Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Kasım 2020 Pazartesi 23:46:51

Son Güncelleme: 16/11/2020 23:46:53

Çukur 4. sezon 11. bölüm izle Son 103. bölüm full 16 Kasım Youtube PuhuTV Koçovalılar artık intikam yemini edecek

Çukur 103. bölüm izle . Show TV kanalını rekorlara imza attıran 4 sezondur bunu e üst sırada başaran dizisi Çukur 4. sezon 11. bölüm izle Çukur 103. bölümüyle 16 Kasım Pazartesi akşamı show TV ekranlarında yayınlandı. Çukur 4. sezon 11. bölüm izle. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 16 Kasım 2020 son bölümü izle. Çukur 103. bölüm izle. Gidenlerin çok konuşulduğu dizi Çukur 103. bölüm tamamı izle!

Çukur 103. bölüm izle . Show TV kanalını rekorlara imza attıran 4 sezondur bunu e üst sırada başaran dizisi Çukur 4. sezon 11. bölüm izle Çukur 103. bölümüyle 16 Kasım Pazartesi akşamı show TV ekranlarında yayınlandı. Çukur 4. sezon 11. bölüm izle. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 16 Kasım 2020 son bölümü izle. Çukur 103. bölüm izle. Gidenlerin çok konuşulduğu dizi Çukur 103. bölüm tamamı izle! Çukur 16 Kasım 2020 yeni bölümünde diziye yeni veda edecek bir isim daha olacak. Peki Çukur 103. bölüm de kim ölecek Meke mi? Çukur 4. sezon 10. bölüm tek parça izle! Çukur 4. sezon 11. bölüm canlı izle! Show TV’de Çukur 103. bölüm tamamı izle!

Çukur 103. Bölüm izle 16 Kasım 

Çukur mahallesinin devamlı çetelerle savaştığı Koçovalıların adeta dünyaya kafa tuttuğu güçlerinin ve hesaplaşmalarına şahit olduğumuz ve başarılara imza atan Aras Bulut İynemli Show TV dizileri klasiği olan Çukur yepyeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor.  123. bölümünde final yapacak olan Çukur dizisi için geri sayımın başladığını sizlere söyleyebiliriz. Heyecanın hiç eksik olmadığı Çukur 4. sezon 111. bölüm fragmanı yayınlanması sonrasında bu akşam dizi de büyük kayıpların ve kayıp sonrası iyice hesaplaşmanın vaktinin geldiği gözler önüne serildi.  Meke, Sefa tarafından öldürüldü. Bildiğiniz gibi Meke Fidan’a yardım etmişti. Ve Sefa2ya temiz bir meydan dayağı çekmişti.  dizinin yeni bölümünde ne olacağı çok merak edilmekteydi. . Peki, Çukur 4. sezon 11. bölüm izle linki detayları neler? neler yaşandı? Vartolunun diziden ayrılması ile açılan boşluğı kim doluracaktı.

Halil İbrahim karakteri henüz belirlenmemişken, Diziden ayrılacak isimler ve dahil olacak isimler ile alakalı  detayar neler? İşte detaylar…

Çukur 103. bölüm detayları 

Her Pazartesi akşamı bir sonraki hafta neler olacak dedirten Çukur dizisi bu hafta Çukur 4. sezon 11. bölüm izle linki ile şu sıralar arama motoronu aşındıracak.

Yamaç ile Cumali’nin arasının düzelip düzelmeyeceği her bölüm olduğu gibi bu bölümde de çok araştırılıyor. Öyle ki Çukur 4. sezon 11. bölüm izle linkin adeta damgasını vuruyor. Çukur’da yine çok önemli senaryoların olduğu bölümleri ve çok beklediğimiz Vedaların olacağı bir bölümü daha geride bıraktı.  Vartolu Geçen hafta Afganistan’a giderek diziye veda etmişti.  vartolu’nun çukur’a bu Vedası çok uzun soluklu olması beklenmiyor. Vartolu Çok yakın bir zamanda Çukur dizisine dahil olacağını sizlere söyleyebiliriz. Tabi bu Çukur 4. sezon 11. bölüm izle linkinde bu olmayacak olsa da 0 tekrardan diziye geri dönecek yani 125. bölüğm öncesinde

Bu arada ise  Erkan Kolçak Köstendil’in  hem kendi işlerini halledeceği belleniyor.  Vartolunun dönüşü ile Halilİbrahim karakteri de çözüme ulaşacak. Ancak bu durum Vartolunun gelmesi sonrasında olacak.

Geri dönüşünde Daha doğrusu Afganistan’dan dönüşünde Yamaç koçovalı ya artık Halil İbrahim mevzusunu her gerçeği de anlatması gerektiğini söyleyeceği sosyal medyada şu sıralar ortaya atılan iddialar arasında iken,  Halil İbrahim mevzusu da bir o kadar izleyicileri  heyecanlandıracak ve sevindirecektir . Ancak vartolu’nun diziye dahil oluşuna kadar maalesef Halil İbrahim yani gerçek adıyla bildiğimiz büyük amca cumalikoçovalı maalesef ortaya çıkmayacak.

 

Yoksa Haluk Bilginer mi?

Çukur 4. sezo 11. bölüm izle linki sonrasında bir merak edilen konu da Haluk Bilginer’in diziye dahil olup olmayacağı olurken, Haluk Bilginer’in çukur setine geldiği ve büyük amca Cumali koçovalı karakteri için bir kostüm denediği iddia edilmişti. ve 102. bölümde Haluk Bilginer’in diziye dahil olacağı söylense de bu ayyuka çıkmış oldu. Çünkü Haluk Bilginer eref Bey adlı dizi de oynayacak.

Pek Cumali amca rolünü kim canlandıracak diye sorarsanız sosyal medya da bir isim daha çok konuşuluyordu.  Çetin Tekindor’un da Ay Yapım ile iki görüşme yaptığını ve son görüşmesini ise bu hafta olduğu iddia edilmişti. ve Çetin tekindor’un Ay Yapım bile bu son görüşmesinde olumlu veya olumsuz sonuç alan biri ise henüz netleşmiş değil . Yani Çetin Tekindr ‘un dizide olup olamyacağı da çok merakla aranmaya dvam edecek.

Çukur 4. sezon 11. bölüm izle , Çukur 103. bölüm full izle ve Çukur 103. bölüm Youtube puhu TV izlearamalarını da yaptığınızı görür gibiyiz. Biz Çukur yeni bölüm ile alakalı detayları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ancak Sizler de Çukur 103. bölümüne PUHU TV Çukur dizisi yazarak ulaşabilecğiniz gibi, Show TV resmi internet sayfası dahil kanalın Youtube adresinden Çukur 103. bölüm izle ya da Çukur 4. sezon 11. bölüm izle yazarak dizinin izleyemediğiniz ya da tekrar izlemek istediğiniz bölümüne ulaşabilirsiniz.

 

 

Çukur final mi yapacak

Çukur dizisinin final yapacağı iddiaları gündeme çıkmıştı. Ancak dizini  final haberlerinin asılsı olduğu sadece azalan reytiglerinin tekrardan artması için olduğu iddiaları da konuşuluyor. Öte yandan son gelişmelerde de Çukur 125. bölümde final yapacak söylentileri de mevcut

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı