Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak? Show TV saat kaçta yayınlanacak

Show TV ekranlarında yepyeni bir yarışma başlayacak. Yeni bir lezzet yarışması olan Asuman'la Sevgili Dünürüm ilk tanıtımlarıyla büyük ilgi gördü. Hal böyle olunca Asuman Krause'nin sunuculuğunu üstlendiği Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak? Show TV hangi gün yayınlanacak? Formatı ne? Nasıl olacak her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık bulduk.

Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak? Show TV saat kaçta yayınlanacak

Gündüz kuşağında reytinglerini üst sıraya taşımak isteyen Show TV'de yeni bir yarışma başlayacak. Asuman Krause'nin yıllar sonra ekranlara döndüğü Asuman'la Sevgili Dünürüm tanıtımlarıyla merak uyandırdı. 

Hal böyle olunca Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak Show TV hangi gün yayınlanacak? Formatı ne her yerde aranmaya başladı.

Asuman Krause'nin sunuculuğunu üstlendiği Asuman'la Sevgili Dünürüm yarışmasının ayrıntıları çok merak edildi. Özellikle Asuman'la Sevgili Dünürüm yarışmasının nasıl bir formatı var sorusu çok merak edildi.

Show TV Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak

Asuman'la Sevgili Dünürüm yarın yani 17 Ağustos Pazartesi günü saat 16:00'da başlıyor. 

Asuman'la Sevgili Dünürüm programının formatı ne?

Asuman'la Sevgili Dünürüm yarışmasında; lezzet ustası gelinler, dünürlerin hazırladığı menüyle mutfağa girerek hünerlerini sergileyecek.  En yüksek puanı alan gelinle annesi ve kayınvalidesi, haftanın birincisi olarak 10 bin TL ödül kazanacak.

Asuman'la Sevgili Dünürüm sunucusu Asuman Krause kimdir?

1 Mart 1976 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Asuman Krause, 1998 yılında Türkiye ikinci güzeli seçilmiştir. Henüz ilkokul 1. sınıftayken Berlin’den Ankara’ya taşınan Krause, Almanya’ya da sık sık git gel yaptı. Uzun boylu Krause, Almanya genç milli basketbol takımına girmesine rağmen 1993 yılında İzmir’e yerleşmiştir. Lise yıllarını Bodrum’da geçiren Krause akabinde Alanya’ya yerleşti.

2004’te Yaz Sabahı programını sunan Krause, Show TV’de Wipeout yarışma sunuculuğunu üstlenmiştir.

YORUM EKLE