Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

12 Ocak 2021 Salı 22:18:44

Baraj 22. bölüm izle Baraj son bölüm 12 ocak full izle youtube Puhutv Nazım delirdi

Baraj 22. bölüm izle! Baraj 22. bölüm full izle tek parça hd izle. Fox TV ekranlarında çok izlenmeye başlayan Baraj 22. bölümüyle  bu akşam da tatil vern dizilere uymadı. Baraj  22. bölüm izle! Baraj 22. bölüm tamamı izle! 12 Ocak 2021  Salı Baraj son bölüm izle! BAraj son bölüm izle. Fox TV ekranlarında Salı kuşağında yer alan Baraj yeni bölüm izle!

Baraj 22. bölüm izle! Baraj 22. bölüm full izle tek parça hd izle. Fox TV ekranlarında çok izlenmeye başlayan Baraj 22. bölümüyle  bu akşam da tatil vern dizilere uymadı. Baraj  22. bölüm izle! Baraj 22. bölüm tamamı izle! 12 Ocak 2021  Salı Baraj son bölüm izle! BAraj son bölüm izle. Fox TV ekranlarında Salı kuşağında yer alan Baraj yeni bölüm izle!

Baraj 22. bölüm izle 12 Ocak işte özeti 

Fox TV ekrnlarında yayılandığı gün EDHO’ya rakip olmaya başlayan Baraj 22. bölüm izle! Baraj yeni bölüm izle! Geçtiğimiz sene pandemizede diziler arasında olan ve heyecanını kaybeden Baraj 22. bölüm izle! Sonra İstanbul’a hikayenin taşınması ile birlikte çok sevilmeyebaşlanan Baraj 22. bölüm tek parça izle! Baraj yeni bölüm izle! Rekorları kırma yolunda ilerleyen Baraj yeni bölüm izle!

Baraj 12 Ocak tek parça izle! Baraj son bölüm neler oldu

Geçtiğimiz sezon sadece 3 bölüm yayınlanması akabinde tatil olan ve  sonrasında Eylül ayında tatil dedirtmiş dedirtircesine sil baştan başlayan Baraj bu akşam 22. yeni bölümüyle ekranlardaydı. 22. bölümü ile sevenleri ile brilikte olan Baraj dizisi yine çok izlenirken, öte yandan da Baraj neler oldu dedirtircesine binlerce kere merakla araştırılma yapıldı. Öte yandan internetten seyretme imkanları olmayanlar da dizinin son bölümünün tekrar hangi günler olduğunu araştırdı. Bahar’ın ölüp ölmeyeceğinin çok merak edildiği Baraj 22. bölümünde bakalım Bahar ölecek mi?  Yönetmen ve senaristinin Hasan Tolga Pulat tarafından oluşturulduğu ve bu sezon küllerinden doğan dizi BAraj 22. bölüm full izle de bakalım ne gibi olaylar olacak. Baraj severler heyecanla geçen bölümden sonra Baraj 12 Ocak son bölüm izle, Baraj 22. bölüm izle, şeklinde ararken diğer yandan da televizyonda hangi güner tekrarlarının yayınladığını da merakla araştırdı.

Bu akşam EDHO’nun yayınlanmaması ile birlikte adeta BAraj gecesi ilan edildi. ve BAraj 12 Ocak Salı akşamı yei bölümü ile ekranlara geldi. Heycanlı sahnelere şahitlik ettiğimiz Baraj 22. bölüm izle linki diziyi izleyemeyenler tarafındanmerakla araştırıldı. Baraj 12 Ocak son bölüm izle, FOX TV Baraj 22. bölüm izle seçenekleri araştırılmaya başlandı. Bahar’ın Hakan’ın kurduu tuzağa düşen kişi lduğunu biliyor muydunuz. İşte bu korkunç sahnelere ortaklık edeceğiniz Baraj 12 Ocak son bölüm izle!

Fox TV ekranlarında izleyemdiyseniz…. 

 

Baraj dizisi bu akşam da çok merakla aranmaya başlanmışken sizler için Baraj 22. bölüm özeti ile sizleri başbaşa bırakalım istedik. Baraj son bölümde Bahar Nazım’ın arabasını kullanmıştı. Ve bu araba da Hakan tarafından frenleri boşaltılışı. Çünkü Nazım öldürüp ortadan kaldırmak istemektedir. ‘dan boşanmak istediğini

Nazım intikam şerbeti içmiş

NEhir ile Nazım ın yakınlaşmasına herkes şaşırırken Baraj 22. bölüm izle de karşımıza çıkan detaylarda Nazım’ın Nehir i ağlattığı yani ondan intikam aldığı sahnelere ortaklık ediyoruz Baraj son bölüm itibarii le daha da tehlikeli bir hal almaya başladı.

Sosyal medya da Hakan ölecek denildi

Fagmandan yola ıkılarak Baraj 22. bölüm deHakan’ın öldüğü iddia ediliyor. Bu akşam yayınlanan Baraj 22. bölüm izlesinde karşımıza çıkan detaylarda bir cenaze olduğu aşikar ortada iken bakalım Hakan mı değil mi? Tarık ve Nehir’in NAzım’dan intikam alma planları da devreye gireceği Baraj 22. bölüm de ortalık gerçekten çok karışacak.

Hikaye sürekli değişiyor

Baraj hikayesinin en çok izlenilmesinin sebebi bir olayı hemen çözmeleri olurken sanki her bölümde başka olaylar yaşanıyor olarak görülmekte. Nehir ile Tarık’ın evlendiği sahneler akabinde Nazım çocuğu öğrenirse çocuk için savaşacağı sahneleri de göreceğiz.

Nazım hapiste biriyle tanışıyor

Baraj dizisinde gizemli kişi bakalım bu bölümde yani BAraj 22. bölüm izle de çözülecek mi?  Baraj dizisi son zamanların dizilriin en entrikalı hali olarak bizlerle birlikte olacak iken, şu an dizi de kan donduracak anlar da yaşanacak. Nazım gerçekten hapiste geçirdiği beş yıl Herbir günü için herkesten hesap sormaya ant içmiş iken,  Nehir ve Tarık’ı da çok zor günler bekliyor.

Baraj 22. bölüm full izle

Baraj 22. bölüm de de NAzım ortalığı adeta inletecek iken, Baraj dizisi tekrar bölümleri hangi günler bir bakalım

Baraj tekrarları hangi günler

Baraj dizisi televizyondan tekrar izlemek isteyen izleyici için Baraj 22. bölüm tekrarı izle maalesef bu hafta yayın akışında yer almadı.

Baraj Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Baraj 22.bölümüyle bu akşam izleyici ile buluştu. Şimdiden Baraj yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.Baraj 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Yayınlanır yayınlanmaz haberimiz güncellenecektiir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı