretimle ilgili konuların ön plana çıkacağı bir gün. Bugün çalışmalarınızı derinleştirmekten yanasınız.

1 Nisan 2021 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Karşı tarafın fikirlerini kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Diretme huyunuz yok fakat olayları değişik açıdan objektif bir şeklide gördüğünüz için, düşüncelerinizde daima haklı çıkıyorsunuz. Bugün kardeşlerinizin fikirlerine saygı göstermeli ve onların bazı sorunlarını çözüm üretmelisiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

1 Nisan 2021 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Kazançlarınız konusunda başarı grafiğiniz yükseliyor. Bugün kişisel yetenekleriniz ön plana çıkarmadan önce, size güven duyulmasını istiyorsunuz. Kazançlarınızı değişik kaynaklardan kazanmak isteği içindesiniz. İş değişimleri yaşamak istiyorsanız, mantıklı davranışlarınızı ön plana çıkarmalısınız. Boğaz ve boyun ağrılarınız olabilir.

1 Nisan 2021 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Kişisel özgürlüğünüzü korumak adına verdiğiniz savaşlardan daima siz galip çıkıyorsunuz. Bugün, içten davranışlarınızın size sağlayacağı motivasyon sayesinde, başlattığınız her türlü çalışmayı istediğiniz koşullara getirebileceksiniz. Vereceğiniz mücadelenin size sağlayacağı kişisel kazançlar bir hayli fazla. İsteklerinizde diretebilirsiniz.

1 Nisan 2021 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Kendinize güveniyor ve çalışmalarınızı mantık süzgecinden geçirerek, kişisel başarınızı perçinliyorsunuz. Bugün birlikte olduğunuz insanlarla fikir alışverişi içinde olacaksınız. Onların düşüncelerinden bazı fikirleri süzerek, kendinize yararlı olanları seçeceksiniz. Tiyatro, sinema ve tiyatro gibi sanat olaylarına ilgi duyacağınız bir gün.

1 Nisan 2021 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Enerjinizi ikiye katlayacak olayların içinde olduğunuz zaman, kendinizi daha da huzurlu ve olumlu hissediyorsunuz. Bugün eski arkadaşlarınızla bir arada olacak geçmiş günlerden konuşacaksınız. Gününü yaşayan biri olarak, anılardan konuşmak sizin için oldukça ilginç olacaktır. Buruk bir hüzün gözlerinizi sulandırabilir.

1 Nisan 2021 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde radikal ve farklı kararlar alacağınız günlerden biri. Bazı bilgilerinizin destek görmesi, sizin için oldukça önemli. Bugün, görüştüğünüz kişilerle önemli fikir alış verişleri içinde olacaksınız. Girişimci yapınızın çevresel koşullarla da uygun olması açısından, adımlarınızı dikkatli ve mantıklı atıyorsunuz.