Babil 8. bölüm izle Star TV 13 Mart 2020 Babil Son bölüm Puhutv Tek parça tamamı Puhu TV

Babil 8. bölüm izle. Star TV ekranlarda en çok sevilen dizilerinden Babil son bölüm izle. 13 Mart 2020 cuma Babil 8. bölüm tek parça izle. Babil son bölüm izle. Ekranlarda reyting rekorları kıran Babil 8. bölüm tamamı izle. Babil 8. bölüm Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Puhu TV Babil 13 Mart 2020 son bölümü tamamı izle. Babil 8. bölüm tek parça izle.

Babil 8. bölüm izle Star TV 13 Mart 2020 Babil Son bölüm Puhutv Tek parça tamamı Puhu TV

Babil 8. bölüm izle. Star TV ekranlarda en çok sevilen dizilerinden Babil son bölüm izle. 13 Mart 2020 cuma Babil 8. bölüm tek parça izle. Babil son bölüm izle. Ekranlarda reyting rekorları kıran Babil 8. bölüm tamamı izle. Babil 8. bölüm Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Puhu TV Babil 13 Mart 2020 son bölümü tamamı izle. Babil 8. bölüm tek parça izle.

Babil 8. bölüm tek parça izle!

Star TV ekranlarında yayınlanan, Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu gibi muhteşem kadrosuyla dikkat çeken Babil 8. bölüm tek parça izle. Babil son bölümü tamamı Puhutv ekranlarında. Sezonun en iddialı işi olan Babil 13.03.2020 son bölümü tamamı aranıyor. Babil son bölümü izle yayını sizlerle.

Babil 8. bölüm izle Puhutv 13 Mart 2020 cuma!

Star TV'nin sevilen dizisi Babil de gerilim ve dram bir arada sunulmaya devam ediyor. Merakla beklenen Babil son bölümü yayınlandı. Deniz'in ameliyatı başarılı olacak mı? İrfan ve Ayşe arasında neler yaşanacak? Süleyman geri adım atacak mı? Babil 8. bölüm tek parça yayını sizlerle. Babil 8. bölüm full izle yayını Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Puhutv Babil son bölüm izle yayını.

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken Babil yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Cuma akşamlarına ambargo koymayı başaran dizi güçlü ve zengin oyuncu kadrosunun avantajlarını kullanıyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Babil son bölümü yayınlandı. İrfan, oğlu Deniz'in hayatını kurtarmak için çırpınmaya devam ediyor. Süleyman'ın ne kadar acımasız bir insan olduğunu bilmesine rağmen oğlu için mücadele etmekten geri kalmıyor.

Süleyman'ın boğazına yapışarak hesap soruyor. Deniz'in sağlığı giderek bozuluyor. Bir an önce ameliyat olmak zorunda olan Deniz, anne ve babasına moral vermeye çalışıyor. Egemen'i affetmemeye kararlı olan İrfan, oğlunun hayatını kurtarmak için onunla birlikte çalışmak zorunda kalıyor. Bu süreçte İrfan ve Ayşe arasındaki ilişkide güçleniyor. Ayşe, gizli kimliğinden İrfan'a bahsememekten dolayı çok üzülüyor. Onu korumak istiyor. Oğlu için neler yaptığına şahitlik ettikçe İrfan'a olan ilgisi de artıyor. İrfan'da yaşadıklarından dolayı hem çok yoruluyor hem de duygusal boşluğa düşüyor. Ayşe'nin ilgisi ve desteği onun huzur bulmasına yardımcı oluyor.

Süleyman'ın kapısına dayanan ve hesap soran Eda'nın feryadı İlay'ı çok etkiliyor. Süleyman'da vicdanının sesini susturmayı başaramıyor. Bu yüzden Deniz'i bırakmaya karar veriyor. Deniz nihayet ameliyata alınıyor. Egemen, Deniz'in oğlu olduğunu bilmemesine rağmen ona karşı büyük bir sevgi besliyor. Deniz'i ameliyat öncesinde neşelendirmek için her şeyi yapıyor. Eda, ilk kez Egemen'in gerçek bir baba olabileceğine inanmaya başlıyor.

Babil 8. bölüm tek parça izle!

Ekranların sevilen dizisi Babil son bölümü ile dikkatleri üzerine çekti. Peki, Babil son bölümünde neler oldu? İrfan ve Ayşe arasında aşk kıvılcımları havada uçuşuyor. Deniz, ameliyat olabilecek mi? Süleyman, neden İlay'a sinirleniyor?

Babil 8. bölüm 13 Mart 2020 Cuma Puhutv tamamı!

Star TV ekranında yayınlanan Babil son bölümü ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Aile bağları, fedakarlık ve aşk temalarının başarılı bir şekilde işlendiği dizi zengin bir oyuncu kadrosuna sahip bulunuyor. ''Çocuğunuzun hayatını kurtarmak için neleri göze alabilirsiniz?'' sorusuna yanıt arayan Babil son bölümü ile duygusal anlar sundu. İrfan gün geçtikçe kapana kısıldığını hissetmeye devam ediyor. Deniz'in ameliyat olmak için süresi kısalıyor.

Deniz'in canını kurtarmak için çıktığı yolda başarısızlıklar ve acılarla karşılaşan İrfan'ın da sabrı tükeniyor. Süleyman'ın yakasına yapışarak daha ne kadar kötülük yapacağını soruyor. Süleyman, oğlu Hakan'ı kontrol edememenin sıkıntısını yaşıyor. Hakan'ın psikopat ve beceriksiz olduğuna inanan Süleyman, onun varlığına dahi tahammül edemez noktaya geliyor. Lakin, Hakan'ı ateşe atmaya da gönlü el vermiyor. İlay, Süleyman ile konuşarak onnu ikna etmeye çalışıyor. Süleyman bu olaylara karışmaması konusunda İlay'ı sertçe uyarıyor. Tam o esnada Eda'nın kapıya dayanmasıyla birlikte gözyaşları sel oluyor. Deniz'in ameliyatı için geri sayım başlıyor.

İlay, Deniz'i ziyaret etmek için hastaneye geliyor. Burada Eda ve İlay arasında yılların getirdiği kızgınlıklar gün yüzüne çıkıyor. Eda, İlay'ı suçluyor. Tek amacının İrfan'ı elde etmek olduğunu söylüyor. Buna rağmen İlay çok sinirlenmiyor ve Eda'ya gerçek yüzünün bir gün açığa çıkacağı uyarısında bulunuyor. İrfan ise huzuru Ayşe'nin yanında buluyor. Ne Eda ne de İlay birbirleriyle uğraşmaktan Ayşe'nin varlığının farkına varamıyor. Oysa ki, İrfan ve Ayşe arasında aşkın ilk tohumları yüreklere düşüyor. Ayşe polis olduğunu İrfan'dan gizlemesine rağmen ona karşı duygularını bastırmayı başaramıyor.

YORUM EKLE