Benim Adım Melek Mahmut Kadriye'den boşanacak mı?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek bu akşam 20. bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümünde Mahmut'un eşi Kadriye ile boşanma aşamasına gelmesi ile dikkatleri bir anda üzerine çekti. Hal böyle olunca Benim Adım Melek Mahmut Kadriye'den boşanacak mı? çok merak edildi. Biz de sizler için bu soruları haberimizde cevapladık.

Benim Adım Melek Mahmut Kadriye'den boşanacak mı?

TRT1 ekranlarının sevilen çarşam dizisi Benim Adım Melek 20. bölümüyle ekranlara geldi. Mahmut'un Kadriye ile boşanma aşamasına gelmesi ise izleyenleri meraklandırdı. Hal böyle olunca Benim Adım Melek Mahmut ile Kadriye boşanacak mı? her yerde aranmaya başladı.

Kadriye’nin eşi Mahmut her daim uyumdan yana tavır takınmıştır. Hayatta bir tek isteği vardı. eşi Kadriye ile mutlu olmak ve dünya güzeli bir bebeklerinin olmasını istiyordu.

Kadriye ise Melek’in kıskançlığından dolayı yıllarca umutla beklediği bebeğini düşürdü. Bunu da Melek’in üzerine atması ile işin içinden çıkacağını düşünse de işler hiç de öyle planladığı gibi gitmedi.

Benim Adım Melek dizisi Mahmut ise Kadriye’nin ne yaptığı çok iyi bilse de karısının çok konuştuğunu ve çoğu zaman da boş konuştuğu için hep söylediklerini arka plana atmıştır. Ancak Melek’in 20 yıl sonra geri gelmesi ile Kadriye’nin konaktaki hükmü bir anda yerle bir olacağını düşündüğü için türlü türlü oyunları kurmuştur.

Son bölümde ise artık Mahmut da Kadriye’nin bu huylarından artık yorulduğunu boşanmak istediğini açıkladı. Melek’in kardeşi Mahmut, eşi Kadriye’den boşanma olayını aynen şu cümleleri kullandı: İmza ile başlayan imza ile biter.

Ancak Mahmut'un boşanmak istediği sırada Kadriye'nin hamile olduğunu öğrenmesi işleri karıştıracak. Böylece boşanma olmayacak.

YORUM EKLE