Afili Aşk 31. bölüm izle Kanal D 29 Ocak 2020 Afili Aşk son bölümü

Afilli Aşk 31. bölüm izle. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afilli Aşk 31. bölümüyle 29 Ocak Çarşamba akşamı yayındaydı. Dizi severler de Afilli Aşk 31. bölümü araştırmaya başladı. Televizyon başında olmayıp Afilli Aşk son bölümü izlemek isteyen dizi severler ise Afilli Aşk son bölüm izle seçeneklerini araştırıyor. Afilli Aşk dizisi 31. bölümü internette yayınlandı! Sizler için hazırladık...

Afili Aşk 31. bölüm izle Kanal D 29 Ocak 2020 Afili Aşk son bölümü

Afilli Aşk 31. bölüm izle. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afilli Aşk 31. bölümüyle 29 Ocak Çarşamba akşamı yayındaydı. Dizi severler de Afilli Aşk 31. bölümü araştırmaya başladı. Televizyon başında olmayıp Afilli Aşk son bölümü izlemek isteyen dizi severler ise Afilli Aşk son bölüm izle seçeneklerini araştırıyor. Afilli Aşk dizisi 31. bölümü internette yayınlandı! Sizler için hazırladık.

Afili Aşk 31. bölüm izle 29 Ocak 2020

Afilli Aşk dizisi 31. bölümüyle 29 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarındaydı. Dizi severleri ekran başına kilitleyen Afilli Aşk dizisinde yine heyecan doruktaydı! Ayşe ve KErem arasındaki 'soğuk savaş' artık boşanmanın da etkisiyle sıcak çatışmaya dönüşüyor! Şirkette 'taht oyunları' başlıyor. 

Afilli Aşk 31. bölüm (Son bölüm) izle

Boşanan Ayşe ile Kerem arasında ipler kopma noktasına geliyor! Ayşe ve Kerem boşanma davasının sonucunda yollarını ayırmaya çalışıyorlar. Bu yüzden Modamu şirketinin yüzü olarak sözleşmesi bulunan Ayşe ile iş hayatında karşılaşmak istemeyen KErem, bu durumu sonlandırmak istemektedir. Oysa Ayşe, Kerem'in sözleşmeyi fesh etme isteğine karşı çıkıyor! Ayşe ile Kerem arasındaki savaş şirkette liderlik savaşına dönüşüyor! 

Ayşe ile Kerem'in boşanmasının ardından bir diğer durum da Ayşe'ye talip gelmesidir! Kerem, boşanmalarına karşın Ayşe'ye talip gelince sinirlenir yine de bu durumu belli etmez! Ayşe ise talipleri Kerem'i çıldırtma pahasına kabul edecektir. Ancak olaylar hiç de Ayşe'nin beklediği gibi gelişmeyecektir.

Afilli Aşk 32. bölüm fragmanı izle

Afilli Aşk dizisi 32. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Afilli Aşk dizisi 32. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

YORUM EKLE