Çukur 92. bölüm izle Show TV 16 Mart 2020 Puhu TV Yeni Bölümü PuhuTV (Çukur 3. sezon 25. bölüm)

Çukur 92. bölüm izle. Show TV ekranların en çok sevilen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. 16 Mart 2020 Pazartesi Çukur 3. sezon 25. bölüm tamamı izle! Çukur 92. bölüm 16 Mart 2020 tek parça izle. show TV ekranların rekortmen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. Çukur 92. son bölüm full izle yayını sizlerle.

Çukur 92. bölüm izle Show TV 16 Mart 2020 Puhu TV Yeni Bölümü PuhuTV (Çukur 3. sezon 25. bölüm)

Çukur 92. bölüm izle. Show TV ekranların en çok sevilen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. 16 Mart 2020 Pazartesi Çukur 3. sezon 25. bölüm tamamı izle! Çukur 92. bölüm 16 Mart 2020 tek parça izle. show TV ekranların rekortmen dizisi Çukur 90. bölüm tamamı izle. Çukur 92. son bölüm full izle yayını sizlerle.

Çukur 92. bölüm izle Show TV!

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur son bölümüyle ekranlara geliyor. Show TV reyting rekortmeni Çukur 3. sezon 25. bölüm ekranlara geliyor. 16 Mart 2020 Çukur son bölüm tamamı, Çukur tek parça izle yayını sizlerle. Çukur'da kartlar yeniden dağıtılıyor. Çukur son bölüm izle. Çukur 16 Mart 2020 tamamı izle!

Çukur 3. sezon 25. bölüm izle! 16 Mart 2020

Çukur 3. sezon 25. bölüm ekranlara geldi. Çukur 3. sezon 25. bölüm hemen Puhutv ekranlarında yayınlanıyor. Çukur 3. sezon 25. bölüm tamamı izle. Puhutv Çukur son bölüm izle! Çukur 16 Mart son bölüm tek parça izle yayını sizlerle. Ekranlarda pazartesi akşamı yayınlanan Çukur son bölüm tamamı izle yayını sizlerle.

Ekranların fenomen dizisi Çukur son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Peki, Çukur son bölümünde neler yaşandı? Arık Böke Erdenet nasıl biridir? Yamaç ve Arık yüzleşmesinde neler oldu? Yamaç, Çukur'u uyuşturucudan temizleyebilecek mi?

Show TV ekranında seyirciyle buluşan Çukur da heyecan yükselmeye devam ediyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi, reyting savaşlarında geride kalmamak için oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil ediyor. Son olarak ünlü oyuncu Barış Arduç, Arık Böke Erdenet karakteri ile Çukur'a dahil oldu. Heyecanın bir an olsun eksilmediği Çukur son bölümü yayınlandı. Yamaç, Çağatay'dan kurtulmak için güzel ve zor bir plan yapmıştır. Cumali'nin yaşadıklarını öğrendikten sonra acısı ve öfkesi katlanmış, intikam almak için yanıp tutuşmaya başlamıştır.

Nihayet, Çağatay'ın kibirini kullanmayı başarır. Çağatay, aile soyadını uyuşturucu ile yan yana getirdiği için babası tarafından aforoz edilir. Onun yerine kardeşi Arık Böke Erdenet, işlerin başına getirilir. Arık, Çağatay'dan daha farklı ve çözülmesi zor biridir. Başlangıçta çok umursamaz ve acemi olarak görülür. Lakin, demir gibi sert bir iradesi ve asla pes etmeyen yapısıyla Çağatay'dan daha güçlüdür. Yamaç, Çağatay'ın kardeşinin geldiğinden haberdar değildir.

Onun tek derdi ailesini ve Çukur'u yeniden kazanmak ve eski günlere dönmelerini sağlamaktır. Bu amaçla önce Cumali ve Selim'in üzerine oynamaya başlar. Onların geçmişleriyle yüzleşmelerini sağlar. Hep beraber Çukur'u ayağa kaldırmaları için yardım etmelerini ister. Tam bu olaylar yaşanırken Arık Böke çıkagelir. Yamaç, Erdenetlere karşı yeni bir savaş vermesi gerektiğinin farkına vardır. Arık Böke'yi farklı gözle incelemeye başlar. Onun göründüğü kadar kolay lokma olmadığını anlamıştır, çünkü kendisine benziyordur.

Çukur 92. bölüm full izle tek parça!

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur da gerilim ve aksiyon dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Çukur son bölümü ile ekrana geldi. Arık Böke ve Yamaç arasında neler yaşanacak? Nehir, Efsun'un gerçek kimliğini öğrenecek mi? Yamaç ve Efsun ayrılacak mı?

Çukur 3. sezon 25. bölüm izle 16 Mart 2020 Pazartesi

Ekranların izlenme rekorları kıran dizisi Çukur yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi güçlü oyuncu kadrosuna Barış Arduç'u da dahil etmeyi başardı. Artık Böke Erdenet rolü ile Çukur'da yer almaya başlayan oyuncu, reyting oranlarının yükselmesini sağladı. Heyecan dolu Çukur son bölümü yayınlandı. Yamaç, Çağatay'ın en zayıf noktasının kibri olduğunu keşfetmiştir. Asla yenilmeyeceğini düşünen rakibine güzel bir ders verir. Çağatay, hapishaneye girmekten kurtulsa bile babasının öfkesinden kaçamaz. Bu yüzden işlerin başından ayrılmak zorunda kalır. Çağatay'ın yerine kardeşi Arık Böke Erdenet geçer.

Arık Böke, tıpkı Yamaç gibi renkli bir kişiliğe sahiptir. Lakin, en az ağabeyi kadar sert ve acımasızdır. Ailesinin itibarini korumak için göze alamayacağı hiçbir şey yoktur. Yamaç, Çukur'u uyuşturucudan arındırmanın yollarını aramaktadır. Salih'in de yardımıyla Çukur'dakilere kim olduklarını hatırlatmaya karar verir. Halı sahada maç düzenleyen Yamaç, birlikte olurlarsa altından kalkamayacakları hiçbir şey olmadığını söyler. Nehir, Yamaç'ı az görmekten dolayı şikayet etmeye devam eder. Yamaç, ona tutamayacağı sözler vermek istememektedir. Sadece çocuk için birlikte olduklarını kabullenmesini söyler. Nehir, Yamaç'ın hayatında birisi olduğunu keşfetmiştir.

Efsun'a doğru adım adım ilerler. Arık Böke ve Yamaç yüzleşmesi ise Çukur son bölümünün en önemli sahnesi olarak karşımıza çıktı. Yamaç, rakibini hafife almaması gerektiğini ilk dakikada anladı. Arık Böke, ağabeyinden farklı yollarla Çukur'a savaş açmaya karar vermişti. Selim ve Cumali'nin Çukur'dan uzaklaşmasını sağlamak için önemli bir adım attı. Akın'ı da planlarına dahil etmeyi düşünüyordu.

YORUM EKLE