Alef 1. sezon 2. Bölüm izle BluTv

BluTv'nin yeni başlayan iddialı dizisi Alef, 10 Nisan Cuma günü katalogdaki yerini aldı. Şimdilik iki bölümü yayınlanan Alef dizisi gerek konusu gerek kadrosuyla çok dikkat çekti. Hal böyle olunca Alef 1. sezon 2. Bölüm nasıl izlenir? Alef kaç bölüm sürecek? 2. sezon olacak mı sorularına cevap arıyor. Biz de diziyi izlemek isteyenler ve detaylarını merak edenler için bir araştırdığımız her şeyi haberimizde derledik. İşte detaylar...

Alef 1. sezon 2. Bölüm izle BluTv

BluTv'nin yeni başlayan iddialı dizisi Alef, 10 Nisan Cuma günü katalogdaki yerini aldı. Şimdilik iki bölümü yayınlanan Alef dizisi gerek konusu gerek kadrosuyla çok dikkat çekti. Hal böyle olunca Alef 1. sezon 2. Bölüm nasıl izlenir? Alef kaç bölüm sürecek? 2. sezon olacak mı? sorularına cevap arıyor. Biz de diziyi izlemek isteyenler ve detaylarını merak edenler için bir araştırdığımız her şeyi haberimizde derledik. İşte detaylar...

Alef 1. sezon 2. bölüm nasıl izlenir? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Emin Alper'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve 8 bölüm olarak planan Alef dizisinin ilk iki bölümünü izlemek için BluTv'ye üye olmanız gerekiyor. Önceki bölümleri izlemek ya da diziye yeni başlamak için de aynı şekilde BluTv üyeliği gerekiyor.

Aylık ücreti 19.90 olan BluTv, öğrencilere %25 indirim fırsatı sunuyor. Öte yandan platforma ilk kez üye oluyorsanız bir haftalık ücretsiz deneme süresinden yararlanabilirsiniz...

Yani özetle Alef dizisinin 1. sezon 3. bölüm izlemek isteyen herkes BluTv'ye üye olmalı. Bu arada hatırlatmakta fayda var, BluTv korsan yayına oldukça karşı bu nedenle telif konusunda çok hassas. İnternette hasbelkader kader bulduğunuz ve izlediğiniz bir sitede her bölüme ulaşamayabilirsiniz.

Alef 1. ve 2. bölümleri 10 Nisan Cuma akşamı saat 21:00'de yayınlanmıştı. Merakla beklenen Alef 3. Bölümün ise 17 Nisan Cuma günü yayınlanması bekleniyor. Dizinin konusunun anlaşılması için iki bölüm birden seyirciyle buluştu. Fakat önümüzdeki bölümlerin teker teker yayınlanması planlanıyor. Ayrıca, FX’de Alef'in sansürlü hali yayınlanmaya başlayacak. Blu TV'de ise Alef sansürsüz şekilde yayınlanıyor. 

Alef 3. Bölümünde;  seyirci, Kemal ve Yaşar arasındaki yakınlaşmaya şahitlik edecek. Settar'ın geçmişindeki sırlarını öğrenen Kemal ise ona yeni bir gözle bakmaya başlayacak.

Alef dizisinin konusu ve oyuncuları

Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile Settar (Ahmet Mümtaz Taylan) hem kişisel hayatları hem de işlerine bakış açılarıyla birbirine tamamen zıt iki dedektiftir. İstanbul’da işlenen esrarengiz cinayetleri çözmek için aldıkları görev onları bir araya getirir. Dedektifler ancak kendi deneyim ve bilgilerini birleştirirlerse vakayı çözebileceklerdir.

Karşılarındaki seri katilin cinayet motivasyonlarını çözmeye çalışırken kendilerini hiç bilmedikleri bir dünyanın eşiğinde bulurlar. Bu zorlu yolculukta açılacak kapılar hem Kemal’in hem Settar’ın kendi iç dünyalarında saklı kalan acılarını da açığa çıkaracaktır. Kemal ve Settar her cinayet vakasında aynı işaretle karşılaşır. Katil, adeta kendisiyle birlikte bir sırrın açığa çıkmasını istemekte ve geriye ipuçları bırakmaktadır. Ancak bu gizemli ipuçları, sıradan cinayet vakalarını açıklayan yöntemlerle çözülememektedir. Yaşar (Melisa Sözen), Kemal ve Settar ile birlikte bu gizemli ipuçlarının peşine düşecektir.

Dizide Kenan İmirzalıoğlu genç dedektif Kemal rolünü, usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan tecrübeli dedektif Settar rolünü ve Melisa Sözen ise öğretim görevlisi Yaşar rolünü canlandırıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle; Ece Dizdar, Osman Alkaş, Rıza Akın, Baran Arslan, Erdem Kaynarca.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 22:49
YORUM EKLE