Çukur 87. bölüm izle Show TV 10 Şubat 2020 Yeni Bölümü PuhuTV (Çukur 3. sezon 20. bölüm)

Çukur 87. bölüm izle. Show TV 10 Şubat 2020 Çukur 87. bölüm tamamı izle. Çukur 3. sezon 20. bölüm izle. 10 Şubat Çukur son bölüm tamamı izle. Show TV ve Puhutv Çukur 87. bölüm tek parça ve full izle yayını var. Çukur 3. sezon 20. bölüm tamamı izle. Çukur 87. bölüm Puhutv yayınlandı mı?

Çukur 87. bölüm izle Show TV 10 Şubat 2020 Yeni Bölümü PuhuTV (Çukur 3. sezon 20. bölüm)

Çukur 87. bölüm izle. Show TV 10 Şubat 2020 Çukur 87. bölüm tamamı izle. Çukur 3. sezon 20. bölüm izle. 10 Şubat Çukur son bölüm tamamı izle. Show TV ve Puhutv Çukur 87. bölüm tek parça ve full izle yayını var. Çukur 3. sezon 20. bölüm tamamı izle. Çukur 87. bölüm Puhutv yayınlandı mı?

Çukur 87. bölüm izle 10 Şubat 2020!

Show TV en çok izlenen dizisi Çukur 87. bölüm tamamı izle. Çukur son bölüm tek parça izle! Çukur 3. sezon 20. bölüm seyret. Show TV ekranlarında Çukur 87. bölüm tek parça tamamı seyret. Çukur 87. bölüm seyret. Çukur 10 Şubat 2020 Pazartesi tamamı bölümü Puhutv ve Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Çukur 3. sezon 20. bölüm tamamı!

Çukur'da kartlar yeniden dağıtılıyor. Çukur 3. sezon 20. bölüm tamamı izle. Show TV en çok izlenen dizisi Çukur 3. sezon 20. bölüm neler olacak. Çukur 3. sezon 20. bölüm tamamı full izle PuhuTV ekranlarında yayınlanacak bölümü sizlerle. Ekranların fenomen dizisi Çukur son bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Peki, Çukur son bölümünde neler yaşandı? Yamaç, Çukur'a geri döndü mü? Yamaç ve Efsun arasında neler yaşandı? Vartolu ve Saadet boşanmaktan vazgeçti mi? Cumali'yi polis yakaladı mı?

Çağatay büyük şok!

Show TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Çukur da heyecan ve aksiyon dolu sahneler yaşandı. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi, güçlü oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil etmeye devam ediyor. Merakla takip edilen Çukur son bölümü yayınlandı. Yamaç'ın öldüğünü düşünen Çukur halkı için zor günler başlamıştır. Selim, Yamaç'ın hayatta olduğuna inanmaya devam eder. Aksi taktir de yaşaması için hiçbir sebep kalmadığına inanmamaktadır.

Azer gerçekleri öğreniyor! AZKAR Başlıyor!

Azer'in evinde kalmaya devam eden Karaca'nın kalbine aşk düşmüştür. Azer ile aralarındaki elektrik her geçen gün kendisini hissettirmeye başlar. Karaca, duygularını bastırmaya çalışsa dahi başarılı olamaz. Azer'de artık durmak istemiyordur. Bu nedenle Karaca'yı öper. Azer ve Karaca, çıkmaz bir sokağa girmiştir. Azer gerçekleri öğrenecek. Azer, kardeşinin katili Yamaç'lar olmadığı bu bölümde artık öğrenip Timsah'ın peşine düşecek.

Yamaç henüz Çukur'a dönmedi! Efsun'a döndü!

Yamaç, henüz Çukur'a dönmeye niyetli değildir. İntikam almak için harekete geçmeye karar verir. Bunun içinde en zayıf halka olarak değerlendirdiği Efsun'un yanına gider. Efsun, Yamaç'ı karşısında sağlıklı bir şekilde görünce çok mutlu olur. Yamaç'ın ölmediğini düşünerek ne kadar doğru bir karar verdiğini anlar. Yamaç, Efsun'un duygularını açığa vurmasını sağlamaya çalışır ve başarılı olur. Bir anda duygularına yenik düşen Yamaç ve Efsun birlikte olmuştur. Efsun için düşmanlığı sürdürmek artık çok zor olacaktır.

Çağatay Açığı Aliço'dan!

Yamaç, ondan Çağatay hakkında bilgi almaya çalışır. Çağatay'ın zayıflıklarını öğrenerek üzerine oynamaya kararlıdır. Çağatay'da boş durmaz ve Çukur'u karıştırmak için düğmeye basar. Çukur'a uyuşturucuyu sokan Çağatay, toplumda ''müptezeller yuvası'' olarak anılmasını sağlamaya çalışır. Cumali'nin de peşine polis takılmıştır. Cumali'yi köşeye sıkıştıran polis, onu yakalamaya kararlıdır. Ancak Çağatay Erdenet'in açığını bulmak yine Aliço'ya düşecek.

Celasun Çukur'un başında!

Celasun, Çukur'un başına geçiyor. Çağatay, Akın'ı hem sevgilisiyle hem dedesinin ölümünyle tehdit edince Akın'da Çukur'dan çıkıyor. Ancak Çukur sahipsiz kalmıyor ve Celasun Çukur'un başına geçiyor.

YORUM EKLE