Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

8 Ocak 2021 Cuma 22:15:36

Akrep 5. bölüm izle 8 Ocak Akrep dizisi son bölüm izle Selma şok etti!

Akrep 5. bölüm izle! Akrep son bölüm izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Akrep yeni bölümü izle! 8 Ocak Akrep son bölüm izle! Akrep dizisi 5. bölüm izle! Akrep son bölüm izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Akrep 5. bölüm izle. Akrep son bölüm izle!

Akrep 5. bölüm izle! Akrep son bölüm izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Akrep yeni bölümü izle! 8 Ocak Akrep son bölüm izle! Akrep dizisi 5. bölüm izle! Akrep son bölüm izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Akrep 5. bölüm izle. Akrep son bölüm izle!

Akrep 5. bölüm izle 8 Ocak Akrep dizisi son bölüm izle

Yayınlandığı her gün rekorlar kıran Akrep son bölüm izle! Akrep 8 Ocak 2021 yeni bölüm izle! Akrep son bölüm izle! Akrep dizisi son bölüm izle! 8 Ocak cuma Akrep son bölüm seyret! Selma’nın hareketleriyle Akrep şok etti!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Akrap bu akşam 5. bölümüyle ekranlara geldi! Dizi tutkunlarının merakla izlediği ve heyecan ile gerilimin hiç eksilmediği Akrep dizisinde 8 Ocak Cuma akşamı heyecan doruktaydı! Diziseverler, Akrep dizisi 5. bölümün TV ekranlarında sona ermesinin ardından araştırmalarına da hız verdi. Akrep dizisi 5. bölüm izle, Star TV Akrep 8 Ocak Cuma son bölüm izle seçenekleri sorgulanıyor. Akrep dizisinin 5. bölümünde yaşananlar, Akrep 5. bölüm izle seçeneğiyle birlikte haberimizde sizlerle…

Diziseverleri ekran başına kilitleyen Star’ın yeni dizisi Akrep bu akşam 5. bölümüyle izleyiciyle buluştu! Başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın yer aldığı Akrep dizisinin 5. bölümü yine heyecan dolu anlara sahne oldu! Ferda, annesi Perihan karşısında iyice köşeye sıkıştı. Peki Ferda’nın şimdiki planı ne olacak? Fikret’in her şeyi öğrenmesinin ardından kötü günler yaşayan Ferda yine de Fikret’i geri kazanmayı başarıyor. Ama Perihan, Ferda ve Fikret için bu kez daha “acımasız” bir son hazırlıyor. Akrep dizisi 5. bölümü an itibariyle Star TV ekranlarında sona erdi ve diziseverler heyecanla araştırmalara başladılar. Akrep 5. bölüm izle, Star TV Akrep 8 Ocak Cuma son bölüm izle seçenekleri araştırılıyor. Akrep dizisi 5. bölüme dair tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Akrep 5. bölüm izle! StarTV Akrep 8 Ocak Son Bölümü

Ferda ile Fikret’i ayıran Perihan, bu kez de Ferda’nın kendilerinde 1-2 gün kalacağını söylüyor! Fikret duyduklarına inanamasa da Perihan’ın nelerin peşinde olduğunu sezmiş olacak ki ona hesap soruyor. Fikret’in oğlu ise Ferda’ya dert yanıyor. Fikret’in birlikte olduğu yeni kadın da olaylara dahil oluyor. Bu arada Perihan’larda kalmaya başlayan Ferda ise Fikret’ten beklenmeyen bir çıkışla karşılaşıyor! Fikret her şeyin daha da kötü olacağını, Perihan’ın yeni bir şey planladığını söylüyor!

Akrep dizisi 5. bölüme Perihan’ın yeni öğrendiği şey damgasını vurdu! Ferda’nın Merve dışında bir kızı daha olduğunu öğrenen Perihan bu yeni sırla birlikte oyununu yeniden kuracak! Ferda’yı şimdi daha zor bir durum bekliyor. Fikret ve Ferda, Perihan’a karşı koyabilecekler mi? Akrep dizisi 5. bölümü heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Akrep 5. bölümüyle 8 Ocak Cuma akşamı en çok izlenen dizi olabileceğini gösterdi.

Ferda’nın Perihan’dan İntikamı Acı Olacak!

Merve’yi Ferda ve Fikret’ten koparan Perihan, şimdi Ferda’nın yeni kızını öğreniyor. Bu kızını da Ferda’dan koparmak isteyen Perihan neler yapacaktır? Ferda ile Fikret’in birlikte olduğunu öğrenip annesini çiğnemişti. Ferda Perihan’ın oyunuyla diğer kızını da kaybedecek midir? Öte yandan Perihan’ın baskısına dayanamayan Fikret yeni bir kadınla birliktelik yaşayacaktır! Ferda bir darbe de Fikret’ten yiyecektir! Ancak Ferda tüm bu yaşandıklarının ardından annesi Perihan’dan alacağı intikamı daha da ağırlaştıracaktır!

Akrep Dizisi 6. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Akrep dizisinin 5. bölümünün sona ermesinin ardından diziseverler Akrep 6. bölüm fragmanı için araştırmalara başladılar. Akrep dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Akrep 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Akrep 6. bölüm fragmanı yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı