Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

25 Aralık 2020 Cuma 22:35:26

Arka Sokaklar 571. bölüm izle 25 Aralık Kanal D Arka Sokaklar son bölüm Mesut sürprizi

Kanal D ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar 571. bölüm izle. Arka Sokaklar 571. bölüm tamamı izle! Şifresiz Arka Sokaklar 571. bölüm izle. Kesintisiz Arka Sokaklar 571. bölüm tamamı izle! Arka Sokaklar son bölüm izle. 25Aralık 2020 Arka Sokaklar izle! 25 Aralık cuma günü tamamı izle! Arka sokaklar son bölümde neler oldu! İşte Arka sokaklar yeni bölüm tamamı tek parça izle yayını.

Kanal D ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar 571. bölüm izle. Arka Sokaklar 571. bölüm tamamı izle! Şifresiz Arka Sokaklar 571. bölüm izle. Kesintisiz Arka Sokaklar 571. bölüm tamamı izle! Arka Sokaklar son bölüm izle. 25Aralık 2020 Arka Sokaklar izle! 25 Aralık cuma günü tamamı izle! Arka sokaklar son bölümde neler oldu! İşte Arka sokaklar yeni bölüm tamamı tek parça izle yayını.

Arka Sokaklar 571. bölüm izle 25 Aralık son bölümü!

Kanal D yıllardır süren reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar 571. bölümüyle ekranlara geldi. Arka Sokaklar Mesut, düşmanın elinden kurtulmayı başardı. Arka Sokaklar 571. bölüm tek parça izle! Arka Sokaklar 571. bölüm tamamı izle! Yayınlandığı bölümler rekorlar kıran Arka Sokaklar son bölüm izle. 25 Aralık 2020 cuma günü Arka Sokaklar 571. bölüm son bölüm izle.

Selin çok hüzünlü!

Arka Sokaklar Mesut’u tüm ekip ararken en çok üzülen isim Selin oluyor! Selin Arka Sokaklar dizisine damga vurmaya devam ediyor! Arka Sokaklar 571. bölümde Selin sürprizi yaşandı ve Mesut’la kavuşması en çok Hüsnü Çoban sevindi.

Arka Sokaklar 25 Aralık 571. Yeni Bölüm izle! Arka Sokaklar 571. bölüm Mesut Komiser öldü mü?

Kanal D ekranlarının uzun yıllardır yayınlanan efsanevi dizisi Arka Sokaklar bu akşam 571. bölümüyle ekranlardaydı. Arka Sokaklar 571. bölümün sona ermesinin ardından izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyen dizi severler de araştırmalara başladılar. Arka Sokaklar 571. bölümde neler oldu? Mesut Servan’ın saldırısında öldü mü yoksa kurtulacak mı? Arka Sokaklar Şevket Çoruh bırakıyor mu? Arka Sokaklar 25 Aralık Cuma 571. bölüm izle seçeneğiyle haberimizde sizlerle…

Kanal D ekranlarının sevilen uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar bu akşam 571. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar 571. bölüm heyecanının sona ermesinin ardından dizi severler merakla araştırmaya başladılar. Arka Sokaklar 571. bölüm izle ve Arka Sokaklar 25 Aralık yeni bölümü full izle seçenekleri sorgulanıyor. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde ekip Mesut ve Servan’ın peşindedir! Hüsnü’ler teröristlerle çatışmaya girerler. Cemal de asker kamuflajıyla çatışmaya katılır. Mesut ise Servan’la yaptığı görüşme sonucunda ona bir adım daha yakındır. Ama Mesut, kimliğinin açığa çıktığını ve Servan’ın “Komiser Mesut’u” tanıdığını bilmemektedir! Arka Sokaklar 571. bölüm izle!

Arka Sokaklar 571. bölüm İzle

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü yine heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Geride bir mektup bırakarak ailesini ve ekibi bırakan Mesut Güneri, Servan’ı takipte beklenmedik bir şeyle karşı karşıya! Servan, Mesut’un peşinde olduğunu öğrenip içinde bulunduğu aracı patlatıyor! İzleyiciler fragmanda yayınlanan bu görüntüyle Mesut komiser öldü mü? Arka Sokaklar Mesut diziden ayrılıyor mu? Şevket Çoruh Arka Sokaklar’ı bırakıyor mu? Sorularının yanıtını araştırmaya başladılar. Arka Sokaklar 571. bölümde Mesut Komiser Servan’ın eline düşüyor. Ancak Mesut Komiser ölmeyecek! Ekip, can hıraş bir şekilde Mesut’u ve haliyle Servan’ı bulmanın yollarını arıyor.

Arka Sokaklar Mesut Diziden Ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar 571. bölüm fragmanında Mesut’un terörist Servan’a esir düştüğü görülüyor. Servan adamlarıyla birlikte, Mesut Komiserin geleceğini ve kimliğini önceden haber alıyor. Ama Mesut kendisini davaya adamış bir terörist olarak tanıtsa da kendi kimliğinin açığa çıktığını bilmiyor. Tüm bunlardan habersiz Servan’la buluşacağını düşünen Mesut diğer teröristle yol alırken Servan, bu aracı roketle vuruyor!

Arka Sokaklar’da Mesut Komiser rolündeki Şevket Çoruh’un diziden ayrılacağı konuşulsa da yapım şirketinden konuyla ilgili açıklama geldi! Şevket Çoruh Arka Sokaklar dizisinden ayrılmayacak. Servan’ın Mesut’u ele geçirmesi ancak ekibin Mesut’u kurtarması bekleniyor. Arka Sokaklar dizisi Mesut komiseri rol almaya devam edecek!

Arka Sokaklar Yeni Bölüm (572. Bölüm) Fragmanı

Diziseverler 571. bölümün sona ermesinin ardından Arka Sokaklar 572. bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Arka Sokaklar dizisinin 572. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Arka Sokaklar 572. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı