Çok Gezenti Burak Akkul kimdir? Burak Akkul corona virüse mi yakalandı?

Teve2 ekranlarında yıllardır ekranlara gelen ve neredeyse dünyanın her yerini gezip seyircilerine tanıtan Burak Akkul, Corona virüs şüphesi ile Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu durumu aktaran Burak Akkul kimdir? Burak Akkul corona virüse mi yakalandı? çok merak edildi. İşte detaylar...

Çok Gezenti Burak Akkul kimdir? Burak Akkul corona virüse mi yakalandı?

Teve2 kanalında Çok Gezenti isimli programı sunan ve dünyanın birçok ülkesini gezerek izleyenlerin beğenisini kazanan Burak Akkul’un corona virüsü şüphesiyle karantinaya alındığı duyurdu. Durmunun pozitif mi negatif mi olduğunu bilmeyen Akkul, tedavisinin sürdüğünü söyledi. Hal böyle olunca Burak Akkul corona virüse mi yakalandı? çok merak edildi.

 Birkaç saat sonra yeni bir paylaşım yapan Burak Akkul, corona virüs pozitif olduğunu öğrendiğini söyledi. 

BURAK AKKUL KİMDİR?

Mizah Yazarı Burak Akkul, Teve2 ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli program'da ülkeleri seyahat etmekte ve hangi otel daha iyi, ne nerede yenir gibi bir çok sorunun cevabını vermektedir. 1972 doğumludur. Profesyonel yazarlık hayatına Güneş Gazetesi ile adım atmış, aslen Kırklareli'de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur.

Lise döneminde karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile sıra arkadaşı olduğunu belirten Burak Akkul Komikaze'nin isim babasıdır. Ayrıca Çılgın Bediş'in bir kaç sezon yazarlığını, ayrıca Pilastip Show, Beyaz Show, Okan Bayülgen, Cem Özer, Metin Uca ve Mesut Yar'ın sundukları şov programlarının metin yazarlığını yapmıştır.

20 yılın üzerinde bu sektörde yer almaktadır. Eşi Seda Akkul Çok Gezenti programının hem kameramanlığını hemde seyahat ve hayat arkadaşlığını sürdürmektedir.

Bugüne kadar yazmış olduğu kitaplar, Hayat Sen Değilsin, Türkçe Aşk Laçkadır ve Hayattan Çok Çektim.

YORUM EKLE