Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

6 Temmuz 2020 Pazartesi 23:30:38

Bay Yanlış Özgür'ün evi nerede? Lüks evin gerçek sahibi kim

Fox TV'nin yeni yaz dizisi Bay Yanlış, her hafta yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Can Yaman ile Özge Gürel'in paylaştığı dizinin hikayesi kadar dizinin çekildiği lüks ev de çok merak edildi. Hal böyle olunca Bay Yanlış'ın çekildiği ev nerede? Bay Yanlış Özgür'ün evinin gerçek sahibi kim? Fiyatı ne kadar? her yerde aranmaya başladı. Detaylar haberimizde…

Bay Yanlış’ın çekildiği ev nerede? Bay Yanlış Özgür’ün evinin gerçek sahibi kim? Fiyatı ne kadar? her yerde aranmaya başladı. Yaz aylarının gelmesiyle sezon finali yapan dizilerin yerini yaza özel hazırlanan diziler almaya başladı. Bunlardan ilk ekranlara gelen ve çok dikkat çeken ise Bay Yanlış dizisi oldu.

Yapımını Gold Film’in üstlendiği başrollerini Can Yaman ile özge Gürel’in paylştığı Bay Yanlış dizisi iki haftadır yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.  Ezgi ve Özgür’ün heyecan dolu romantik hikayesinin anlatıldığı dizide Özgür’ün evi merak konusu oldu. Herkes Özgür karakterine hayat veren Can Yaman’ın oturduğu evi araştırmaya başladı.

Diziyi izleyen herkes İstanbul manzarasına hakim olan terası ve terasta yer alan yüzme havuzu ile dikkat çeken lüks evin nerede olduğu ve gerçek sahibini merak etti. Lüks evin ünlü bir şarkıcının olduğu ortaya çıktı.

Bay Yanlış Özgür’ün evi nerede? Lüks evin gerçek sahibi kim

Fox ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev yani Özgür’ün evi Ataşehir’de bulunuyor. Hatta bu evin gerçek sahibi de şarkıcı Linet’in ta kendisi… Linet o evi 2019 yılında 1 millyon 250 bin dolara almıştı.  Linet’in satın aldığı ev, lüks bir sitenin 18. katında yer alırken terastan Adalar ve Kadıköy manzarası da görülüyor. Öte yandan terasta özel yüzme havuzu da bulunuyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı