Acun’a bir darbede Hasan Can Kaya’dan geldi! Konuşanlar Youtube dönüyor

acun-ilicali

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8 patronu Acun Ilıcalı’ya soğuk duş! Başta  Konuşanlar, Tolgshow gibi merak edilen yapımlarıyla Hükümsüz ve Şeref Bey ve Sihirli Annem gibi merak edilen ve ses getiren yapımlar hariç koskaca Exxen’de mutlu eden hiç bir dizi ve program olmadığı ve izlenmediği öğrenildi. Acun Ilıcalı çıldırdığı ve sinirden küplere bindiği öğrenildi. Şu an Exxen’de Konuşanlar, Tolgshow, Diziler haricinde izlenen bir program yok.

Acun Ilıcalı hiç beklemediği yerden vuruldu!

Acun Ilıcalı, getirdiği tüm Youtuber’ların hiç bir programı tutmadı. Rekorlar kıran Ali Biçim ve Mesut Can Kaya’dan Orkut Işıtmak kadar hiç bir Youtuber programı Exxen’de izlenmedi! En çok izlenen Konuşanlar programı ve Hasan Can Kaya olmuştu! Acun Ilıcalı kötü giden exxen’e bir darbe de Hasan Can Kaya’dan geldi. Hasan Can Kaya Konuşanlar programıyla Youtube dönüş yapıyor!

Acun Ilıcalı çıldırdı!

1 Ocak itibari ile Exxen platformu izleyicilerle buluştu. Platformda iddialı diziler yer aldı. Şeref Bey, Hükümsüz, Öğrenci Evi, İşte Bu Benim Masalım, Sihirli Annem gibi yapımlar hemen dikkat çekti. Bu diziler az da olsa izlendi. Acun beklemediği darbe Youtuberlar’dan geldi!

Youtuberler gidiyor, ünlüler geliyor!

Şu anda Exxen platformunda yer alan dizi sayısı 12… Ancak yeni diziler için öyle yoğun bir hazırlık var ki, dizi sektörü full çalışacak gibi görünüyor. Üstü üste ünlü isimlerin yeni proje haberlerini yakında almaya başlayacaksınız.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu kötü gidişatla ilgili ve çözüm yöntemiyle ilgili bilgiler verdi. Exxen’in dizi hazırlığı ile ilgili bazı bilgiler verdi. Star isimler yeni dizilerde yer alacak. Şimdiden 6 dizi için planlamalar yapıldı, yola çıktılar…

20 Dizi Başlıyor!

Önümüzdeki 2,5 aylık dönemde ise Acun Ilıcalı ve arkadaşlarının tam tamına 20 tane dizinin hazırlığı için çalışma içinde olduğu öğrenildi.

Programları ünlüler yapacak!

Acun Ilıcalı tüm Youtuberları programdan çıkartarak programı bundan sonra Ünlülerle yapacağı öğrenildi.

Pandemi döneminde dizi sektörü full time çalışacak ve binlerce kişi de bu işten ekmek yiyecek… Sina Koloğlu, yazısında şu detaya özellikle dikkat çekiyor:

“Şöyle bir gerçek var; salgın nedeniyle yeni işlerin ne olacağının belli olmadığı bir dizi sektörü var. Sahneleri kapalı bir tiyatrolar var. Oyuncularıyla, teknik altyapısıyla, senaristleriyle, yönetmeniyle… Yılda yaklaşık 30 dizi hedefte. Yani kabaca bir hesapla çalışanların aileleriyle birlikte 30 bine yakın bir koca ailenin ekmek kapısı Exxen. Böyle bir fotoğraf çıkıyor.”

Acun’u çıldırtan hamle!

Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya ile Konuşanlar programı için kafa kafaya geldiği aktarılıyor. Acun Ilıcalı sadece fragmanları atabilirsin dediği Konuşanlar Youtube kanalına Hasan Can Kaya son bir video attı! Hasan Can uzun videosunda Oğuzhan Uğur vardı. Exxen’in kötü gidişatını gören Hasan can Kaya Konuşanlar kanalını yaşatmak için Konuşanlar progrmaıyla Youtube dönüyor!

Exxen’e sadece dizi yapacak!

Exxen’in batma ihtimaline karşı Hasan Can Kaya Konuşanlar programını tekrardan Youtube yapacak ancak Hasan Can Kaya Exxen’e iş yapmaya devam edecek. Acun Ilıcalı 20 dizi projesinde 3’ü Hasan can Kaya ait olduğu gelen bilgiler arasında.

Youtuber’lar gidiyor!

Acun Ilıcalı Reynmen ve Berkcan Güven’i programa alamamıştı. Alper Rende, Orkut Işıtmak, Mesut Can Kaya ve Ali Biçim Youtuba geri dönerken exxen’e iş yapmayacakları öğrenildi.

Sadece Hasan Can Kaya izlendi!

Acun Ilıcalı dizi kararında yine en çok Hasan Can Kaya güveniyor! Hasan Can Kaya, Exxen platformunda tüm dizi ve programların yarısı kadar izleniyor! Konuşanlar Youtube devam ederken, diziler Exxen’de olacak gibi görünüyor!

Yorumlar kapalı.