ATV Müge Anlı bugünkü yayın tekrarı izle tek parça kesintisiz youtube

Müge Anlı 1 Eylül 2020 Salı günü de çok merakla takip edilecek. Sizler de Müge ANlı 1 eylül programını ister canlı isterseniz de tekrr olarak izleyebilirsiniz. İşte belirlenen linkler haberimizde

ATV Müge Anlı bugünkü yayın tekrarı izle tek parça kesintisiz youtube

Müge Anlı bugünkü son bölümde neler oldu? 1 Eylül 2020 Müge Anlı ATV ekranlarındaki yerini aldı. ATV ekranlarında sabah kuşağını kaplayan ve saat 10'da herkesi ekranları bşına kilitleyen Müge Anlı rakip tanımıyor. Kendisine rakip olarak başlayan diğer tv kanallarındaki programlardan her zaman 1 adım önde olan Müge Anlı 1 Eylül son bölümde de çok izlendi. Hafta içi her sabah sabah kuşağında karşımıza çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı türlü türlü cinayetlerin katillerinin ve faili meçhullerinin bulunmasını sağlarken bunu da egm ve halktan aldığı destkle sağlayn Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi 1 Eylül'de çok önemli konulra değindi. 

MÜGE ANLI İLE 1 EYLÜL 2020 İZLE

Sabah kuşağında Müge Anlı'yı gerekkahvaltı sofrasınd gerekse de kahvesini yudumlarken biraz hüzenlenerek biraz gururlanarak izleyen vatandaş adeta müptelası olmuş durumda. Öyle ki televizyon karşısında olmayanlar bile ATV canlı yayın Müge Anlı izle aramasını yapmakta. 

Müge ANlı bugünkü son izle aramaları da genellike gün içerisinde soruluyor.Şu sıralar gündemde Şiar Kılıç olayı varken, Herkes Müge Anlı Şiar cinayetini merak etmekte. Yaşanan korkunç Müge Anlı Şiar kılıç olayı akabinde 4 kişi geçtiğimiz gün kara verildi. Gelecek günler ne getirecek bilinmez Müge Anlı ATV ekranlarında daha neler sırlar çözeceğine şahit olacağız. Minik Şiar Kılıç annesinin sevgilisi tarafından hunharca katletildiği henüz geçtiğimiz hafta belirlenmiş ve hem annesi hem de sevgilisi göz altına alınmıştı. Pki Müge Anlı 1 Eylül 'de ne oldu. Siz de Müge Anlı 1 Eylül Atv ekranlarına bağlanmak isterseniz Müge Anlı 1 Eylül canlı izle linkini saat 10.00 da açabilirsiniz. Ya da program bittik ten sonra da vereceğimiz linkten Müge Anlı kesintisiztek parça halinde izleyebilirsiniz. 

Müge Anlı'da annesinin sevgilisi tarafından ilk baş çivili sopa ile eziyet dilen ve akabinde de izler belli olmasın diye yakılarak öldürüle minik Şiar Kılıç cinayeti hakkında sevgilsinin yanında yandaş olanlarında  yakalandığı Müge Anlı dünkü programda belli olmuştu. Ancak Müge Anlı 1 Eylül bugünkü bölümde de ilginç sahneler gözler önünde olacak. 

GÜLİZAR, HAMİ VE ANNESİ , KARDEŞİ TUTUKLANDI

Müge Anlı 31 Ağustos programında Şiar Kılıç cinayeti ile alakalı kalen kırıldı ve 4 kişi cezaları belli olarak tutuklandı. Bakalım Müge Anlı 1 eylül'de ne gelişmeler yaşaacak. Sizler de Müge Anlı 1 Eylül programını kesinitisiz izlemek istersiniz. 

KAN DONDURAN CİNAYET

MÜge Anlı geçtiğimiz gün Şar Kılıç'ın hunharca katledilmesi akabinde Hami KIcı, Gülizar Emane ve HAmi kılıç'a yataklı yaptığı belrlenen annesi ve kardeşi tutuklandı. Müge Anlı 1 Eylül izle bölümünde de durum aynı olacağa benzemekte. 

kasten adam öldürmek ve bunu d aherkesten hukuktan saklamak adına belrlenen suçlar çerçevesinde Hami Kıcı ve Şiar Kılıç'ın annesi hapiste. 

HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ

MÜge Anlı Şiar Kılıç olayında Şiar Kılıç'ın annesi Gülizar Emanet hem suçlu hem güçlü dedirtircsie Hamı Kıcı'nın kendievladını öldüürdüğünü söyledi ve akabinde de 'ben de oun evlatlarını öldüreceğim' dedi. 

MÜGE ANLI ŞİAR NASIL ÖLDÜ?

Bu soru Nisan ayından beri sorulmakta. Sakarya Kocaali ilçesinde annesi Gülizar Emanet ve annesinin sevgilsi Hami Kıcı ile birlikte yaşayan 9 yaşındaki şiar kılıç evlerinde çıkan yangından kurtarılamyarak hayatıı kaybetmişti. Yani ozaman öyle denilmekteydi. Evde cayır cayır yanarak ölen Şiar kılıç dosyasını Müge Anlı ele geçirmiş ve akabinde de sır perdeleri tek tk açılmaya başlamıştı. Şiar'ın babasının da şüpheleri bu işin cinayet olduğunu gözler önüne sermeteydi. Şiar Kılıç2ın annei Gülizar emanet'e adeta psikoloik baskı uygulaya Müge Anlı böylece bir cinayetidha açığa çıkarmış oldu

MÜGE ANLI 1 EYLÜL İZLE 

MÜGE ANLI CANLI İZLE 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 13:52
YORUM EKLE