Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

30 Kasım 2020 Pazartesi 23:51:06

Son Güncelleme: 30/11/2020 23:51:48

Çukur 4. sezon 13. bölüm izle 30 Kasım Show TV Youtube Çukur 104. bölüm PUHUTV Sıradaki ölüm fermanı Efsun mu?

Çukur 105. bölüm izle . Reytinglerinin şu sıralar sekteye uğradığını düşündüğümüz  Çukur 4. sezon 13. bölüm izle Çukur 105. bölümüyle 30 Kasım Pazartesi akşamı show TV ekranlarında evlerimize konuk oldu.  Çukur 4. sezon 13. bölüm izle. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 30 Kasım 2020 son bölümü izle. Çukur 105. bölüm izle. 4. sezonuyla final yapacak dedirten dizi Çukur 105. bölüm tamamı izle! Çukur 30 Kasım 2020 yeni bölümünde daha ölmedi mi dedirten sahneler yaşanacak. Selim veda mı edecek. Çukur 105. bölüm de kim ölecek.  Çukur 4. sezon 13. bölüm tek parça izle! Çukur 4. sezon 13. bölüm canlı izle! Show TV’de Çukur 105. bölüm tamamı izle!

Çukur 105. bölüm izle . Reytinglerinin şu sıralar sekteye uğradığını düşündüğümüz  Çukur 4. sezon 13. bölüm izle Çukur 105. bölümüyle 30 Kasım Pazartesi akşamı show TV ekranlarında evlerimize konuk oldu.  Çukur 4. sezon 13. bölüm izle. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 30 Kasım 2020 son bölümü izle. Çukur 105. bölüm izle. 4. sezonuyla final yapacak dedirten dizi Çukur 105. bölüm tamamı izle! Çukur 30 Kasım 2020 yeni bölümünde daha ölmedi mi dedirten sahneler yaşanacak. Selim veda mı edecek. Çukur 105. bölüm de kim ölecek.  Çukur 4. sezon 13. bölüm tek parça izle! Çukur 4. sezon 13. bölüm canlı izle! Show TV’de Çukur 105. bölüm tamamı izle!

Çukur 105. Bölüm izle 30 Kasım 

Çukur Mahallesinde 4 senedir süregelen savaş, Çağatay2ın akıllılığı ve planları ile daha da bir revaca çıkacak. Akın Böke’nin intikaını almak için yılan gibi kuytusuna çekilen Çağatay öyle bir sokacak ki! Tüm hesapları bu dünyada gördürteceğine ant içen Koçovaılar yoksa yenilecek mi? Show TV deyince akla ilk gelen isim kesinlikle ki Aras Bulut İynemli olurken, onun son klasiği Çukur tam hızıyla devam ediyor. Çukur yaklaşık 23 24 bölüm akabinde final yapacağı söylenirken bu vedaya izleyicileri hazır mıydı. Meke’nin intikamı için harekete geçen Cumali ne yapacak? Yoksa ters köşe yapıp selim yerine Cumali mi ölecek?Amca Cumali kim olacağı henüz açıklanmamışken Vartolu geldiği zaman onu d beraberinde getireceğini biliyorz. İşte detaylar…

Çukur 105. bölüm detayları 

30 Kasım akşamına damga vuracak duygusal sahneleri bilere yaşatan Çukur…. Kah gururlanıracak damarlarımızdaki kanı daha da hızlı aktıracak kah da duygusala bağlatıp serçe misali ağlatacak.  Çukur dizisi bu akşam da Çukur 4. sezon 13. bölüm izle aramalarını tt yaptı.

Bu akşam yayınlanan Çukur 4. sezon 13. bölümü ile Çukur’a bir başka gözle bakacaksınız artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Çukur’da Çağatay bir savaş daha başlatacak. Çukur 104. bölüm izle linkini çok seveceksiniz.

Çok beklediğimiz büyük Sırlar ortaya çıkmasa da beklenen senaryolar,  yaşanmasa da çukur’un bu geçtiğimiz bölümü gerçekten efsaneydi . Yamaç koçovalı’nın evine Geri dönüşünden,  Erdenetler’e karşı kafa tutuşuna kadar Gerçekten muhteşem bir bölüm izledik.

Çukur bu sezon final mi yapacak?

çukur’un bu sezon finali kesin mi ? yoksa çukur bir sezon daha meydanlarda olacak mı? Çukur’un bu sezonun başından itibaren inişli çıkışlı rytinglerinden dolayı dizinin final dedikoduları olmaya başladı. Tabii ki de bu sezon henüz kesinleşmemişken, Çukur dizisi Kanal ile resmi bir final görüşmesi  yapılmdaığı ortaya çıktı. Kesin ve resmi olmayan sitelere de Lütfen itibar etmeyin . Gidişata bakacak olursak, Çukur dizisi yeni senaryolarıyla 8-9 üstünde reytingleri ile devam ederse bu sezon finali olmaz sadece sezon finali olabilir ama çukur’un şimdi yaşadığı gibi inişli çıkışlı reytingler olursa çukur’un bu sezon son sezonu olur final edebilir . Zaten dizinin senaryosuna bakacak oursanız, senaryoda da pek çok eksilmeler mevcut . Halil İbrahim yani amca Cumali Koçovalı’nın ortaya çıkmaması , dizide beklenen vedaların hala yaşanmaması ,büyük Sırların ortaya çıkmaması dizide başka senaryolarını olmadığını gösteriyor .

Fakat bunun ne kadar doğru ne kadar kesin oldu henüz netleşmedi. Ancak Çukur’un finali henüz kesinleşmedi . Dizinin final senaryosunda hazır olduğunu da yapımcılar açıklamışken bakalım 125. bölüm son mu yoksa yeniden doğuş mu? Çukur’un Bu geçtiğimiz bölümü Yani 4. sezon 12. bölümünü Show TV resmi sayfasında yeni bölüm özetini son kısımlarından incelemişsinizdir.

Yamaç Duygusallığa boğdu

Yamaç’ın eve dönüş anları herkesi adeta ağltmıştı. Şimdi de Sıra Çukur 4. sezon 13. bölüm izle linkinde ortaya çıkarılacak olan gerçeklere çevrildi. Yamaç tam Çukur’a dönmüşken intikam alevi ile tutuşan Çağatay, Selim’in sonunu getirecek. Ve sosyal medya da çok konuşulan Selim’in vedası Çukur 4. sezon 13. bölümünde gerçekleşecek.

Selim sonunda Çukur’a veda ediyor

Hatta bu geçtiğimiz bölüm değil ondan önceki bölüm yani çukur’un 11 bölümde Selim Türkü Bar’da yine otururken Selim’in önünde dilimlenmiş meyve tabağı vardı . O meyve tabağının içinde de biz de En çok korktuğumuz portakal vardı. hatırlarsanız dizi de ölümün simgesi olarak anılan Portakal ile kimin  aynı karede gözüktü ise veda etti ya da diziye veda edecektir . işte Selim’in diziye veda ile ilgili bu iki portakal artık Selim’in ölümüne çok yaklaştığının göstergesi oldu.

Selim2in ölümü savaşı başlatacak reytingler yanacak

Selim’in ölümü Biraz üzücü olacak Fakat asıl senaryo Selim’in ölümü ile birlikte başlayacak.  Çünkü Selim’in ölümü ile birlikte çok beklediğimiz büyük savaşlar başlayacak. Selim’in ölümü ile birlikte de Akın koçovalı da daha ön plana çıkıp yeni başlayacak olan senaryosunun da başrol olacak. yani Akın Koçoğlu babasının ölümüyle birlikte artık sahalara  çıkacak diyebiliriz.

Peki Selim’in ölümünden sonra diziye başka Vedalar taşınacak mı?

Selim’in ölüm ile birlikte Yamaç koçovalı dlirecek ve Ogeday’da intikam için harekete geçmiştir. Sosyal medya da ortaya atılan iddialarda Çukur 4. sezon 12. bölüm izle linkinde Ogeday ölmese de bir kaç bölüm sonra o da diziye veda edecek. Ortaya atılan diğer bir isim de Kulkan Erdent olmakta

Çukur’a çok beklenen 2 isim geri dönüyor

Bu isimlerden birincisi Vartolu Sadettin. Vartolu bildiğiniz gibi Afganistan’a gitmişti. Halil İbrahim meselesinin çözer çözmez de çukura geri döneceğini de söylemişti . Ayriyeten VArtolu karakterini canlandıran Erhan Kolçak Köstendil de bildiniz gibi sinema filminin turneleri düzenliyor . Çoğu da virüsten dolayı ertelenecek Yani bu da şu demek oluyor Erkan Kolçak Köstendil zaten bu turneler için diziden böyle bir senaryo girişi yaptı turneleri iptal olduğu gibi veya bittiği gibi Vartolu çukur2a geri dönecekt. VArtolu’nun  geri dönüşü ile beraber de Halil İbrahim meselesi tamamen çözülmüş olacaktır .

Diğer ismin de Mahsun olduğu söyleniyor

Mahsun karakteri canlandıran Berkay Ateş ‘te diziye dahil olacağı söylenen bir diğer iddia.  Alev Alev dizisinde Ateş’in o dizi de yavaş senaryosu bitiyor . Yani 3-4 bölüm sonra Mahsun karakterini canlandıran Berkay Ateş,  Alev Alev dizisinden ayrılıp, Çukur’a geri dönecektir ve Mahsun çukura geri dönüşü ile beraber de çok beklediğimiz Karakuzu mevzusu da tekrardan ortaya çıkacaktır.

Çukur 4. sezon 13. bölüm izle , Çukur 105. bölüm full izle ve Çukur 105. bölüm Youtube puhu TV izle aramaları bu akşa yine reyting sebebi olmakta. Sizler diziyi izleyememiş olabilrsiniz ya da Çukur 4. sezon 13. bölümünü sahnelerini kaçırmış olabilirsiniz. Ya da Çukur 105. bölüm izle işini tekrardan yapmak istiyor labilirsiniz. Kanalın Youtube kanalı bunun için en ideali.  Çukur 105. bölümüne PUHU TV Çukur dizisi yazarak ulaşabileceğiniz gibi, Show TV resmi internet sayfası dahil kanalın Youtube adresinden Çukur 105. bölüm izle ya da Çukur 4. sezon 13. bölüm izle etiketi ile diziyi tekrar izleyebilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı