Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 22:16:28

Son Güncelleme: 10/11/2020 22:15:43

Baraj 13. Bölüm izle 10 Kasım 2020 Salı FOX TV Son bölüm Nazım Nehir’i üzüyor

Baraj 13. bölüm izle. FOX TV ekranların sevilen dizisi Baraj 13. bölüm tek parça izle. Baraj 13. bölüm tamamı izle. FOX TV sevilen dizisi Baraj 13. bölüm tamamı izle. Baraj son bölüm seyret. 10 Kasım Salı akşamı Baraj yeni bölümü izle. Baraj son bölümde neler olacak.

FOX TV’nin sevilen dizisi Baraj yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Baraj 13. Bölümü yayınlandı. Peki, Baraj 13. Bölümünde neler yaşandı? Nazım ve Nehir arasında neler olacak? Nermin, Nehir’i boşanmaya ikna edebilecek mi? Nehir’in kararı ne olacak? İşte detaylar…

Baraj 13. Bölüm izle

Nehir isyan etti!

Baraj 13. bölümde Nehir’de isyan etti. Nehir, içinde bulunduğu duruma ses etmemek için günlerce bekledi. Ancak Nehir sessizliği sonrası evdekileri toptan yollama planı yaptı. Hepsine kapıyı gösteren Nehir, Nazım’a etmediğini bırakmayacak.

Nazım arada kaldı!

Baraj 13. bölümde Nazım arada aldı. Nazım, Nehir ve Nermin arasında öyle bir mücadele veriyor ki herkestan takdir alıyor.

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Baraj da heyecan ve gerilim dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Salı akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan dizi, aynı ismi taşıyan Yeşilçam filminden uyarlandı. Nazım, Nehir ve Tarık arasındaki aşk üçgeni ihanet ve intikam temalarıyla şekilleniyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Baraj 13. Bölümü ile ekrana geldi. Nehir, Nazım’ı sevdiğini söylemiştir. Tarık’ın düşündüğü gibi bir insan olmadığını fark eden Nehir, Nazım’ın samimiyetine ve sevgisine güvenmektedir.

Nazım, adeta bir rüyada gibidir. Nehir’in kendisini tercih etmesinden dolayı çok mutlu olmuştur. Lakin, geçmişi yakasını bırakmamaktadır. Nermin ve kızı Ayşe’nin gelişiyle birlikte Nazım’ın hayatında yeniden kaos hakim olmuştur. Nermin çok hasta olduğunu itiraf eder. Ölümle burun buruna olan Nermin, Nazım’a yaptıklarının bedelini ödediğine inanmaktadır. Nazım’dan kızına sahip çıkmasını ister. Nazım, Nermin’in kendisini aldatması yüzünden onu hiç affetmeyeceğini söyler. Nehir’den ayrılmak istemeyen Nazım ona evlilik teklifi eder. Nehir, teklifi kabul ederek Nazım’ın sevinçten havalara uçmasını sağlar.

Lakin, Nazım ve Nehir’in evliliğinin önünde büyük bir engel vardır. Nazım, Nermin’den boşanmamıştır. Nermin, boşanmayacağını söyler. Tarık da evlilik haberini almıştır. Nehir’i ikna etmek için onunla konuşmaya çalışır. Nazım’ın evli olduğunu öğrenen Nehir yıkılır. Bir kere daha yalanla karşılaşmaktan dolayı çileden çıkan Nehir, Nazım’a güven olmayacağını acı bir şekilde öğrenmiştir. Nazım’ın dünyası başına yıkılır. Her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Nermin’i evinden kovar.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı