Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

24 Temmuz 2020 Cuma 18:28:24

Bay Yanlış dizisi aç kapıyı gir içeri şarkısının sözleri nedir? Bay Yanlış çalan müzik

Fox TV'nin çok sevilen dizisi Bay Yanlış bu akşam 5. bölümüyle ekranlara gelecek. Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman'ın paylaştığı Bay Yanlış dizisinde bu akşam Ezgi ve Özgür arasında romantizm dorukta olacak. Ailelerinin de onayını alan ikili, daha da yakınlaşacak. Öte yandan yeni bölümde çalan aç kapıyı gir içeri şarkısının sözleri ise çok merak edildi. Peki Bay Yanlış yeni bölümde çalan şarkı ne? Hangi sanatçıya ait? İşte detaylar..

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Bay Yanlış dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Ezgi ve Özgür’ün iyice yakınlaştığı bölümde, çiftin ailelerinden onay almaları onlar için yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Öte yandan yeni bölüm tanıtımda çalan aç kapıyı gir içeri şarkısı da çok beğenildi. Herkes Bay Yanlış dizisi aç kapıyı gir içeri şarkısının sözleri nedir? Bay Yanlış çalan müzik diye aramaya başladı. İşte detaylar…

Bay Yanlış dizisi yeni bölümünde Ezgi ve Özgür’ün birlikte olduğu sahnelerden birinde Özdemir Erdoğan’ın Aç Kapıyı Gir İçeri şarkısı kullanıldı. Özdemir Erdoğan dışında birçok isim de seslendirdi. 

Özdemir Erdoğan Aç Kapıyı Gir İçeri Şarkı Sözleri:

Bugünlerde bir şeyler oluyor bana acep neden
Yalnızlık geçiyor, gönlümdeki ıslak caddelerden
Bakarsan buğulu penceremden
Dünyam kapkaranlık, neden bilsen

Aç kapıyı gir içeri, gönlüm bekliyor seni

Bana ne şu yalan dünyadan, yanımda sen olmazsan
Gözlerim kapanmaz seni sinemde uyutmazsam
Sevmeyince hayat bomboş dedin
Yaşamayı bana sen öğrettin

Aç kapıyı gir içeri gönlüm bekliyor seni

Bay Yanlış 5. bölümde neler olacak?

Serdar’la Göcek’te karşılaşan Ezgi ve Özgür, Serdar’ın da, Ebru’nun düğününe katılacağını öğrendiklerinde ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Arkadaşları düğünü olaysız atlatmaları için fikir üretmeye ve onlara yardımcı olmaya çalışır. Bu arada Sevim ve Nevin çok iyi anlaşırlar, kısa zamanda Fitnat’ın yönlendirmesiyle Ezgi ve Özgür’ü baş göz etmek için plan yapmaya başlarlar. Ezgi ve Özgür de ailelerini üzmemek için, birbirlerine uygun değilmiş gibi numara yaparlar. Bu halleri aileleri de, ikisinin evlenmesi konusunda şüpheye sokar. Acaba Ezgi ve Özgür’ün bu oyunu başarılı olacak mıdır?

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı