Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

25 Eylül 2020 Cuma 22:21:37

26 Eylül Burç Yorumları! 26 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

26 Eylül Burç yorumları. 26 Eylül 2020 cumartesi günlük burç yorumları. 26 Eylül cumartesi burç yorumları ne diyor? Sizler için günlük burç yorumlarını derledik. 26 Eylül 2020 cumartesi burç yorumları ne diyor?

26 Eylül Burç yorumları. 26 Eylül 2020 cumartesi günlük burç yorumları. 26 Eylül cumartesi burç yorumları ne diyor? Sizler için günlük burç yorumlarını derledik. 26 Eylül 2020 cumartesi burç yorumları ne diyor?

26 Burç Yorumları

Astroloji uzmanları tarafından 26 Eylül burç yorumları açıklandı. Peki, 26 Eylül burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Başak burcundaki Yeni Ay’ın etkileri neler olacak? Copula sabit yıldızının özellikleri nelerdir? Copula sabit yıldız aşk hayatınızı nasıl etkileyecek? 

26 Eylül 2020 Burç Yorumları

25 Eylül’de Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın etkileri hafta boyunca hissedilmeye devam edecek. Başak burcundaki Yeni Ay ve Satürn arasındaki uyum özellikle iş hayatınız ve kariyeriniz açısından olmulu etkiler bırakacak. Merkür’ün Terazi burcunda yer alması ve Jüpiterle oluşturduğu kare de sorumlulukların arttığını işaret ediyor. Sözün öneminin artacağı bu süreçte üstesinden gelemeyeceğiniz sorumlulukları yüklenmemeniz gerekebilir. Ayrıca, abartıdan uzak sadeliğe yöneliceğiniz bir süreçte başlamış oluyor. Merakla takip edilen 26 Eylül burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçlarından Başak’ın özellikleri tüm burçlar için yol gösterici ve etkileyici konumda bulunuyor. Başak burçlarına ait disiplin, düzen ve hizmet anlayışının hakim olacağı haftada kariyerinizde yükselişe geçebilirsiniz. Özellikle ateş grubu burçları Aslan, Yay ve Koç açısından son derece verimli bir süreç yaşanacaktır. Zira detaylara verdikleri önem artmaya başlayacak. İşlerinde daha düzenli bir çalışma şeklini benimseyecekler. İşlerini ertelemek istemeyecekler. Yoğun çalışma temposundan dolayı ruhsal olarak gerilim yaşamayacaklar.

Çalışmak ve üretmen hayatlarının merkezindeki yerini alıyor. Öte yandan şansın gezegeni Jüpiter’in de aktif etkilerini görmeye devam ediyoruz. Eylül ayı boyunca Güneş ile temas halinde bulunan Jüpiter, şans faktörünün hayatınız üzerinizdeki öneminin artmasına katkı sağlıyor. Venüs ise Aslan burcunda bulunduğu için özgüveninizin yükselmesine olanak tanıyor. Yılın en şanslı dönemlerinin meydana geldiği bu süreci iyi değerlendirmeye gayret etmelisiniz. 26 Eylül burç yorumlarına göre Koç, Aslan ve Yay cephesinde kariyer öne çıkıyor. Koç burçlarının yeniliklere açık olacağı bu süreçte yeni projeler ya da iş olanakları ortaya çıkacaktır. Evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Evcil bir hayvan sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Lakin, iş yerinizde problemler meydana gelebilir. Emeklerinizin karşılığını yeterince alamadığınızı düşünüp gönlünüze küsebilirsiniz. Aslan ve Yay cephesinde ise Güneş ve Plüton arasındaki uyum dikkat çekiyor. Aslan burçları parasal konularda daha dikkatli olmaya özen göstereceklerdir. Yay burçları yalnızlık kalkanına sığınarak duygularını insanlarla paylaşmaktan kaçmaya devam edebilir. Bu süreci sade geçirme isteğiniz sosyal çevreniz tarafından yanlış anlamalara neden olabilir. Çevrenizdeki insanlarla açık ve net bir şekilde iletişim kurmaya çalışmak isteyebilirsiniz.

Su grubu burçları Yengeç, Akrep ve Balık cephesinde ise duygusal konuların önemi artıyor. Sadece sevgililik ya da evlilik ilişkisi olarak değerlendirmeyin! Aile içi ilişkiler, arkadaşlarınızla problemler yıpranmanıza neden olabilir. Kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Parasal ve iş alanlarındaki sorunlardan dolayı endişe ve kaygı seviyeniz yükselebilir. Lakin, Satürn ve Başak arasındaki uyum daha fazla çalışma ve gayret gösterme noktasında destekleyici bir konumda bulunuyor. Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova cephesinde ise finansal ve kariyer odaklı gelişmeler meydana gelecektir. Hayatınızdaki düzenin bozulduğunu hissedebilirsiniz. Sağlık konusunda daha dikkatli ve titiz bir yaklaşım şeklini benimseye başlıyorsunuz. Kişisel bakıma gösterdiğiniz ilgi yükselecektir. Aşk konusunda aceleci davranmak yerine olayları akışına bırakmaya çalışmanız gerekebilir. Evli olan su grubu burçlarının kıskançlık ve güvensizlikten kaynaklı sorunları gün yüzüne çıkabilir. Partnerinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde duygusal gelgitlerinizden dolayı ilişkiniz geri dönüşü olmayan bir noktaya sürüklenebilir. Parasal konulardaki problemlerinizi ailenizden destek isteyerek çözmeyi düşünebilirsiniz. Bu dönemin kilit sözcüğü sabır olacaktır. Öfke ile kalkanın zararla oturacağını unutmayarak karar almanızda fayda bulunuyor.

26 Eylül 2020 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Duygusal yönlerinizle ön plana çıkmak istemeyebilir ve düşüncelerinizi saklama gereği duyabilirsiniz.Ailenizle paylaşımlara önem vereceğiniz bir gün. uzun süredir aradığınız ortamlarda bulunacaksınız.Ortak çalışmalar gerektiren işlerde, çalışma alanınızın çerçevesini geniş tutmak isteyebilirsiniz. Gücünüzün desteklenmesini bekliyorsunuz.

26 Eylül 2020 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Başlattığınız çalışmalardan gerekli performansı sağlamak için, önem vermeniz gereken bir çok detay var. Öncelikle sabırlı olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bugün Ay’ın konumu, çevresel ilişkilerinizde istediğiniz düzeni sağlamak için, ilişkilerinizi güçlü tutmanız gerektiğini hatırlatıyor. İletişim konusunda başarınız güçlenecektir.

26 Eylül 2020 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Güneş’ten güçlü etkiler alıyorsunuz. Maddi konularda yetersiz kaldığınız ortamlardan uzaklaşmak ve kendinize yeni bir çalışma alanı bulmak en büyük arzunuz. Sınırlarınızı genişletmek için başlattığınız olumlu çabalarınızın karşılığını sosyal ilişkilerinizdeki başarınıza borçlusunuz. Aktif yapınız göz dolduruyor.

26 Eylül 2020 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönlerinizi daha çok ortaya çıkarıyor, sizi anlamlı ve önemli hale getiriyor. Bugün, duygularınızla kişisel enerjinizi birleştirme gereği duyacaksınız. Bu tür kombinasyon çalışmalara uzak kalmak istemiyor olmanız, size olumlu etkiler verecektir. Kişisel enerjinizin güçlenmesiyle başarınız ikiye katlanıyor.

26 Eylül 2020 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Bilinçaltınızda biriktirdiğiniz bir çok düşünceyi dağıtmayı denemelisiniz. Satürn’ün size verdiği dayanıklılık ve sabır, önemli konularda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ketum davranışlarınız altında gizli planların ve önemli konuların olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumluluklarınızı tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz.

26 Eylül 2020 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Arkadaş çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızı pekiştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bugün, Parasal konularda beklediğiniz performansı güçlü dostlarınız sayesinde elde edeceksiniz. Gerekli atılımlarınız için alacağınız önemli destekler, size istediğiniz desteği sağlayacaktır..

26 Eylül 2020 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Güneş burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinize güçlü katkılarda bulunuyor. Enerjinizi doğru kullanacağınız bir gün içindesiniz. İmajınıza yönelik çalışmalar yapacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Karşıt ilişkilerinizde kendi gücünüzün farkındasınız ve olayları farklı bir şekilde ele almayı iyi biliyorsunuz.

26 Eylül 2020 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda da başarılı olacaksınız.Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Size destek verecek kişilerinde, aynı özelliklere sahip olmasını beklemeniz son derece doğal. Bilinç altı potansiyelinizi gün geçtikçe yükseliyor. Bugün şartlar sizden yana olacak. 

26 Eylül 2020 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
Duygusal konularda derin bir kavrayış yeteneğine sahipsiniz.Partnerinizle yaşadığınız yoğun duygular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz.Ay’ın bulunduğu konum, içsel derinliğinizin artışına neden olacak.Bugün, bazı konularda sır olmak isteyebilir araştırmalarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. Kazançlar konusunda şartlarınızı yeniden belirlemek istiyorsunuz

26 Eylül 2020 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. İkili ilişkilerinde karşı tarafın şartlarını kendi düşüncelerinizle birleştirmek isteyebilirsiniz. . Duygusal ilişkilerinizde yoğun bir talep altında kalacaksınız. Ortak çalışmalar içinde bulunduğunuz arkadaşlarınız arasında duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Motivasyonunuz oldukça yüksek.

26 Eylül 2020 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Güneş kombinasyon burcunuzdan size destek verecek ve eklentilerinizle ilgili değişim fırsatları yakalamanıza neden olacaktır. Bugün Ay’ın konumu, olayları daha derin bir şekilde incelemenizi sağlayacak. Bazı olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Bugün bir çok ortamlara katılacak, konuşmalarınızla insanları etkileyeceksiniz.

26 Eylül 2020 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün.Yaratıcılığınız hız kazanıyor.Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Aşırı çalışmanız gereken bir gün. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı