Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Kasım 2020 Pazartesi 12:36:39

Demet Özdemir o iddiayı yanıtsız bıraktı !

Güzel oyuncu Demet Özdemir, dün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Arkadaşları ile birlikte yemek yemeye gelen başarılı oyuncuya hakkında çıkan iddialar ile ilgili sorular soruldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu hakkında lüks bahçeli villa aldığına dair iddialar çıkmıştı. Demet Özdemir o iddialara ne yanıt verdi ?

Dün Pazar gününün tadını çıkaran Demet Özdemir, arkadaşlarıyla beraber Vadistanbul’da görüntüledi. Yakın arkadaşlarıyla set arasındaki mola vaktinde yemek yemeye gelen başarılı oyuncu Demet Özdemir’e hakkında ortaya atılan iddialar ile ilgili sorular soruldu.

Bu sıralar Boğaz’da iki katlı, bahçeli villa arayışında olduğu iddiaları ortaya atılan Demet Özdemir’e bu iddiaların doğruluğu soruldu. Boğaz’da villa alıp almayacağı sorularına gülümseyerek yanıtsız bıraktı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol ile birlikte başrol oynayan güzel oyuncu Özdemir’e sosyal medyada paylaştığı dans videoları hakkında sorular soruldu. “Biraz üşütmüşüm havada çok soğuk daha sonra konuşuruz.” diyerek soruları cevapsız bırakıp kameralardan uzaklaştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı