Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

26 Aralık 2020 Cumartesi 14:58:30

Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Bitti mi? Neden yok! Kanal D 26 Aralık yayın akışı

Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisi neden yok? Bir Annenin Günahı 26 Aralık yeni bölüm var mı yok mu? Kanal D ekranların sevilen dizisi Bir Annenin Günahı ekranlara gelmiyor! Bir Annenin Günahı neden bitti, Bir Annenin Günahı neden final oldu!

Kanal D ekranların sevilen dizisi Bir Annenin Günahı neden yok? Bir Annenin Günahı final mi yaptı! Her cumartesi yayınlanan Bir Annenin Günahı neden yayınlanmıyor! Bir Annenin Günahı  bu akşam var mı yok mu? Bir Annenin Günahı 26 Aralık yayınlanmıyor!

Bir Annenin Günahı neden yok?

Yayınlandığı cumartesi günleri rekorlar kıran Bir Annenin Günahı dizisi yeni bölüm neden yok? Bir Annenin Günahı final mi yaptı! Bir Annenin Günahı 26 Aralık yayın akışından çıkartıldı! Bir Annenin Günahı geçtiğimiz hafta ani bir kararla final yaparak ekran macerasını tamamladı.

Bir Annenin Günahı 26 Aralık neden yayınlanmıyor!

Kanal D ekranlarında Bir Annenin Günahı final yaparak ekran macerasını tamamladı. Bir Annenin Günahı bu sebeple yeni bölümü yayınlanmıyor! Bir Annenin Günahı dizisi yerine 26 Aralık Kanal D yayın akışı değişti!

Kanal D 26 Aralık 2020 yayın akışı!

Ani bir kararla ekran macerasını tamamlayan Bir Annenin Günahı dizisi finali sonrası cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında Sadakatsiz dizisi tekrarı yayınlanacak. Reyting uzmanlarının Bir Annenin Günahı dizisinden daha çok Sadakatsiz tekrar bölümü izleneceğini inanıyor!

Kadrosunda Musa Uzunlar, Simay Barlas ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Bir Annenin Günahı zorlu cumartesi reytinglerine dayanamadı ve final yaparak ekran macerasını tamamladı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı