Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

23 Mayıs 2020 Cumartesi 17:28:05

Çarkıfelek sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir? Kaç yaşında

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Çarkıfelek uzun bir aradan sonra ekranlara geri döndü. Yepyeni sunucusuyla Ramazan Bayramı'nın ilk günü ekranlarda olan Çarkıfelek'in yeni sunucusu Onur Büyüktopçu oldu. Peki Onur Büyüktopçu kimdir? Kaç yaşında? İşte detaylar…

Onur Büyüktopçu kimdir? Kaç yaşında çok merak edildi.  Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Çarkıfelek’te sunucu değişikliği yaşandı. Çünkü 2018 yılından bu yana programı sunan Emre Karayel Çarkıfelek’ten ayrıldı. Ayrılık nedeni konusunda bir açıklama yapılmayan Çarkıfelek’in yeni sunucusu onur Büyüktopçu oldu. 24 Mayıs Pazar akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen Çarkıfelek çok beğenildi. Peki Çarkıfelek yeni sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir? Nereli? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için Onur Büyüktopçu’nun hayatını haberimizde derledik.

Çarkıfelek Onur Büyüktopçu kimdir?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 İstanbul doğumludur ve şuanda 37 yaşının içindedir. Aslen Çankırılı olan Onur Büyüktopçu çocukluğunu İzmir’de yaşadı Dil ve tiyatro eğitimi için ise İngilitere’ye gitti. Onur Büyüktopçu ilk ekran deneyimini ise 21 yaşında Lise Defteri dizisi ile ilk yaşamıştır.

Çarkıfelek yarışmasının yeni sunucusu Onur Büyüktopçu, daha önce Damat Bayıldı, Yemekteyiz gibi yarışmaları sunmuştu. Bir süredir ekranlarda yer almayan  Onur Büyüktopçu, Tv8’de  sunduğu Yemekteyiz ile çok sevilmişti. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı