Arka Sokaklar 547. bölüm izle 20 Mart 2020 Kanal D son bölüm tamamı

Arka Sokaklar 547. bölüm izle! Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 547. bölümüyle ekranlara geldi. Arka Sokaklar son bölüm izle. Arka Sokaklar 547. bölüm tamamı izle. 20 Mart 2020 Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar son bölüm izle. Kesintisiz Arka Sokaklar 547. bölüm tamamı.

Arka Sokaklar 547. bölüm izle 20 Mart 2020 Kanal D son bölüm tamamı

Arka Sokaklar 547. bölüm izle! Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 547. bölümüyle ekranlara geldi. Arka Sokaklar son bölüm izle. Arka Sokaklar 547. bölüm tamamı izle. 20 Mart 2020 Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar son bölüm izle. Kesintisiz Arka Sokaklar 547. bölüm tamamı.

Arka sokaklar 547. bölüm izle!

KAnal D ekrnalarında yayınlanan Arka Sokaklar 547. bölümüyle ekranlara geldi. 20 Mart 2020 cuma günü Arka Sokaklar full izle bölümü merak ediliyor. Arka Sokaklar 547. bölüm full izle. Özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi youtube parça parça ekleniyor. Ancak Arka Sokaklar hayranları yeni bölümü tek parça izlemek istiyor. Kanal D Arka Sokaklar son bölümü biraz geç yayınlanıyor. Bu sebeple arka Sokaklar 547. bölüm tamamı izle aranıyor.

Arka Sokaklar son bölüm izle 20 Mart 2020 Cuma

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar da gerilim ve heyecan dolu anlar yaşanıyor. Merakla beklenen Arka Sokaklar son bölümü yayınlandı. Peki, Arka Sokaklar son bölümünde neler oldu? Ali kurtulacak mı? Ezgi yaralanacak mı? Arka Sokaklar 547. bölüm tek parça izle. Arka sokaklar 547. son bölüm tamamı izle.

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar son bölümü ile nefes kesti. Peki, Arka Sokaklar son bölümünde neler yaşandı? Engin Müdür'ün başına neler gelecek? Nadya, Engin'i ikna etmeyi başaracak mı? Nedim, kimin tarafında yer alacak?

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir grup polisin oluşturduğu özel ekip tarafından yürütülen operasyonların işlendiği dizi seyirciden tam not almayı başarıyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Arka Sokaklar son bölümü ile ekrana geldi. Ali'nin serbest kalmasıyla rahat bir nefes alan ekip, yeni saldırılara karşı da hazırlıklıydı.

Mesut ve Hüsnü tetikte bekliyordu. Engin, artık Nadya'ya güvenemeyeceğini kabullenmek zorunda kaldı. Nadya ve Engin arasındaki ipler koptu. Nadya, Engin'i ikna etmek için her yolu denedi ama başarılı olamadı. Bir daha Nadya'ya güvenmemeye kararlı olan Engin, aşk acısı çekmekteydi. Nedim, Ali'nin avukatlığını yaptıktan sonra değişmeye başlamıştı. Nedim, artık suç işlemek istemiyordu ama geçmişi yakasını bırakmıyordu.

Kadir'in baskıları karşısında çıkış yolu aramaya başladı. Engin'de pusuya düşürülmüştü. Engin'in başına gelenler ekibin hemen harekete geçmesine neden oldu. Engin Müdür'ü kurtarmak için başlatılan operasyona Hüsnü ve Mesut liderlik ediyordu. Kadri, intikamından vazgeçmeye niyetli değildi. Nedim'in tüm konuşmalarına ve ısrarlarına rağmen geri adım atmayan Kadri, polise ders vermek istiyor. Hüsnü, Selin ve Mesut birlikte yemek yemeye gittiklerinde Mazlum onları ağırlıyor. Bir anda yükselen tansiyon Mazlum ve Mesut'un tartışmasına neden oluyor. Kadri, Selin'i kaçırıyor. Nedim bunu öğrenince Selin'i kurtarmak için harekete geçiyor. Tarafını belirleyecek olan bu kararı verirken çok zorlanıyor. Her şeye rağmen doğru olanı yapmak isteyen Nedim, temiz bir sayfa açıyor.

Arka Sokaklar 547. bölüm izle Kanal D

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklarda heyecan ve eğlence bir arada sunulmaya devam ediyor. Merakla beklenen Arka Sokaklar son bölümü yayınlandı. Peki, Arka Sokaklar son bölümünde neler oldu? Engin Müdür kurtulacak mı?

Arka Sokaklar 547. bölüm izle 20 Mart 2020 cuma

Kanal D ekranında seyirci karşısına çıkan Arka Sokaklar da heyecanın dozajı yükselmeye devam ediyor. Cuma akşamları ekrana gelen dizi de polislerin suçlulara karşı verdiği amansız mücadele anlatılıyor. Yıllardır seyircinin kalbinde taht kurmayı başaran dizi, zengin oyuncu kadrosunu sürükleyici konusu ile desteklemeyi başarıyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Arka Sokaklar son bölümü ile ekrana geldi. Engin ve Nadya ilişkisinde sona gelindi. Nadya'nın gerçek kimliğini öğrenen Engin büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Nadya'ya karşı duyduğu büyük aşka rağmen güvensizliğe tahammülü yoktur. Nadya'nın ajan olduğunu öğrendiği andan itibaren kafasında oluşan sorulara yanıt aramayı bırakır ve ayrılmaya karar verir. Bu karar Nadya'nın da yıkılmasına neden olur. Engin'e her şeyi anlatmak ister ama çok geç kalmıştır. Hüsnü ve Mesut, Mazlum'un mekanına giderler.

Selin'de onlara katılmıştır. Burada Mazlum ile tartışma yaşayan Hüsnü çok gerilir. Mazlum'un kendisine güvenmediğine inanmaya başlamıştır. Kadri, intikam planları yapmaya devam eder. Ne olursa olsun durmamaya kararlıdır. Nedim, Kadri'yi ikna etmeye çalışır ama başarılı olamaz. Kadri, adamlarına hazır olmaları için emir vermiştir. Selin, Kadri'nin oyununa gelir ve rehin alınır. Bu durumdan şans eseri haberdar olan Nedim, çok kararsız kalmıştır.

Selin'i kurtarması halinde Kadri'nin peşine düşeceğinin farkındadır. Öte yandan Engin Müdür içinde tehlike çanları çalmaktadır. Pusuya düşürülen Engin'in aklında yalnızca Nadya vardır. Kadri'nin adamları tarafından etrafı çevrilmiştir. Rıza Baba ve ekip üyeleri Engin'in başına gelenleri öğrenince hemen operasyon başlatır. Engin'i kurtarmayı başarırlar. Lakin, bu işin arkasında Nadya'nın olduğu açığa çıkar. Engin, Nadya'nın sorgusunda bizzat yer almak ister.

YORUM EKLE