Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Eylül 2020 Cuma 22:18:10

Babil Egemen kim? Ozan Güven Babil dizisinden ayrıldı mı? Neden yok

Star TV'nin çok sevilen dizisi Babil 11 Eylül Cuma akşamı 2. sezon ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Egemen ve İrfan arasında büyük bir savaşın başlayacağı dizide Egemen merak konusu oldu. Çünkü normalde Egemen'e Ozan Güven hayat veriyordu. Hal böyle olunca Babil Egemen kim? Ozan Güven Babil dizisinden ayrıldı mı? Neden yok aranmaya başladı. İşte detaylar…

Babil Egemen kim? Ozan Güven Babil dizisinden ayrıldı mı? Neden yok çok merak edildi. Star TV’nin geçen sezon başlayan Ay Yapım imzalı yeni dizisi Babil bu akşam 11. bölümüyle ekranlara geri döndü. İkinci sezonuyla ilzeyici karşısına çıkan Babil dizisinde Egemen karakteridikkat çekti. Çünkü ilk sezonda Ozan Güven’in canlandırdığı Egemen karakterine yeni sezonda Onur Saylak hayat veriyor. Peki  Ozan Güven Babil dizisinden ayrıldı mı? Neden yok? Hadi gelin birlikte bakalım…

Ozan Güven Babil dizisinden ayrıldı mı?

Ne yazık ki Ozan Güven, Babil’den ayrıldı. Güven, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddialarıyla mahkemelik olduğu için Ay Yapım ile yollarını ayırdı. Yani Ozan Güven yaşadığı darp olayı nedeniyle dizide yer almıyor. Ay Yapım, konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptı:

“Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkındaki yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır. Kendisinin kararını saygıyla karşıladığımızı ve işbirliğimizi karşılıklı olarak sonlardırmış olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız…” Peki Babil yeni Egemen kim oldu? Ozan Güven’in yerine gelen isim kim? 

Babil Egemen kimdir?

Babil dizisinin yeni sezonunda Egemen karakterine başarılı oyuncu Onur Saylak hayat verecek. 

Onur Saylak, 12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. Tam olarak adı Arif Onur Saylak’tır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm’lerinde kısa süre eğitim aldıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve mezun oldu. Okul dönemi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları’nda çeşitli oyunlarda rol alarak, sahneye adım attı.

Pek çok dizi projesinde de yer alan Onur Saylak, Kod Adı dizisiyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca TED Koleji’nde tiyatro yönetmeni olarak da çalıştı. Sesinin şarkı söylemeye uygun olmasından dolayı üniversite korosunda yer aldı ve müzikal tiyatro ile ilgilendi. Bazı tiyatro oyunları için şarkı sözleri yazdı. TRT 2 televizyonunda Hadi Gidelim (2003) isimli 13 bölümlük bir gençlik programı sundu.

Denizden Gelen, Mavi Dalga, Rüzgarın Hatıraları filmlerinde rol alan Onur Saylak, 2011 yılında Fransa’nın Başkenti Paris’de kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile evlendi. 5 Haziran 2017’de Tuba Büyüküstün’den boşanan Onur Saylak’ın bu evlilikten ikiz kızları bulunmaktadır.

Onur Saylak, Şahsiyet dizisinin ve Daha sinema filminin yönetmenlik koltuğunda oturmuş ve Daha filmi ile pek çok ödül kazanmıştır. Onur Saylak daha sonra ‘Çarpışma’ dizisinde Veli Cevher karakterini canlandırdı. Ardından Çukur dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.Saylak, son olarak ise Kuzgun dizisinde rol aldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı