Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

3 Eylül 2020 Perşembe 00:52:43

Çatı KAtı Aşk neden yok 3 Eylül ! Final mi yaptı! Çatı KAtı Aşk 9. bölüm ne zaman – 9. bölüm fragmanı izle youtube

Kanal D ekranlarında Çatı KAtı Aşk neden yok? sorusu çok merak ediliyor. 2 Eylül ÇAtı KAtı aşk yok final mi yaptı? sorunuzun cevabı haberimizde. Çatı KAtı Aşk 9. bölüm ne zaman? Kanal D  ekranlarında yayınlanan yeni dizisi Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı izle Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı  youtube ve Kanal D sayfasında yayınlandı.  Kanal D 'nin yaz dizileri arasında  yer alan ve ilk zamanlar çok izlenen sonrasında da çatı çatırdıyor dedirten bilgilerle yayınlanan Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanı geç çıkması hayranlarını kızdırdı. Peki Çatı KAtı Aşk 9. bölüm ne zaman Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı neler olacak. 

Kanal D ekranlarında Çatı KAtı Aşk neden yok? sorusu çok merak ediliyor. 2 Eylül ÇAtı KAtı aşk yok final mi yaptı? sorunuzun cevabı haberimizde. Çatı KAtı Aşk 9. bölüm ne zaman? Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni dizisi Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı izle Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı youtube ve Kanal D sayfasında yayınlandı. Kanal D ‘nin yaz dizileri arasında yer alan ve ilk zamanlar çok izlenen sonrasında da çatı çatırdıyor dedirten bilgilerle yayınlanan Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanı geç çıkması hayranlarını kızdırdı. Peki Çatı KAtı Aşk 9. bölüm ne zaman Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı neler olacak.

Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı izle

Kanal D’nin yaz sezonu dizisi Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı izle heyecan dolu bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Peki, Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? Çatı Katı Aşk 9. bölüm  yeni bölümünde neler olacak? Ateş aşkından vaz mı geçecek

Oysa ki ne umutlarla başlamıştı Çatı KAtı Aşk, romantik komedinin adeta en dibi yaşanmakta ve ufacık bir çatı katında aşkın en saf hali gözlerle görülmekteydi. Yaz sezonu dizileri sezon başlaması ile birlikte her daim bir çatıdamaya uğrar bunlarda n biri de Çatı Katı Aşk olmuşken gidiştını izleyenleri merakla bekliyor. Yeni Hayat dizisine kıyasla reytinglerinde düşüş olduğu için Yeni artık perşembe günleri ve Çatı Katı Aşk ise cumartesi günlerii yayınlanacak. 

ÇATI KATI AŞK’A BİR ŞOK DAHA

 Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’in oynadığı ve Reytingleri adeta düşüşe geçen ÇAtı Katı Aşk, yönetmeninin de değştiği öğrenildi. Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Barış Yöş ve sonrasında da Fehmi Öztürk yapmıştı. Tekrar bir yönetmen değişikliği yaşandığı bilgisini veren Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, projeyi artık Şenol Sönmez yönetecek. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle yeni gününde Cumartesi 20.00’da Kanal D’de ekrana gelecek. Aynı gün Kuzey Yıldızı, Zümrüdüanka ve Kalk Gidelim dizileri de ekranda olacak.

Çatı Katı Aşk 8. bölüm neler oldu

Ekranların sevilen dizisi Çatı Katı Aşk yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi de Ateş’in aşkı ve çareszliği konu edinilmiştir. Öte yandan çatı katına yerleşen bir aşk da herkesin ilgi odağı oldu.  Çatı Katı Aşk 8. bölüm son bölümü  27 Ağustos 2020 Perşembe günü yayınlanmıştı.  Çatı Katı Aşk 8. Bölümünde Sevda’nın bulduğu evlilik cüzdanı bütün işlerin karışmasına sebep oluyor!  Sevda’ya engel olmaya çalışan Yasemin biraz fazla patırtı gürültü yapınca bütün evi ayaklandırmıştır. Demir’in de olaya dahil olmasıyla Sevda küçük bir kaza geçirir ve durum gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına, sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider.  

Ateş’in en son iseyeceği şeydir Ayşen’i üzmek ve bu sebeple ondan uzaklaşmak istemektedir. ve kendini arabaya atar.   En kısa zamanda bir karar vermsigerekmektedir ve kararını da vermiştir. Yarışlardan çok büyük paralar kazanmak istemekte ve Yasemin ile girdiği yalanı sonlandırmak istemektedir. iki arada süren aşk çevresinde bulunan herkesi etkilemeye başlamaktadır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları dükkanın da namını arttırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin rekabetine sebep olur.

Süheyla mantıcı dükkânlarında işlere el koyarken, Yasemin de Antikacının bir bölümünü kafeye çevirip orada hünerlerini sergilemeye karar verir. Bu karar Yasemin ve Demir’i birbirlerine biraz daha yaklaştırır. Her şey yoluna girmiş, satışlar artmış, aşıkları tehdit eden unsurlar bir bir ortadan kalkmıştır ki Sevda’nın dili çözülüverir. Dahası Asaf’ın da eline geçirdiği kozu Ateş’i döndürmek için kullanması mutlu günün akşamını kabusa çevirir.

ÇATI KATI AŞK NEDEN YOK?

Öte yandan Çatı KAtı Aşk bu akşam neden yok sorulaı da şu sırlar çok soruluyor. Sebebi ise Çatırdamaya başlayan Çatı katı Aşk dizisinin igidişatı sebebiyle gününün değiştiği ve cumartesi gününe alındığı açıklandı. Yani 3 Eylül Çatı KAtı aşk neden yok sorunuzun cevabı yanıtlandı. Çatı KAtı Aşk artık her cumartesi ekranlarda olacak. Çatı KatıAşk 5 Eylül Cumartesi akşamları KAnal D ekranlarında yayınlancak. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı