Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölümü var mı yok mu? 29 Mart Kanal D yayın akışı ÇKHB 2 Yeni bölüm ne zaman?

Kanal D'nin çok sevilen eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu akşam yayınlanacak mı? her yerde aranmaya başladı. Yılmaz Erdoğan'ın sanat yönetmenliğini yaptığı skeçlerle eğlenceli anlar yaşayan izleyiciler Corona virüs nedeniyle birçok yapım askıya alınınca Çok Güzel Hareketler 2 için endişelendi. Peki Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölümü var mı yok mu? 29 Mart Kanal D yayın akışı

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölümü var mı yok mu? 29 Mart Kanal D yayın akışı ÇKHB 2 Yeni bölüm ne zaman?

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölümü var mı yok mu? 29 Mart Kanal D yayın akışı ÇKHB 2 Yeni bölüm ne zaman? her yerde aranmaya başladı. Her pazar akşamı izleyicileri kahkahaya boğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 29 Mart Pazar akşamı yani bu akşam var mı yok mu çok merak edildi. Çünkü pazar akşamı yayınlanan Savaşçı ve Güvercin ekranlara gelmeyecek. Haliyle izleyiciler de  Çok Güzel Hareketler Kanal D yayın akışında var mı? Yeni bölüm ne zaman aramaya başladı. İşte detaylar...

Kanal D’nin ilgiyle izlenen komedi programı ‘Çok Güzel Hareketler 2’den üzücü haber geldi. BKM Film’in hazırladığı, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği komedi programı, corona virüs nedeniyle seyircisiz oynama kararı almıştı. Hatta geçen haftski bölüm seyircisiz yayınlanmıştı. 

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VAR MI YOK MU? 29 MART

Ancak bir çok yapım gibi salgın nedeniyle çekimlerine ara verilen Çok Güzel Hareketler 2'nin stok bölümü yok. Bu nedenle programın yeni bölümü izleyiciyle buluşamayacak. Özetle Çok Güzel Hareketler 2, 29 Mart akşamı tekrar bölümüyle ekranlara gelecek.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2  YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Corona virüs salgını bitene kadar çekimlerine ara verilen Çok Güzel Hareketler 2, uzun bir süre ekranlarda olmayabilir. Yani yeni bölümle ilgili net bir tarih vermek mümkün değil.

YORUM EKLE