Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

30 Eylül 2020 Çarşamba 10:22:01

Ajda Pekkan ve Hakan Altun sevgili mi? Ajda Pekkan ve Hakan Altun aşk mı yaşıyor?

Son dakika günün magazin bombası patladı. Süperstar Ajda Pekkan, kalbini meslaktaşı Hakan Altun'a kaptırdı. Hakan Altun ve Ajda Pekkan aşk yaşıyor. Yılın magazin bombası olarak yayınlanan haber yok artık dedirtti! Ajda Pekkan ve Hakan Altun gerçekten sevgili mi?

Son dakika günün magazin bombası patladı. Süperstar Ajda Pekkan, kalbini meslaktaşı Hakan Altun’a kaptırdı. Hakan Altun ve Ajda Pekkan aşk yaşıyor. Yılın magazin bombası olarak yayınlanan haber yok artık dedirtti! Ajda Pekkan ve Hakan Altun gerçekten sevgili mi?

Ajda Pekkan kalbini Hakan Altun’a kaptırdı!

En son Bülent Çavuşoğlu aşkını 8 yıl sonra sonlandıran ve ihanet iddiaları sebebiyle bittiği söylenilen aşktan sonra kalbini kimseye açmayan Pekkan, “Beni Taşıyayacak erkek malesef karşıma çıkmıyor” diyerek aşk küsmüştü. Aşkın prensi olarak bilinen Hakan Altun Ajda Pekkan’ın kalbini çalmayı başardı. Ajda Pekkan ve Hakan Altun aşk yaşıyor! 

Beyaz TV ekranlarında yayınlanna Söylemezsem Olmaz programında ortaya çıkan iddiaya göre Ajda Pekkan meslektaşı Hakna Altun’la aşk yaşıyor. Şu sıralar Bodrum’da olan Hakan Altun ve Ajda Pekkan el ele görüntülendiği iddia edildi.

Ajda Pekkan kaç yaşında? 

Ajda Pekkan 74 yaşında. Hakan Altun 48 yaşında. İkili arasında yaş farkı 26!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı