Cemal Can Survivor 2020'den ayrılıyor! Cemal Can yarışmaya veda ediyor

Survivor 2020 tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Son 10 gündür neredeyse çıktıkları bütün yarışları kaybeden gönüllüler takımının en dikkat çeken isimlerinden biri Cemal Can oldu. İlk haftalarda oldukça istekli olan ve oyunlarda fırtına gibi esen Cemal Can adeta yarış kaybetmek için uğraştı. Peki Cemal Can Survivor 2020'den ayrılacak mı? Yarışmaya veda mı ediyor? İşte detaylar...

Cemal Can Survivor 2020'den ayrılıyor! Cemal Can yarışmaya veda ediyor

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında 15 Mart Pazar akşamı ilginç bir gelişme yaşandı. Survivor'da bu sezon gönüllüler takımına dahil olan Cemal Can, dokunulmazlık yarışında Berkan'a yarışmanın kafasında bittiğini söyledi. Son günlerde oldukça formsuz ve mutsuz olan Cemal Can adadan ayrılacak mı? Survivor'dan çekilecek mi çok merak edildi.

Konsey öncesi verdiği röportajda 2. hafta itibariyle çok zorlandığını söyleyen Cemal Can, gözyaşlarına boğuldu. Yaşamını ve ailesini çok özlediğini söyleyen Cemal, bir türlü kendini toparlayamadığını söyledi. Haliyle Cemal'in bu halleri izleyenlerin kafasında soru işareti yarattı. Çünkü haftalardır sosyal medya üzerinde Cemal Can Canseven'in Survivor'dan çekileceği iddiaları ortaya atıldı.

CEMAL CAN SURVİVOR'A VEDA EDİYOR

Konseyde Acun Ilıcalı'nın kendisine kendisine söz vermesiyle konuşan Cemal Can, şu zaman kadar takım için en iyisini yaptığımı düşünüyorum. Mnetal açıdan uzun süredir zoluk çektiğini söyleyen Cemal, bunu onarmaya çalıştığını söyledi. Ancak yarışmaya gelmeden önce buranın bu kadar zor olduğunu bilseydim gelmezdim diyen Cemal Can, "Sen superman değilsin diye düşünmeye başladım" dedi. 

Tahminlerimize göre Cemal Can çok kısa bir süre sonra ya elenerek ya da kendi siteğiyle Survivor'a veda edecek. 

YORUM EKLE