Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

17 Kasım 2020 Salı 13:03:04

Altı saniyede milyoner oldu ! Kazandığı milyonlarla aldığı eve bakın !

Sosyal medya üzerinden çekip paylaştığı 6 saniyelik videolar ile milyoner oldu. Hem milyonlar kazanıp servete hem de sosyal medya sayesinde şöhrete kavuştu. Milyonlar kazanan adamın aldığı 3 milyon dolarlık eve bakın !

Hem şöhrete hem paraya hatta servete kavuşan sosyal medya fenomeni Zach King, milyon dolarlık bir ev aldı. Sosyal medyada çektiği kısa ama içinden çıkamadığınız videolarla şöhrete kavuşan fenomen servetine servet katıyor.

Zach King’i isim olarak bilmeyenler olsa da hemen hemen herkes bir kez olsun videosunu şans eseri de olsa izlemiştir. Videolarındaki akıl almaz illüzyonlar ve efektlerle izleyenleri kendisine hayran bırakıyor. Şimdilerde Tik Tok fenomeni olan Zach King, Los Angeles’ta 3 milyon 200 bin dolara lüks bir villa satın aldı.

Zach King’in sosyal medya hayatı çok eskilere dayanıyor. Şimdilerde Tik Tok uygulaması üzerinde içerik üretse de daha öncesinde Youtube, Vine ve Instagram gibi pek çok popüler sosyal medya paylaşım uygulamasında yer almıştır.

Zach King’in yeni aldığı malikane, çok geniş bir arazi üzerine yapılmıştır. Geniş arazi, devasa ev ve büyük havuzuyla hem keyif için hem de ünlü fenomenin videoları için çok kullanışlı bir ev olduğunu anlıyoruz.

Zach King ilk 7 yaşındayken kamera ile bir şeyler çekmeye başlamış. Fenomenliğin yanında illüzyonist de olan Zach King “sihirli sarmaşıklar” olarak bilinen altı saniyelik videolarıyla biliniyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı