Bir Zamanlar Çukurova Gülten’i Selin Genç Bikinili Büyüledi! Selin Genç Kimdir?

selin1

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özellikle de yaşadığımız kış günlerinde bikinili pozlar vererek denize giren Selin Genç hayranları tarafından ben yağmuruna tutulmuştur. Selin Genç’in çukur Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sergilediği başarılı performans dizinin fanları tarafından takdir edilmeye devam etmektedir.

Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrollerini paylaştığı Bir zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakterini canlandıran Selin genç uzun zamandır sosyal medya gündeminden düşmemektedir. Özellikle oyuncunun verdiği cesur pozlar son zamanlarda sıklıkla araştırılmaya ve merak konusu olmaya devam etmektedir. Selin Genç’in bir zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Gülten karakteri dizi fanları tarafından oldukça sevilmektedir. Kimi zaman güldüren kimi zamansa insanları ağlatan Selin Genç oyunculuk performansıyla da ilgi odağı olmuştur.

Selin Genç Kimdir?

 Selin Genç kimdir? sorusu da son zamanlarda sıklıkla yönetilmeye ve merak edilmeye devam ediyor. Dizinin fanları son zamanlarda diziye katılan Selin Genç’in nerede doğduğunu ve hangi üniversitelerden mezun olduğunu sıklıkla sormaktadır. Selin Genç Haziran 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Boyu 175 olan Selin Genç’in ilk oynadığı dizi ise bir zamanlar Çukurova dizisidir. Eğitimini ise Dilek Sabancı devlet konservatuarında tamamlayan Selin genç uzun zamandır tiyatro ile ilgilendiğini ve en büyük hayalinin iyi bir oyuncu olmak olduğunu her fırsatta vurgulamaya devam etmektedir. Başarılı performansı ile gündem olmaya devam eden serin genç dizide çalıştığın rol arkadaşlarından çok şey öğrendiğini ve her geçen gün kendisine bir şeyler kattığını da her fırsatta söylemeye devam etmektedir.

Selin Genç’in sosyal medyada bu kadar gündemi olması dizinin diğer oyuncularının da ilgi odağı olmasına sebep olmuştur. Bir zamanlar Çukurova ekranların en sevilen ve ilginç konulu dizilerinden bir tanesidir. Uzun zamandır devam eden bir zamanlar Çukurova dizisinde Selin Genç’in de katılması dizinin fanları tarafından ilgiyle karşılanmıştır.

Selin Genç’in Oynadığı Diziler

Selin Genç’in oynadığı diziler de fanlar tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Selin genç daha önce herhangi bir dizide oynamamış olsa da oldukça tecrübeli ve iyi bir oyuncudur. Bu nedenle dizide sergilediği önemli bir tiyatro performansıyla her yayınlanan bölümde takdirleri toplamayı başarmıştır. Selin Genç’in başarılı oyunculuğunun altında aldığı eğitimler olduğu da herkes tarafından konuşulmaya devam etmektedir. Selin Genç, şimdilerde ise Ebru Şahin ve Akın Akınözü ile çalışmaktan çok mutlu olduğunu ve dizinin oyuncularından kendine birçok şey kattığını söylemiştir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında yayın hayatına başladığından beri her geçen gün fakültesine artırmaya devam etmektedir. Selin Genç ise; zaten sevilen bir diziye katıldığı için insanların onu daha çok tanımasına sebep olan bir zamanlar Çukurova dizisinde başarılı performanslar sergilemeye devam etmiştir. Özellikle de hayat verdiği Gülten karakteri birçok kişi tarafından sevilmiş ve sayılmıştır. Hal böyle olunca Selin Genç’in takipçi sayısı da her geçen gün artmaya devam etmiştir.

 Selin Genç Instagram Pozu

Selin genç Instagram pozu başlıkları her geçen gün hem Instagram’da hem de Google üzerinde viral olmaya devam etmektedir. Selin Genç’ in bikinili bir şekilde soğuk kış aylarında denize atlaması bazı insanların kızmasına sebep olurken bazı insanların da onu tebrik etmesine neden olmuştur. Soğuk kış günlerini umursamadan bikinileri giyip denize giren Selin genç, denizi çok sevdiğini ve bu şekilde mutlu olduğunu fanlarına duyurmuştur.

Selin Genç Pembe bikinili videosu!

Yorumlar kapalı.