Çukur 91. bölüm izle Show TV 9 Mart 2020 Puhu TV Yeni Bölümü PuhuTV (Çukur 3. sezon 24. bölüm)

Çukur 91. bölüm izle. Show TV ekranların en çok sevilen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. 9 Mart 2020 Pazartesi Çukur 3. sezon 24. bölüm tamamı izle! Çukur 91. bölüm 9 Mart 2020 tek parça izle. show TV ekranların rekortmen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. Çukur 91. son bölüm full izle yayını sizlerle.

Çukur 91. bölüm izle Show TV 9 Mart 2020 Puhu TV Yeni Bölümü PuhuTV (Çukur 3. sezon 24. bölüm)

Çukur 91. bölüm izle. Show TV ekranların en çok sevilen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. 9 Mart 2020 Pazartesi Çukur 3. sezon 24. bölüm tamamı izle! Çukur 91. bölüm 9 Mart 2020 tek parça izle. show TV ekranların rekortmen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. Çukur 91. son bölüm full izle yayını sizlerle.

Çukur 91. bölüm izle Show TV!

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur son bölümüyle ekranlara geliyor. Show TV reyting rekortmeni Çukur 3. sezon 24. bölüm ekranlara geliyor. 9 Mart 2020 Çukur son bölüm tamamı, Çukur tek parça izle yayını sizlerle. Çukur'da kartlar yeniden dağıtılıyor. Çukur son bölüm izle. Çukur 9 Mart 2020 tamamı izle!

Çukur 3. sezon 24. bölüm izle! 9 Mart 2020

Çukur 3. sezon 24. bölüm ekranlara geldi. Çukur 3. sezon 24. bölüm hemen Puhutv ekranlarında yayınlanıyor. Çukur 3. sezon 24. bölüm tamamı izle. Puhutv Çukur son bölüm izle! Çukur 9 Mart son bölüm tek parça izle yayını sizlerle. Ekranlarda pazartesi akşamı yayınlanan Çukur son bölüm tamamı izle yayını sizlerle.

Barış Arduç Çukur'da!

Çukur'da büyük sürpriz. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisine ilk olarak ilan365.net duyurduğu haber gerçek oldu. Barış Arduç farklı bir karakterle Çukur dizisi kadrosuna dahil oldu.

Ekranların fenomen dizisi Çukur da aksiyon ve dram dolu anlar yaşanıyor. Merakla beklenen Çukur son bölümü yayınlandı. Çukur son bölümünde Yamaç ve Çağatay arasında neler yaşanacak? Efsun, Yamaç'a yardım edecek mi? Cumali ölecek mi? 

Show TV ekranında seyirci karşısına çıkan Çukur son bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline dönüşen dizi de Yamaç'ın babasının ölümünün ardından Çukur'un yönetimini üstlendiğini görüyoruz. Çukur son bölümüne Cumali ve Damla'nın acısı damga vurdu. Damla, Cumali şantaja boyun eğmesin ve ailesine ihanet ettiği için kendini öldürmesin diye çocuğun vazgeçti. Karnındaki çocuğun düşmesini sağlayan Damla'nın adeta içi çekildi. Hissizleşen Damla, çocuğunun acı kaybının üzüntüsünü yaşıyor.

Cumali ise intikam ateşiyle yanıyor. Çağatay yüzünden çocuğunun ölmesini kabullenemeyen Cumali, intikam planları yapmaya başlamıştır. Yamaç, yaşanan olayları sonradan öğrenir. Ailesi ile arasındaki mesafenin tahmin ettiğinden de büyük olduğunu yeni fark etmiştir. Azer ve Karaca, tüm düşmanlıklara rağmen aşklarından vazgeçmez. Gizli gizli buluşmaya devam ederler. Azer ve Karaca'yı arabada gören Celasun ise büyük bir hayak kırıklığı ve öfke hisseder. Karaca'nın başka birini sevme ihtimali bile kalbini parçalar. Öte yandan Azer, Kemal'in katilidir. Yamaç, Çukur'daki uyuşturucu trafiğini kesmek için hamleler yapmaya başlar.

En büyük destekçisi ise Salih olur. Ayrıca, Efsun ile birbirlerinden uzak durmayı başaramamışlardır. Efsun, Yamaç'a yardım etmeye karar verir. Çağatay'dan Yamaçla ilgili bilgi almaya çalışır, ama başarılı olamaz. Çağatay, Yamaç'ın gazeteciyi öldürdüğüne inanmaktadır. Yamaç, Mahsun'un yardımıyla gazetecinin kurtulmasını sağlar. Çağatay'ın zayıf noktalarını araştırmak içinde Aliço'dan yardımcı olmasını ister. Aliço'nun verdiği bilgiler ışığında Çağatay'ın hiç anlaşamadığı bir erkek kardeşi olduğunu öğrenir.

Çukur 91. bölüm full izle! Puhutv

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çukur son bölümünde neler oldu? Efsun ve Yamaç arasında neler yaşanacak? Çağatay, Yamaç'ı zor duruma sokmak için ne yapacak? Cumali ve Damla ayrılacak mı? Çukur 91. bölüm full izle yayını sizlerle.

Çukur 3. sezon 24. bölüm tamamı Puhutv ekranlarında!

Çukur 3. sezon bölümleriyle reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Koçovalı ailesinin Çukur'u korumak için verdiği mücadelenin anlatıldığı dizi de heyecan ve gerilim bir an olsun eksilmiyor. Pazartesi akşamlarına ambargo koymayı başaran Çukur son bölümü ile ekrana geldi. Cumali ve Damla için çok zorlu bir süreç başlamıştır. Damla'nın bebeğinden vazgeçmesi sadece Cumali'yi değil; Çağatay'ı da etkilemiştir. Cumali için hayatın artık bir anlamı kalmamıştır.

Damla'nın yaptığı fedakarlık karşısında derin bir acı ve pişmanlık duymaktadır. Damla ve Cumali'nin arasına keder girmiştir. Çağatay, Cumali'den muhbir yaratamayacağını anlayınca rotasını yeniden Selim'e çevirir. Selim'in sırlarını açığa çıkarmaya kararlıdır. Ayrıca, Akın'ın da dedesinin ölümünde oynadığı rolü Koçovalı ailesine anlatmaya niyetlidir. Efsun, Çağatay'ın sürekli ilgisinden rahatsız olmaya başlamıştır. Düşüncesizce atmış olduğu bir adım hem kendinin hem de Yamaç'ın başını derde sokacak diye korkmaktadır. Yamaç'a duyduğu aşk her şeyin ötesine geçmiştir. Yamaç'ın babasının ölümünde rolü olmadığına inanmaktadır. Bu yüzden Yamaç'a yardımcı olmaya karar verir.

Efsun, Yamaç ve Çağatay arasında çok tehlikeli bir oyuna başlamıştır. Çağatay'ın sürekli tetikte olması işleri zorlaştırmaktadır. Bu nedenle Çağatay'ın kardeşinin devreye girmesini sağlar. Yamaç, Cumali'nin neden üzgün olduğunu öğrenmeye çalışır. Cumali artık hayatta kalmak istemiyordur. Yamaç, ailesini bir araya getirmenin yollarını arar. Çukur'daki uyuşturucu satışını da engellemek için herkesi gözlemlemeye başlar. Salih ve Yamaç birlikte hareket eder. Mahsun ise Yamaç'ın hep bir adım uzağındadır. Onu düşmanlarına karşı korumaya yemin etmiştir. Kuzularında geri dönmesi elinin güçlenmesini sağlamıştır.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 22:54
YORUM EKLE