Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 21:41:37

Son Güncelleme: 10/11/2020 21:40:38

Çukur 4. sezon 10. bölüm izle 9 Kasım 2020 Show TV Puhutv Çukur 102. bölüm izle Selim ölecek mi?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 4. sezon 10. bölüm izle. 9 Kasım 2020 Pazartesi Çukur son bölüm izle. Çukur 102. bölüm tamamı izle. Çukur son bölüm puhutv tek parça izle. Yayınlandığı gün rekorlar kıran Çukur 4. sezon 10. bölüm tek parça izle. Çukur son bölüm Selim ölecek mi?

Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Çukur 4. sezon 10. bölüm yayınlandı. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 102. bölüm tamamı izle. Ekranların sevilen dizisi Çukur 4. sezon 10. bölüm rekor kırıyor. 9 Kasım 2020 pazartesi Çukur son bölüm tek parça izle!

Çukur  4. sezon 10. bölüm izle!

Yayınlandığı pazartesi akşamları rekorlar kıran Çukur 4. sezon 10. bölüm izle. Çukur 4. sezon 10. bölüm tek parça izle! Show TV reyting rekortmeni dizisi Çukur 102. bölüm puhutv izle. Çukur son bölümde neler oldu?

Vartolu nerede?

Çukur 4. sezon 10. bölümde gözler Vartolu’yu aradı. Vartolu Saadettin Çukur’da neden yok sorusu 9 kasım akşamı ekrana gelen bölümde sıkça soruldu. Vartolu ne zaman ve nasıl dönecek henüz bilinmiyor. Çukur 102. bölümde Vartolu yer almadı.

Yüzük Yamaç’ta mı?

Çukur’da merakla beklenen Amca Koçavalı Cumali’nin yüzüğünün sırrı ortaya çıkıyor. Özellikle Yüzük yamaçta mı yamacın mı sorusu yanıt arayacak. Yamaç çok önemli bir sırrı öğrenecek.

Çukur 102. bölüm izle

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur da heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Çukur 102. bölümü yayınlandı. Peki, Çukur 102. bölümünde neler yaşandı? Cumali, Yamaç’ı affedecek mi? Selim, Yamaç’ı vuracak mı? Efsun, Çağatay’dan ne isteyecek? İşte detaylar…

9 Kasım Çukur son bölüm izle!

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Çukur yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Pazartesi akşamları seyircileri ekran başına kilitlemeyi başaran dizi aşk, ihanet ve aile bağları temalarını başarılı bir şekilde işliyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Çukur 102. bölümü ile ekrana geldi. Yamaç, ailesini kurtarmak için farklı yollar denemeye devam ediyor. Cumali’nin Efsun’un peşine düştüğünü öğrenen Yamaç dehşete kapılmıştır. Cumali’yi durdurmak için Efsun’un evine gider.

Ağabeyinin hem sevdiği kadını hem de çocuğunu öldürmesini engellemeye çalışır. Cumali, babasının katilinin kardeşinin çocuğunu taşıdığını öğrenince deliye dönmüştür. Yamaç’ın hem ailesine hem de babasının hatırasına ihanet ettiğine inanmaktadır. Efsun’u öldürmekten vazgeçen Cumali, kendisini uçurumdan atmak ister. Yamaç, Efsun’un babasının ölümündeki rolü üzerine şüpheye kapılmıştır. Efsun kapana kısıldığını ve mutluluğunun kısa süre içerisinde sona ereceğini fark etmiştir. Bu arada Nehir ve Yamaç yüzleşmesine de tanıklık edeceğiz. Çukur 102. bölümünde Yamaç, Nehir’in bebeğini aldırmadığını öğrenecek.

Sultan, Yamaç’ın ailesini korumak için İdris Koçovalı’yı öldürdüğünü anlamıştır. Geçmişte İdris’e söylediği ağır sözleri hatırlayan Sultan, büyük bir pişmanlık ateşinde yanmaktadır. Hem kocasını hem de oğlunu ateşe attığını fark etmiştir. Yamaç, Çağatay Erdenet’in ailesinden intikam almak için harekete geçeceğini anlar. Bu yüzden onunla iyi geçinmeye çalışır. Çağatay’ın planı istediği şekilde ilerlemektedir. Selim ve Yamaç birbirlerinden habersiz aynı yere baskın düzenlemiştir. Selim, Yamaç’ı karşısında görünce çok şaşırır. Nihayet yüzleşme vakitlerinin geldiğini düşünmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı