Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Eylül 2020 Cuma 23:19:56

Bay Yanlış 11. bölüm izle FOX TV 11 Eylül 2020 FOX Play (Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı)

FOX TV ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan Bay Yanlış 11. bölüm izle! Bay Yanlış 11. bölüm tek parça izle! FOX TV sevilen dizisi Bay Yanlış 11 Eylül 2020 son bölüm izle. Bay Yanlış 11. bölüm 11 Eylül FOX TV tek parça izle. Fox Play Bay Yanlış yeni bölümü izle. Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı! Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı 18 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacak.

FOX TV ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan Bay Yanlış 11. bölüm izle! Bay Yanlış 11. bölüm tek parça izle! FOX TV sevilen dizisi Bay Yanlış 11 Eylül 2020 son bölüm izle. Bay Yanlış 11. bölüm 11 Eylül FOX TV tek parça izle. Fox Play Bay Yanlış yeni bölümü izle. Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı! Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı 18 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacak.

Bay Yanlış 11. Bölüm izle

FOX TV’nin sevilen dizisi Bay Yanlış da heyecan ve aşk dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Bay Yanlış 11. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Peki, Bay Yanlış 11. Bölümünde neler yaşandı? Özgür ve Ezgi aşkı dolu dizgin sürüyor! Serdar’ın yeni planı ne olacak? Levent neden bayılıyor? İşte detaylar…

Bay Yanlış 11. bölüm izle 11 Eylül 2020 Cuma FOX TV

Ekranların sevilen romantik komedi dizisi Bay Yanlış 11. Bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Cuma akşamlarına damga vuran dizi de Can Yaman ve Özge Gürel başrolleri paylaşıyor. Tam bir yaz dizisi olan Bay Yanlış, yüksek reyting oranları nedeniyle yeni sezonda da ekran yolculuğuna devam edecek. İlgiyle takip edilen Bay Yanlış 11. Bölümünde romantizm dolu anlar yaşandı. Özgür ve Ezgi aşklarına sahip çıkmaya karar verdi. Bir anlaşma ile başlayan ilişkileri arkadaşlıktan sevgililiğe dönüştü. Özgür gibi çapkın bir adamın aşık olabileceğine inanmayan Ezgi, kendisi ile çok mücadele etmek zorunda kalmıştı. Bugüne kadar hep yanlış erkekleri seçtiği için doğru erkeğinden peşinden gitmeye kararlıydı. Serdar’ı tanımaya başladıkça onunla mutlu olamayacağını kabul eden Ezgi, duygularını kontrol altına almaktan vazgeçti. Özgür ise Ezgi’nin masumiyeti ve dürüstlüğünden etkilenmişti.

Bugüne kadar çok sayıda kadın tanımasına rağmen hiç Ezgi gibi birine denk gelmemişti. Serdar, Özgür ve Ezgi arasındaki ilişkiyi kabullenmemeye kararlıydı. Bu nedenle yeni planlar yapmaya başladı. Ezgi, annesine Özgür ile birlikte olduğunu söyledi. Levent hayatının en sürpriz haberini aldı. Bay Yanlış 11. Bölümünde Özgür’ün romantik yanını keşfetme fırsatı yakalayacaksınız. Özgür, çok seven ve tutkulu bir erkek olduğunu ispat etti. Tek sorun ailelerinin ilişkilerini kabullenmemeleri oldu. Serdar’ın inatçı tavırları Özgür’ün kıskançlık krizine girmesine neden oldu. Ezgi, sevgilisini sakinleştirmek için başbaşa tatile çıkmayı teklif etti.

Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı çıktı mı?

FOX TV’de seyirci karşısına çıkan Bay Yanlış yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Heyecanla beklenen Bay Yanlış 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Bay Yanlış 12. Bölüm fragmanında neler yaşandı? Ezgi ve Özgür neden tartışıyor? Ozan ve Deniz arasında neler olacak? İşte yanıtlar…

Bay Yanlış 12. Bölüm Fragmanı 18 Eylül 2020 Cuma!

Yaz sezonunun öne çıkan dizisi Bay Yanlış da romantizmin dozajı yükselmeye devam ediyor. Cuma akşamlarına damga vuran dizi yeni sezonda da ekrandaki yerini korumayı başaracak. Genç nesil tarafından ilgiyle takip edilen Bay Yanlış dizisi yüksek reyting oranları ile göz dolduruyor. Birbirinden tamamen farklı karakterlere sahip Özgür ve Ezgi’nin renkli aşkının anlatıldığı dizi de arkadaşlık ilişkileri, aile bağları ve fedakarlık temaları işleniyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Bay Yanlış 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ezgi ve Özgür aşkında yeni gelişmeler meydana geliyor. Aileleri ilişki yaşamalarını istemedikleri için gençlere zorluk çıkarmaya kararlı görünüyor.

Özellikle Özgür’ün annesi Ezgi’yi gelin olarak kabul etmeyeceğini sert bir şekilde belli ediyor. Ezgi bu durum karşısında çok üzülüyor. Lakin, Özgür tarafından hazırlanan aşk dolu sürprizler sayesinde morali yerine geliyor. Özgür’ün ne kadar romantik bir erkek olduğunu düşünmeye başlayan Ezgi, adeta bulutların üzerinde geziniyor. Ozan ve Deniz arasındaki ilişkide de gelişme kaydediliyor. Deniz, Ozan’ın ısrarları karşısında daha fazla direnç gösteremiyor. Aşka inancı olmayan ve erkeklere güvenmekte zorluk yaşayan Deniz, ilk kez kalbini bir erkeğe açmaya karar veriyor. Ozan, Özgür’den aldığı ipuçları sayesinde sevdiği kadına jestler yapmaya başlıyor. Her şeyin yolunda gittiğine inandıkları bir anda Özgür’ün geçmişindeki ilişkilerin etkileri hissediliyor. Ezgi, geçmişi geçmişte bırakmak istemesine rağmen kıskançlık krizlerine giriyor. Özgür’e karşı yoğun duygular besleyen Ezgi, aldatılmayı asla kabul etmeyeceği mesajını net bir şekilde veriyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı