Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

2 Ekim 2020 Cuma 01:45:11

Bir Zamanlar Çukurova'nın Hünkar Yaman'ı diziden ayrılıyor mu ? Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova'nın Hünkar Yaman'ı diziden ayrılıyor mu ? Hünkar Yaman diziden ayrılıyor mu? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde karşımıza Demir Yaman'ın annesi Hünkar Yaman olarak çıkan Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu ?soruları bir zamanlar Çukurova son bölümün sonrasında Çok merak edildi.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Hünkar Yaman’ı diziden ayrılıyor mu ? Hünkar Yaman diziden ayrılıyor mu? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde karşımıza Demir Yaman’ın annesi Hünkar Yaman olarak çıkan Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu ?soruları bir zamanlar Çukurova son bölümün sonrasında Çok merak edildi.

Sosyal medyada ortaya atılan iddialar da Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman’ın annesi Hünkar Yaman karakteriyle karşımıza çıkan usta oyuncu Vahide perçin’in diziden ayrılmak istediği iddia edilmişti. Ancak Vahide perçin’in Bir Zamanlar Çukurova dizisinden geçtiğimiz sezonda da ayrılacağı ortaya atılmış ve sonrasında yapımcılar tarafından bu iddialar yalanlanmıştı. Bu sezon Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Nazan kesal’ın kadroya eklenmesi ile birlikte Hünkar Yaman karakteri ile karşımıza çıkan Vahide perçin’in diziden ayrılacağı söylentileri ortaya atılmıştı

Ancak Vahide perçin’in set çalışmaları sırasında yaşanan anlaşmazlıklar ile alakalı olarak Ayrılık kararı aldığı da iddia ediliyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı