Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

9 Mayıs 2020 Cumartesi 14:47:08

Beşiktaş'ta Covid-19 şoku! BJK'de hangi futbolcu da Coronavirüs testi pozitif çıktı?

Liglerin başlamasının ilan edilmesinin ardından antremana başlayan kulüplerimizden Fenerbahçe ve Galatasaray sonrası Beşiktaş'ta Covid-19 şoku yaşanıyor. Beşiktaş'ta bir futbolcu ve çalışanda Coronavirüs pozitif çıktı. Peki hangi oyuncuda pozitif çıktı sır gibi saklanıyor.

Liglerin başlamasının ilan edilmesinin ardından antremana başlayan kulüplerimizden Fenerbahçe ve Galatasaray sonrası Beşiktaş’ta Covid-19 şoku yaşanıyor. Beşiktaş’ta bir futbolcu ve çalışanda Coronavirüs pozitif çıktı. Peki hangi oyuncuda pozitif çıktı sır gibi saklanıyor.

Beşiktaş’ta Koronavirüs şoku!

Türkiye’de Koronavirüs bilançosu azalırken, liglerin başlama kararı gelmesinin ardından büyük bir şok yaşandı. Beşiktaş’ta bir futbolcu ve bir çalışanda Coronavirüs testi pozitif çıktığı açıklandı. Beşiktaş’ta hangi futbolcu Corona oldu. BJK’da Koronavirüs’e yakalanan hasta kim soruus merak ediliyor.

8 Mayıs Cuma günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza Covid-19 testi yapılmıştır.

Yapılan testler neticesinde, bir futbolcumuz ile bir çalışanımızda pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir.

Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuz ile çalışanımızın takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNÜN HABERLERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇOK OKUNAN HABERLER

SON HABERLER

Son Dakika Haber

Yukarı