Babil 9. bölüm izle Star TV 20 Mart 2020 Babil Son bölüm Puhutv Tek parça tamamı Puhu TV

Babil 9. bölüm izle. Star TV ekranlarda en çok sevilen dizilerinden Babil son bölüm izle. 20 Mart 2020 cuma Babil 9. bölüm tek parça izle. Babil son bölüm izle. Ekranlarda reyting rekorları kıran Babil 9. bölüm tamamı izle. Babil 9. bölüm Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Puhu TV Babil 20 Mart 2020 son bölümü tamamı izle. Babil 9. bölüm tek parça izle.

Babil 9. bölüm izle Star TV 20 Mart 2020 Babil Son bölüm Puhutv Tek parça tamamı Puhu TV

Babil 9. bölüm izle. Star TV ekranlarda en çok sevilen dizilerinden Babil son bölüm izle. 20 Mart 2020 cuma Babil 9. bölüm tek parça izle. Babil son bölüm izle. Ekranlarda reyting rekorları kıran Babil 9. bölüm tamamı izle. Babil 9. bölüm Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Puhu TV Babil 20 Mart 2020 son bölümü tamamı izle. Babil 9. bölüm tek parça izle.

Babil 9. bölüm tek parça izle!

Star TV ekranlarında yayınlanan, Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu gibi muhteşem kadrosuyla dikkat çeken Babil 9. bölüm tek parça izle. Babil son bölümü tamamı Puhutv ekranlarında. Sezonun en iddialı işi olan Babil 20.03.2020 son bölümü tamamı aranıyor. Babil son bölümü izle yayını sizlerle.

Babil 9. bölüm izle Puhutv 20 Mart 2020 cuma!

Ekranların fenomen dizisi Babil son bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Heyecanla beklenen Babil son bölümünde neler oldu? Süleyman, İrfan ve İlay ilişkisini öğrenecek mi? Ayşe, İrfan'a gerçekleri açıklayacak mı? Deniz iyileşecek mi? İşte detaylar...

Star TV'nin iddialı dizisi Babil yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunu sürükleyici senaryosuyla desteklemeyi başaran dizi Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. İrfan, oğlu Deniz'in hayatını kurtarmak için riskli bir hamleler yapmaya devam ediyor. Deniz'in ameliyat olması için Süleyman'ın işlerini yapan İrfan, giderek sona yaklaştığının farkındadır. İlay ve Eda arasındaki gerilimde yükselir. İlay'ın Süleyman ile olan ilişkisinden rahatsızlık duyan İrfan, Eda'nın kıskançlıklarında da bıkmıştır. Ayşe ve İrfan arasında dostluğa dayanan bir ilişki başar. Heyecanın hiç eksik olmadığı Babil son bölümü ile ekrana geldi. Deniz'in ameliyatı başarılı geçmiştir.

İrfan'ın yüzü ilk kez güler. Sevincini Ayşe ile paylaşan İrfan hayatıyla ilgili çok önemli bir karar almıştır. Oğlunun ameliyat olmasıyla birlikte işlediği tüm suçları itiraf etmeye hazırlanır. Eda şans eseri İrfan'ın itirafını okur. Hemen İlay'ın yanına giderek ondan hesap sorar. İlay'ın İrfan'ın aklına girdiğinden şüphe etmektedir. Lakin, İlay'ın hiçbir şeyden haberi yoktur, o da en az Eda kadar korkmaktadır. İrfan, Egemen ile konuşarak ona yapacağı şeyleri anlatır.

Egemen, İrfan'ı ikna etmeye çalışır ama başarılı olamaz. Süleyman'da boş durmaz ve İrfan'ın peşine adam takar. İrfan'ı korkutmak için gözünün önünde birini öldürür. Yaşanan bu son olaylar İrfan için dönüm noktası olmuştur. Giderek kapana kısıldığının farkındadır ve çıkış noktası bulamamaktadır. Bu esnada Ayşe ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve şüpheleri artar.

Babil 9. bölüm izle! 20 Mart 2020

Star TV'nin sevilen dizisi Babil de heyecan yükselmeye devam ediyor. Merakla beklenen Babil son bölümü yayınlandı. Peki, Babil son bölümünde neler yaşandı? İrfan, Ayşe'nin gerçek kimliğini öğrenecek mi? İlay, Süleyman'dan ayrılacak mı? 

Babil son bölüm izle!

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Babil dizisinde gerilim ve heyecan bir arada sunuluyor. Cuma akşamlarına damga vuran dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla rakiplerine fark atıyor. Gerilimin bir an olsun eksik olmadığı Babil son bölümü yayınlandı. İrfan, oğlu Deniz'in ameliyat olmasıyla ilk kez rahat bir nefes almıştır. Lakin, Deniz'in ameliyatı sorunlarına çare olmaz. Aksine İrfan'ın vicdanında yeni yaraların açılmasına neden olur. Deniz, gözlerini açar ve hayata tutunmaya kararlı olduğunu ispat eder. Ayşe, İrfan'ın neler çektiğinin farkındadır. İrfan, oğlunun hayatını kurtarmak için bugüne kadar karşı olduğu her şeyi yapmak zorunda kalmıştır.

Süleyman gibi bir adamla çalışması gerekmiştir. İnsanları dolandırmış, saadet zinciri kurmuştur. İrfan, Deniz ameliyat olduğu için bir nebze olsun rahatlar ve tüm suçlarını itiraf etmeye karar verir. Fakat, bu düşündüğünden de zor olacaktır. Zira, Süleyman adım adım peşindedir. İrfan'ın yanlış bir yola girmesini engellemek isteyen Süleyman çok kanlı bir oyun oynar. İrfan ve Egemen'i yemeğe çağırır ve ona ihanet eden birinin kafasına sıkar. İrfan'a da ihanetin ölümle cezalandırılacağını ispat etmiş olur.

İrfan, polise gitmekten vazgeçmek zorunda kalır. Ayşe'nin gizli kimliğini saklaması da gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Özellikle de İrfan ile olan duygusal yakınlaşması işlerini yapmasının önüne geçmektedir. Bu durum amiri tarafından da fark edilir. Ayşe ve İrfan birbirlerini hiç uygun olmayan bir zamanda tanımıştır. İlay, Süleyman'ın nasıl bir insan olduğunun farkına varır. Süleyman'dan ayrılmak istediğini söyler ama beklediği yanıtı alamaz. Aksine Süleyman tarafından tehdit edilir.

YORUM EKLE