1000 TL Pandemi Yardım Başvuru Sonuçları Açıklanmaya Başladı - İşte Sonuç Sorgulama Linki

Pandemi Sosyal Destek ön başvuru ekranı hafta sonu olması vesilesi ile tüm vatandaşlara açıldı. 1000 TL Korona maddi destek ödemeleri için başvurularınızı hemen yapabilirsiniz. 20 Nisan 2020 tarihinde başlayan 1000 TL Pandemi sosyal destek ön başvuru ekranı, vatandaşlarımızın tamamının başvurabilmesi için açıldı. E-Devlet üzerinden yapılacak olan başvuru sonucunda herkes 1000 TL Pandemi sosyal destek ödemesi alabilecek.

1000 TL Pandemi Yardım Başvuru Sonuçları Açıklanmaya Başladı - İşte Sonuç Sorgulama Linki

Pandemi Sosyal Destek ön başvuru ekranı hafta sonu olması vesilesi ile tüm vatandaşlara açıldı. 1000 TL Korona maddi destek ödemeleri için başvurularınızı hemen yapabilirsiniz. 20 Nisan 2020 tarihinde başlayan 1000 TL Pandemi sosyal destek ön başvuru ekranı, vatandaşlarımızın tamamının başvurabilmesi için açıldı. E-Devlet üzerinden yapılacak olan başvuru sonucunda herkes 1000 TL Pandemi sosyal destek ödemesi alabilecek. Cumartesi ve Pazar günü için tüm halka açık olacak olan Pandemi Sosyal Destek ön başvuru ekranı için hemen başvuru yapmalısınız. TC kimlik numarasının son hanesine göre başvuru yapılıyordu. 0’lar Pazartesi, 2’ler Salı, 4’ler Çarşamba, 6’lar Perşembe ve 8’ler Cuma günü başvuru yapabiliyordu. Ancak başvurular hafta sonu olması sebebiyle tüm vatandaşlara açık hale getirildi.

1000 TL Nakdi Yardım Sonuçları Açıklandı!

1000 TL Pandemi sosyal yardım ödemeleri sonuçları açıklanmaya başladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı konuya ilişkin açıklamalar yaptı. Sosyal yardımlardan daha önce faydalanamamış olan kişilerin tamamı 1000 TL sosyal yardım ödemelerinden hak etmiştir. Bu nedenle eğer daha önce birinci ve ikinci faz ödemelerinden 1000 TL ve civarında bir para yardımı almadıysanız buradaki bağlantıdan başvuru yapabilirsiniz. 1000 TL yardımlar için herhangi bir başvuru şartı yok ancak belli kriterleri elbet karşılamak gerekiyor.

1000 TL Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru Ekranı Açıldı!

Tüm Türkiye Pandemi sürecinde büyük zorluklar çekiyor. Tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız devletimizden yardım bekliyor. 81 şehirde Pandemi sürecinde ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara ödeme yapılacak. 1000 TL'lik 3. faz korona nakdi yardım ödemesi geçtiğimiz Pazartesi günü başlamıştı. Pazartesi başlayan başvurularda TC kimlik numarasının son hanesine göre müracaatlar yapılabiliyordu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada TC kimlik numarasının son hanesi 0 olanlar Pazartesi, 2 olanlar Salı, 4 olanlar Çarşamba, 6 olanlar Perşembe ve 8 olanlar Cuma günü başvurularını yaptı. Ancak başvuru yapmak için geç kalanlar için ise hafta sonu serbest olarak açıldı. 1000 TL'lik 3. faz korona nakdi yardım ödemesin başvuru yapmakta geç kaldıysanız telaş etmeyin. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü başvuruları herkes yapabilecek.

Başvuruyu Kaçıranlar Dikkat!

TC kimlik numarasının son hanesine göre başvuru yapılıyor. Bu sebeple başvuru gününü kaçıranlara özel olarak tüm halkımız başvuru yapabilsin diye Cumartesi ve Pazar günü serbest olacak şekilde açıldı. 1000 TL'lik 3. faz Pandemi sosyal destek nakdi yardım ödemesi için e-Devlet’ten hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

1000 TL Pandemi Başvurusu Sonuçlarına Nasıl Bakılır?

Pandemi sosyal destek başvurusu sonucu ve en güncel durumları için yine e- Devlet kapısı kullanılmaktadır.

https://www.turkiye.gov.tr/acshb-pandemi-sosyal-destek-on-basvurusu

Buradaki bağlantıya tıkladıktan sonra e- Devlet sistemine giriş yaptıktan sonra başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

YORUM EKLE