Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 00:23:24

Son Güncelleme: 10/11/2020 00:23:17

Çukur 4. sezon 11. bölüm fragmanı izle 16 Kasım Yeni Bölümden ilk sahne Çukur 103. bölüm fragmanı çıktı mı? Yüzük şoku!

Çukur 4. sezon 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 4. sezon 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 103. bölüm fragmanı çıktı mı? 16 Kasım 2020 Çukur son bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur 4. sezon 11. bölümden ilk sahne çıktı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan fenomen dizsii Çukur 4. sezon 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 16 Kasım 2020 Pazartesi Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı? Çukur 103. bölüm fragmanı yayında mı? Çukur yeni bölümden ilk sahne çıktı.

Çukur 4. sezon 11. bölüm fragmanı çıktı mı? 16 Kasım 2020

Show TV ekranların sevilen dizisi Çukur 103. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Çukur 103. bölümden ilk sahne, yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur yeni bölümden ilk sahne neler yaşanacak. Çukur 16 Kasım 2020 yeni bölüm ilk sahne rekor kırdı.

Yamaç baba oluyor!

Çukur 103. bölüm fragmanı gelmese de ilk sahneden Yamaç babalık heyacanı sardı. Yamaç’ın hem Efsundan hem Nehir’den olan bebekleri geliyor. Çukur 103. bölüm fragmanı Yamaç baba olma sahneleri ekrana kitleyecek. Daha doğrusu Yamaç’ın sevinci çok sevilecek.

Yüzük şoku!

Çukur 103. bölüm fragmanı Yamaç’ın yüzük sahnesi olay oldu. Halil İbrahim ve Yamaç arasında yüzük sahnesi gerçekleri ortaya çıkartacak gibi görünüyor. Yüzüğün ilk sahnesi Selim, Kahraman ve Emmi arasında sahnede sinyalleri verilmişti. 16 Kasım’da yüzükle ilgili tüm sır ortaya çıkacak.

Çukur 103. bölüm fragmanı

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Çukur 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Çukur 103. bölüm fragmanında neler yaşandı? Yamaç ve Efsun arasında neler olacak? Yamaç, Çukur’a dönecek mi? İşte detaylar…

16 Kasım Çukur yeni bölüm fragmanı!

Ekrana geldiği ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Çukur da heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi, yüksek reyting oranlarıyla rakiplerine fark atıyor. Koçovalı ailesinin düşmanlarıyla mücadelesine ve Çukur’u korumasına tanıklık ettiğimiz dizi de aksiyon ve heyecan hiç azalmıyor. Gerilimin bir an olsun eksik olmadığı Çukur 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Yamaç, Efsun’un geçmişte yaptıklarını araştırmaya başlamıştır. Efsun’un babasının intikamını almak için geldiğini bilen Yamaç, onun yanlış yollara saptığının farkındadır. Lakin, etkin bir rolü olmadığına inanmak ister. Azer’in Karaca’ya söylediği sözler peşinden gelmektedir.

Efsun, Yamaç’a her şeyi itiraf etmek istese bile onu kaybetmekten korkmaktadır. Öte yandan Çağatay Erdenet’in geri dönmesi Efsun için hiç iyi olmamıştır. Efsun’a karşı saplantılı bir aşk besleyen Çağatay, Yamaç’ı aradan çıkarmak istemektedir. Cengiz Erdenet’in ısrarı nedeniyle Yamaç’a dokunamaz. Lakin, sürekli onu sınavlara tabi tutar. Yamaç, Erdenet ailesi içerisindeki dengeleri bozmaya kararlıdır. Çağatay’ın en büyük rakibinin kardeşi Öğeday ve annesi olduğunu fark etmiştir. Öğeday ile iletişim kurmanın yollarını arayan Yamaç, aile içerisindeki çatışmanın büyümesi için harekete geçmiştir.

Nehir, Yamaç’ın kendisini aldattığına inanmaktadır. Yamaç ile hiçbir bağının olmamasını istemektedir. Bu yüzden ondan kaçmaya çalışır. Yamaç, Aliço’ya önemli bir görev vermiştir. Vartolu’nun Afganistan’a gittiğini öğrenen Saadet adeta yıkılır. Evliliğini yeniden sorgulamaya başlamıştır. Damla’nın ev içerisindeki huzursuzluğu artmıştır. Sultan, gelinleri arasındaki sorunları çözmeye çalışır. Ayşe ve Saadet ittifakı kurulmuştur.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı