Çok Güzel Hareketler 2 hayranlarına kötü haber birden! Eser ve Berfu çiftinin Bebeği

cok-guzel-hareketler

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 programından kötü haber geldi! Her hafta pazar akşamları ekranların en sevilen eğlence programı olan Çok Güzel Hareketler 2’den kötü haber geldi! Bu hafta pazar günü Çok Güzel Hareketler 2 bekleyenler için üzücü haber var! Yerine gelen film de iptal oldu, Kanal D 7 Mart yayın akışında bir değişiklik daha!

Çok Güzel Hareketler 2 bu hafta yayınlanmayacak!

BKM yapımcılığında pazar akşamları BKM mutfak ekibi tarafından hazırlanan ve yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 bu hafta yayınlanmayacak! Çok Güzel Hareketler 2 programı yayın akışından çıkartıldı! Bu hafta Çok Güzel Hareketler 2 çekimi yapılamadı. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin bebeği rahatsızlandı!

Çok Güzel Hareketler 2 bu hafta neden yok?

7 Mart Pazar akşamı ekranlara gelmesi planlanan Çok Güzel Hareketler 2 programı 14 Mart Pazar akşamı ertelendi! Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin oğlu Kuzey hastalığı nedeniyle bu hafta çekim yapılamadı!

Kuzey sağlık durumu nasıl?

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti bu hafta hastalanan oğullar Kuzey’in sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi! Berfu Yenenler’in acil olarak İstanbul’a gelmesiyle hastaneden gelen Kuzey bebek evde iyileşmeyi bekliyor. Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çifti bir bebek daha bekliyor ve çok yakında aile 4 kişi olacak!

Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ne zaman?

7 Mart Pazar akşamı ekranlara gelmeyecek Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümü izlemek isteyenler 14 Mart Pazar akşamına kadar bekleyecek! Çok Güzel Hareketler 2 bu salı günü çekilecek ve pazar günü ekranlara yetiştirilecek!

İp man: 4 TV’de ilk kez Kanal D’de!

Kanal D ekranlarında bu pazar TV’de ilk kez İp Man 4: Final filmi yayınlanacak! Serinin 4. ve son serisi İp man 4 hem TV’de ilk kez yayınlanacak hemde yeni bölüm sonrası tekrarı yayınlanacak! Pazar akşamı dizi ve program izlemek isteyenlere

7 Mart Kanal D yayın akışı bir kez daha değişti!

7 Mart Kanal D yayın akışı bir kez daha değişti! Çok Güzel Hareketler yerine gelen iPman filmi ertelenirken, yerine Sibel Can ve Hakan Altun’lu Şarkılar Bizi Söyler programı yayınlanacak! Şarkılar Bizi Söyler programı tutarsa Çok Güzel Hareketler 2 akıbeti bir kez daha üzecek!

Menajerimi Ara ve Teşkilat dizisine şans doğdu!

Çok Güzel Hareketler 2 bu hafta yayınlanmaması sosyal medyada Menajerimi Ara dizisine şans doğdu olarak yorumlandı! Pazar akşamları ekranda reyting savaşı varken iki eğlenceli dizi ve program ekrana geliyor. Ayrıca bu hafta Teşkilat isimli TRT 1 ekranlarında bir dizi daha başlıyor. Teşkilat dizisine ve Menajerimi Ara dizisine bu pazar şans doğdu denilebilir!

Yorumlar kapalı.