Arka Sokaklar 546. bölüm izle 13 Mart 2020 Kanal D son bölüm tamamı

Arka Sokaklar 546. bölüm izle! Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 546. bölümüyle ekranlara geldi. Arka Sokaklar son bölüm izle. Arka Sokaklar 546. bölüm tamamı izle. 13 Mart 2020 Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar son bölüm izle. Kesintisiz Arka Sokaklar 546. bölüm tamamı.

Arka Sokaklar 546. bölüm izle 13 Mart 2020 Kanal D son bölüm tamamı

Arka Sokaklar 546. bölüm izle! Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 546. bölümüyle ekranlara geldi. Arka Sokaklar son bölüm izle. Arka Sokaklar 546. bölüm tamamı izle. 13 Mart 2020 Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar son bölüm izle. Kesintisiz Arka Sokaklar 546. bölüm tamamı.

Arka sokaklar 546. bölüm izle!

KAnal D ekrnalarında yayınlanan Arka Sokaklar 546. bölümüyle ekranlara geldi. 13 Mart 2020 cuma günü Arka Sokaklar full izle bölümü merak ediliyor. Arka Sokaklar 546. bölüm full izle. Özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi youtube parça parça ekleniyor. Ancak Arka Sokaklar hayranları yeni bölümü tek parça izlemek istiyor. Kanal D Arka Sokaklar son bölümü biraz geç yayınlanıyor. Bu sebeple arka Sokaklar 546. bölüm tamamı izle aranıyor.

Arka Sokaklar son bölüm izle 13 Mart 2020 Cuma

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar da gerilim ve heyecan dolu anlar yaşanıyor. Merakla beklenen Arka Sokaklar son bölümü yayınlandı. Peki, Arka Sokaklar son bölümünde neler oldu? Ali kurtulacak mı? Ezgi yaralanacak mı? Arka Sokaklar 546. bölüm tek parça izle. Arka sokaklar 546. son bölüm tamamı izle.

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi zengin oyuncu kadrosuyla öne çıkıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli özel bir ekibin başından geçen hikayelerin anlatıldığı dizi, özellikle polisler ve aileleri tarafından yakından takip ediliyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Arka Sokaklar son bölümü ile ekrana geldi. Ali'nin tutuklanması ekibi derinden etkilemiştir.

Ali'nin görevi gereği tabancasını kullandığını ispat etmeye çalışırlar. Hayatında aşkı bulduğunu düşündüğü anda tutuklanması Ali'nin psikolojisinin alt üst olmasına neden olur. Öte yandan Hüsnü'nün de başı çapkınlıkları yüzünden derde girmiştir. Hüsnü, biraz durulması ve çapkınlıklara ara vermesi gerektiğine karar verir. Aksi taktir de tüm emniyetin alay konusu haline dönüşecektir. Ali, savcının karşısına çıkar. Neyse ki, savcı bey hem Ali'yi hem de ekibini yakından tanıyan bir isimdir. Ezgi, gizli operasyonda deşifre olma tehlikesiyle karşı karşıya gelmiştir. Ezgi'nin bindiği araçtan silah sesleri gelmesi Hüsnü'yü ve ekibi korkutur. Engin'de boş durmaz ve Alper'i kaçırır.

Alper'in konuşmasını sağlayarak gerçekleri açığa çıkarmak istemektedir. Mesut ve Hüsnü'yse kapıcının peşine düşer. Rıza Baba ekibinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinden memnundur. Lakin, şafak operasyonunun düzenlenmesini istememektedir. Nadya'nın ajan olduğu da açığa çıkmıştır. Bu durum Engin'in şaşkınlık yaşamasına neden olur. Çünkü, Nadya Türkiye'de kalmasının sebebinin Engin olduğunu söylemiştir. Engin, gerçekleri öğrendiği zaman Nadya'ya bakışı tamamen değişir. Aşkları yalanların gölgesi altında kalmıştır.

Arka Sokaklar 546. bölüm izle Tek parça

Bir ekran klasiği haline gelen Arka Sokaklar yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Heyecanla takip edilen Arka Sokaklar son bölümü yayınlandı. Ali'nin masum olduğu ortaya çıkacak mı? Ezgi'yi bekleyen tehlike nedir? Hüsnü, çapkınlık yapmayı bırakacak mı? 

Arka sokaklar 546. bölüm 13 mart 2020 tamamı

Kanal D ekranında seyirci karşısına çıkan Arka Sokaklar son bölümü ile beğeni kazanmayı başardı. Cuma akşamlarına ambargo koyan dizi zengin ve sürükleyici senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekliyor. Gerilim ve aksiyon dolu sahnelerin yaşandığı Arka Sokaklar son bölümü nefes kesti. Ali'nin tutuklanması karşısında ekip bir araya gelerek onu kurtarmanın yollarını aramaya başladı. Özellikle Rıza Baba, Ali'nin tutuklanmasından dolayı kendisini sorumlu görüyor ve çok üzülüyordu. Ali'nin avukatlıysa Nedim oldu. Ali'nin tutuklanmasına neden olan kazanın yaşandığı apartmana giden Hüsnü ve Mesut şüpheli durumlarla karşılaştı.

Apartmanın görevlisi tarafından evlere gizli kamera yerleştirildiği ve şantaj yapıldığı öğrenildi. Mesut ve Hüsnü'nün ilk hedefi kapıcıyı bulmak oldu. Kapıcıyı konuşturarak arkasındaki isimleri öğrenebileceklerdi. Lakin, polisin peşine düşeceğinden emin olan kapıcı sırra kadem basmıştı. Ali masum olduğunu söylemesine rağmen görüntülerdeki kadını öldürme ihtimalini es geçmediler. Ali'nin ne kadar duyarlı bir polis olduğunu bilmelerine rağmen her ihtimali değerlendirmeye başladılar. Ali ise savcının karşısına çıkmıştı. Engin ve Nadya arasındaki bağ kopma noktasına gelmiştir. Nadya'yı çok sevmesine rağmen onun aslında ajan olduğunu öğrenmek Engin'i üzmüş ve kullanıldığını hissetmeye başlamıştı. Nadya, gerçekleri Engin'e anlatmak yerine yalan söylemeyi tercih etmişti. Engin, Nadya ile yüzleşmek istiyor fakat yapamıyordu.

Ebru isimli bir kızı öldürdüğü belirlenen Ceyhun'un peşine Ezgi düşer. Ceyhun'un ilgisini çeken Ezgi, onu suç üstü yakalamak istemektedir. Fakat, Ceyhun Ezgi'den şüphelenmeye başlar ve onun polis olduğunu anlar.

YORUM EKLE