Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

12 Ocak 2021 Salı 23:18:18

Baraj 22. bölüm izle 12 Ocak Salı Baraj son bölüm izle FOX TV

Baraj 22. bölüm izle! Ekranların sevilen dizisi Baraj 22. bölüm tamamı izle! 12 Ocak 2021 Baraj son bölüm izle! Baraj yeni bölümü izle. Baraj bugünkü bölümü izle! FOX TV ekranların sevilen dizisi Baraj son bölüm izle! Baraj yeni bölüm seyret! FOX TV Baraj son bölüm tek parça izle!

Baraj 22. bölüm izle! Ekranların sevilen dizisi Baraj 22. bölüm tamamı izle! 12 Ocak 2021 Baraj son bölüm izle! Baraj yeni bölümü izle. Baraj bugünkü bölümü izle! FOX TV ekranların sevilen dizisi Baraj son bölüm izle! Baraj yeni bölüm seyret! FOX TV Baraj son bölüm tek parça izle!

Baraj 22. bölüm izle! FOX Baraj 12 Ocak Son Bölüm izle

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj 12 Ocak Salı akşamı 22. bölümüyle ekranlara geldi. Diziseverlerin nefeslerini tutarak izlediği Baraj 22. bölüm an itibariyle televizyonda sona erdi. Diziseverler şimdi heyecanla Baraj 22. bölüm izle, Baraj 12 Ocak son bölüm izle seçeneklerini araştırmaya başladılar. Nazım intikam için döndüğünden beri herkesle hesaplaşmak için savaşmaya devam ediyor! Baraj 22. bölümde Nazım’ın yapacakları da izleyiciyi ekran başına kilitledi. Baraj 22. bölüm izle, FOX Baraj Son bölüm izle seçeneğiyle birlikte 22. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizde sizlerle…

FOX TV ekranlarında ilk bölümünden bu yana ilgiyle izlenen ve reytinglerde de başarılı sonuçlar elde etmeye devam eden Baraj dizisi bu akşam (12 Ocak Salı) 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Baraj 22. bölümü de yine heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi ve tam not almayı başardı. Tek bir şey için, intikam almak için geri dönen Nazım bu kez de Hakan’ın üzerine gidiyor! İstanbul’a sırf intikam için dönen Nazım, Hakan’ı köşeye sıkıştırsa da Hakan da Nazım’dan kurtulmak için boş durmayacaktır. Ama Nazım’ı Hakan, Nehir ve Tarık’tan intikam almaktan kimse döndüremeyecek! Nehir onu her şeye rağmen sevdiğini düşündüğü Nazım’ı durdurabilecek mi? Baraj 22. bölüm FOX Baraj Son bölüm izle!

Baraj Son Bölüm izle! 12 Ocak Baraj 22. bölüm

Baraj 22. bölüme Nazım ile Nehir sahneleri damgasını vurdu! İzleyiciyi ekran başına kilitleyen sahneler uzunca bir süre konuşulacağa benziyor. İntikam için dönen Nazım, Nehir’le birlikte oluyor. Nehir, Nazım’a “Seni o kadar çok seviyorum ki, bir daha asla bırakmam!” diyor. Nazım ise birlikte oldukları gecenin ertesi günü başkasıyla evleneceğini açıklıyor! Nehir bu haberle yıkılsa da intikam almakta kararlı olduğunu gösterecek mi? Nazım başka biriyle nikah masasına oturuyor!

Hakan Ölüyor!

Nazım’ın evlilik masasına oturduğu günde Hakan ölüyor! Arabada yolculuk esnasında fenalık geçiren Hakan hayatını kaybediyor. Tarık ve Nehir cenazede bir araya geliyorlar. Nazım’ın yaptıklarının ardından gözünü kan bürüyen Nehir, Tarık’a “ortaklık” teklif ediyor!

Nehir ile Tarık Evlenecek mi?

Hakan’ın cenazesinde bir araya gelen Nehir ve Tarık evleniyor mu? Nehir, Nazım’ın kendisiyle birlikte olduktan sonra başkasıyla evlenmesine cevap olarak cenazede görüştüğü Tarık’a “Benimle evlenir misin?” sorusunu soruyor! Tarık, Nehir’in evlilik teklifine ne diyecek?

Nehir ile Tarık evlenirse bu evliliğe Nazım’ın tepkisi elbetteki çok büyük olacaktır! Şimdi Baraj’da işler daha da kızışıyor.

Baraj 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj’da 22. bölüm bu akşam geride kaldı. Diziseverler heyecanla Baraj 23. bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Baraj 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Baraj 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız, lütfen bu sayfayı aralıklarla yenileyiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı