Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

23 Kasım 2020 Pazartesi 00:55:19

Son Güncelleme: 23/11/2020 00:55:51

Arıza 11. bölüm izle 22 Kasım full youtube Puhu TV Show TV HD Ya aşkından ya davasından vazgeçecek

Arıza 11. bölüm izle. Arıza 11. bölüm tamamı izle! Arıza tek parça izle. 22 Kasım 2020 Pazar Arıza son bölüm izle. Arıza Alirıza Halide’den vazgeçti mi? Show TV çete şavaşları ile dolu dizisi Arıza yine gündeme oturdu. Arıza 11. bölüm tamamı izle! Arıza 22 Kasım yeni bölümü izle.

Arıza 11. bölüm izle. Arıza 11. bölüm tamamı izle! Arıza tek parça izle. 22 Kasım 2020 Pazar Arıza son bölüm izle. Arıza Alirıza Halide’den vazgeçti mi? Show TV çete şavaşları ile dolu dizisi Arıza yine gündeme oturdu. Arıza 11. bölüm tamamı izle! Arıza 22 Kasım yeni bölümü izle. Arıza 11. Bölüm full izle. Show TV ekranlarında Arızaya bağlanmış bir hayatın anlatıldığı Arıza 11. bölüm izle linki şu sıralar aktif edildi. Peki Arıza 11. bölüm izle neler oldu. Arıza 22 Kasım 2020 Pazar izle. Arıza son bölüm seyret 22 Kasım Puhu TV Youtube gibi platformlardan da izleyebilirsiniz.  Arıza 11. bölüm Bu akşam da Google’ı aşındıracağa benziyor. Zorlu bir hayat zor ve yasak bir aşk hikayesinin anlatıldığı Arıza 11. bölüm izle linki ile şu sıralar gündemde. arıza 10. Bölüm full izle linki Arıza yeni bölüm fragmanı yayınlanması akabinde çok aranırken, pazar reytinglerde bu akşam başlayan Kefaret dizisi ile bakalım Arıza reyting savaşında kazanan mı olacak. Peki Arıza 11. bölüm izle neler oldu. Arıza’nın hayat ile Savaşı , aşk ile mücadelesi ve ailesi ile sınamasın konu edindiği zaman zaman herkesin Ellerini sıkarak izlediği, erkeklik savaşlarının yer aldığı,  Hadi artık diyerek ağzımızı yorarak izlediğimiz dizi Arıza 11. bölüm izle 22 Kasım

Show TV ekranları şu sıralar Arıza izle, arıza 11 bölüm YouTube izle, arıza 22 Kasım izle gibi etiketler ile aranmakta iken, Arıza dizisinin bittiği su dakikalarda eğer Arıza dizisi izleyemediyseniz ya da Arıza 11. bölüm izle aramasını kaçırdığınız sahneler için arıyorsanız tam yerindesiniz. Arıza 22 Kasım pazar, Hadi artık Aşk olsunArıza aşkını Halide’ye itiraf etsin ya da Cabir artık Arıza’dan gitsin gibi sahne yorumlarınız ile diziyi izlerken, Arıza son bölüm izle aramalarınız darevaca çıkıyor.  Show TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Arıza puhu TV ekranlarında da dizinin hemen akabinde yerini almaktadır. Siz değerli izleyicilerimiz için Arıza 11. Bölüm puhu TV izle ve arıza 11. Bölüm YouTube tek parça izle cevaplarını sizlere sunacağız.

Arıza 11. bölüm izle 22 Kasım

Ha öldü ha ölecek ha aşkını itiraf edecek erken Arıza Alirıza Arıza 11. bölüm izle linkinde de bizlerle zaten başrolün ölmesini beklemiyoruz değil mi? Diziye heyecan katmak adına arada başrrol oyuncularını ölme durumuna kadar getirip canlandıran senaristler hal bu olunca Arıza dizisine de arada bir heyecan eklemekteler.

Bembeyaz gelinliği ile kardeşini toprağa emanet eden Alirıza’nın tek emeli Burak’a üstünlük kurmak ve onu öldürmektir. Bir de Halide vardır… Arıza 11. bölüm izle linkinde Haşmet’in ‘Halideden vazgeç’ dediği sevdalısı. Burak ile Alirıza Adeta kan düşmanı Can düşmanı olurken, her bölüm acaba hangisi hangisini vuracak soruları da sorulmakta. Ali Rıza’nın Burak’ı öldürme isteği geçtiğimiz bölüme de damgasını vurmuşken , Haşmet  yine engel olacak ve İlk baş olarak kızı Halide’yi korumak için Ali Rıza ya ihtiyaç duyduğunu belirtecek… Ama sonrasında Halide ve Ali Rıza aşkını öğrendikten sonra ne yapacağını bilemeyecek.

Arıza 11. bölüm izle linkinde de çok heyecanlı sahnelere ortaklı ettik. İlk olarak Muzaffer’in Ali Rıza’ya dediği ‘Ya aşkından ya davandan vazgeçeceksin’ sözü Arıza 11. bölüm izle linkine damgasını vurmuştur. Mert’in Cabir tarafından vurulması ve sonrasında ölmdiğini öğrenmesi üzerine hastaneye gelmesi ve Ali Rıza ve Muzaffer tarafından yakalandığı sahneler de Arıza 11. bölüm izle linkinin çok aranmasını sağladı.  Arıza 11. bölüm izle öncesinde yayınlanan 11. bölüm fragmanı da gördüğümüz gibi Ali Rıza Cabir arasında tekrarda sürtüşmeler yaşanacaktır. Siler de Arıza 11. bölüm izle linkine Show resmi internet sitesinden ulaşabilir Arıza 11. bölüm yazarak gerek Puhu tv ya da Youtube platformuna ulaşabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı