Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Ocak 2021 Pazar 23:01:46

Arıza 17. bölüm izle Show TV 10 Ocak Arıza son bölüm izle Savaş başladı!

Arıza 17. bölüm izle! Show TV ekranların sevilen dizisi Arıza 17. bölüm izle! 10 Ocak 2021 Arıza son bölüm izle. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Arıza 17. bölüm tamamı izle! Arıza 17. bölüm tek parça izle! Arıza 10 Ocak Pazar son bölüm izle! Arıza yeni bölüm tamamı izle!

Arıza 17. bölüm izle! Show TV ekranların sevilen dizisi Arıza 17. bölüm izle! 10 Ocak 2021 Arıza son bölüm izle. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Arıza 17. bölüm tamamı izle! Arıza 17. bölüm tek parça izle! Arıza 10 Ocak Pazar son bölüm izle! Arıza yeni bölüm tamamı izle!

Arıza Dizisi 17. Bölüm İzle! 10 Ocak 2021 Arıza Son Bölüm Tek Parça İzle

Yeni sezonda Show TV’de yayınlanmaya başlayan Arıza dizisi yoğun bir ilgiyle karşılandı. Yayınlanan ilk bölümünden itibaren izleyenlerin beğenisini kazanmayı başaran yapım aksiyon dolu sahneleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Arıza dizisi her hafta sonu pazar günleri saat 20.00’de seyircisiyle buluşuyor. Televizyon ekranlarında sona eren Arıza dizisinin 17. bölümü şimdi internette sorgulanıyor. Diziseverler heyecanla Arıza 17. bölüm izle, 10 Ocak Arıza son bölüm izle araştırması yapıyor. Detaylar haberimizde sizlerle…

Vatandaşların ilgiyle takip ediği Arıza dizisinin İstanbul’da Çamlıca tepesi, Ortaköy sırtları, Üsküdar ve Beykoz gibi ilçelerde çekimleri gerçekleştiriliyor. Ailesine düşkün, mert ve dürüst birisi olarak bilinen Ali Rıza’nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide’yi kurtarmasıyla değişecektir. Ali Rıza’nın kaderinde artık kahraman olmak, Halide’nin kaderinde ise ortaya çıkacak olan karanlık geçmişi ile yüzleşmek olacaktır. Yolları tesadüfi bir şekilde kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda birlikte yürüyeceklerinin farkına varırlar.

Arıza Son Bölümde Neler Yaşandı?

Arıza 16. bölüm Ali Rıza ve Haşmet’in birbirlerine ters düştüklerinin görüldüğü fragmanda Halide olanların nedenini sorgulamaya başlıyor. Ali Rıza’yı tehtit eden Haşmet’in, Fuat’ın yanına gitmesi dikkatleri üzerine toplarken Fuat, Ali Rıza ve Muzaffer’in sırrını öğrenmek için adım atar. Fuat Ali Rıza’nın sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.

Ali Rıza Halide’yi hastaneye yetiştirmeye çalışır. Haberi duyan Haşmet, kızına bir şey olursa eğer kimseyi sağ koymayacağını ve herkesi öldüreceğini söyler. Burak ise Ali Rıza’dan önce Numan’a ulaşmak ister ama başaramaz çünkü Ali Rıza, Numan’ı yakalayarak öldürmüştür. Oğlundan bir türlü haber alamayan Fuat, konsorsiyumla toplanır. Haşmet’le Ali Rıza’nın oğlunu kaçırıp öldürmüş olabileceğini söyler. Ali Rıza ise toplantıya gelerek Burak’ı Fırat’ın önüne iter çünkü Burak yaptığı her şeyi Ali Rıza’ya söylemiştir. Bunun üzerine ise konsorsiyum Burağa idam cezasını hükmeder. Fuat oğlunu bu ölümden kurtarmak adına bir plan gerçekleştirir ancak bu plana sürpriz bir biçimde Ali Rıza’da dahil olacaktır.

Arıza 17. Bölüm İzle! 10 Ocak Arıza Son Bölüm

Yeni bölümleriyle Arıza son bölüm 10 Ocak Pazar günü yayınlanacak 17. bölüm ve seyircileri tarafınca heyecanla bekleniyor. Arıza son bölüm seyirciler tarafından büyük bir ilgiyle seyredildi ve Arıza dizisi her hafta sonunda yani pazar günleri yeni bölüm ile seyircisiyle buluşuyor. Yeni bölümde pek çok ilginç ayrıntı seyircilere sunulacak ve Arıza dizisi yeni bölüm hangi tarihte hangi kanalda yayınlanacak sorularıda cevap bulacak.

Arıza Dizisi 18. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Show TV ekranlarının başarılı yapımı Arıza’nın ekrana sunulan son bölümünden sonra Haşmet’in yeni planı merak uyandırdı. Haşmet ve Fuat arasında yeni bir savaş başlayacağının sinyalleri verilirken 17. bölümde yaşanacaklar seyirciler tarafından merak ediliyor. Dizinin yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın üstlendiği Arıza dizisinde sırada bir taksici olan Ali Rıza’nın kız kardeşinin kanını yerde bırakmamak için suç dünyasına giriş yapması ve ve dünyada verdiği mücadeleyi konu alıyor. Dizinin yeni bölümleri seyircileri tarafından her hafta heyecanla bekleniyor.

Arıza dizisinin 18. bölüm fragmanı da diziseverlerce merak ediliyor. Arıza 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu soru yanıt arıyor. Arıza 18. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı