Ceren Hindistan bir açıldı pir açıldı! Göze Hitap etti!

ceren

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ceren Hindistan göze hitap etti! Güzelliğiyle büyüleyen Ceren Hindistan, tatil için gittiği Maldivlerde pozlarıyla olay oldu! Ceren Hindistan bir açıldı, pir açıldı göze hitap etti!

Ceren Hindistan kiminle tatilde?

Ceren Hindistan Maldivlere tatile getti! Ünlü güzel oyuncu kızı ile Maldivler tatiline çıktı! Güzelliğiyle büyüleyen Ceren Hindistan göze hitap etti!

Gerek var mıydı?

Sosyal medyada Ceren Hindistan pozları sonrası ikiye bölündü! Kimisi güzelsiniz, güzel yoldasınız buna gerek var mıydı derken, kimisi de Ceren Hindistan’a bu pozun çok yakıştığını dile getirdi!

Ceren Hindistan kimdir?

1989 doğumlu Ceren Hindistan, İMKB Anadolu Otelcilik ve Turzim meslek listesinden mezun olup 2007 yılında Türkiye Güzellik kraliçesi finalisti oldu! Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Hindistan, o dönem aşkı yalanlamıştı!

Bu olay sonrası kendine gelememişti!

Ceren Hindistan kocası kimdi?

Ceren Hindistan, İş adamı Ümit Aslan ile yaşadığı aşkta hiç bitmedi! Eşi Ümit Aslan ile 2015 yılında bir kız çocuğu dünyaya getirmiş ve 2016 yılında olaylı bir şekilde ayrılmıştı?

Ceren Hindistan hangi dizilerde oynadı!

Senin Uğruna ve Saklı Hayatlar dizisinden Sakarya Fırat dizisine kadar tanınan Ceren, asıl sıçrayışını Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yaptı!

 

Yorumlar kapalı.