Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Ekim 2020 Pazar 21:32:18

Çağlar Söyüncü Rusya Türkiye maçında niye yok? Yedek mi? Cengiz Ünder neden yok?

Türkiye'de İngiltere Premier Liginde yılın 11'de yer alan Çağlar Söyüncü çok önemli maç olan Rusya Türkiye maçında yedek soyundu. Çağlar Söyüncü Rusya Türkiye maçında neden yok? Çağlar Söyüncü yedek mi merak ediliyor. Çağlar gibi Cengiz Ünder neden yok sorusu da soruluyor.

Türkiye’de İngiltere Premier Liginde yılın 11’de yer alan Çağlar Söyüncü çok önemli maç olan Rusya Türkiye maçında yedek soyundu. Çağlar Söyüncü Rusya Türkiye maçında neden yok? Çağlar Söyüncü yedek mi merak ediliyor. Çağlar gibi Cengiz Ünder neden yok sorusu da soruluyor.

Şenol Güneş’in kararı!

Ülkenin en iyi stoperi olarak gösterilen Çağlar Söyüncü, zorlu Rusya Türkiye maçında kadroda göremeyen futbol severler şoka uğradı. Çağlar Söyüncü sakat mı yedek mi sorulara akıllara geldi. Ancak Çağlar Söyüncü yedekler arasında yer alıyor. Çağlar Söyüncü oynamama sebebi Şenol Güneş’in kararı. Şenol Güneş Merih Demiral’ın yanında tercihini Ozan Kabak’tan yana kullandı.

Cengiz Ünder yedek!

Çağlar Söyüncü gibi aynı takımda yer alan Cengiz Ünder’de yedek. İki türk yıldız İngiltere’yi bu hafta sallarken milli takımda yedek kaldı. Cengiz Ünder’de Almanya maçında berabere bitmesinde bir numaralı oyuncuydu.

Hem Cengiz Ünder neden yok, hem Çağlar Söyüncü neden yedek soruların yanıtı olarak Şenol Güneş gösteriliyor. Çağlar Söyüncü sakat mı ve Cengiz Ünder sakat mı sorularının yanıtı da sakat değil. Tamamen teknik direktör kararı.

Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder ayrıca Türkiye’de Altınordu’da yetişmiş iki isim olarak dikkat çekiyor ve şuan aynı kulüpte futbol oynuyorlar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı