Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm izle 11 Mart 2020 TV8 Son bölüm tamamı

Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm izle. 11 Mart 2020 Çarşamba Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm tamamı izle. Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm tek parça izle. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm seyret. TV10 ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm tamamı izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm izle 11 Mart 2020 TV8 Son bölüm tamamı

Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm izle. 11 Mart 2020 Çarşamba Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm tamamı izle. Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm tek parça izle. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm seyret. TV10 ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm tamamı izle.

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm İzle

TV10'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir son bölümü ile ekrana geldi. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir son bölümünde neler yaşandı? Zeynep, Mehdi'nin aşkına karşılık verecek mi? Mehdi, kıskançlık krizine giriyor? Faruk, Emine'den ne istiyor? İşte detaylar...

Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm 11 Mart 2020 tamamı izle!

TV8'in fenomen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir son bölümünde neler yaşandı? Mehdi ve Zeynep arasında neler olacak? Emine ve Faruk ayrılacak mı? Zeynep, kime sinirleniyor? 

Gerçek bir hayat hikayesine dayanan senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yer alıyor. Heyecanın hiç azalmadığı Doğduğun Ev Kaderindir son bölümü yayınlandı. Mehdi, Zeynep'in babasını kurtarmak isterken sırtından bıçaklanmıştı. Ölüm ile hayat arasındaki ince çizgide yürüyen Mehdi, hastaneye kaldırıldı.

Mehdi, ölüm kalım savaşı verirken dışarıda da Zeynep perişan oldu. Mehdi'nin olmadığı bir hayatı düşünemeyen Zeynep gözyaşlarına boğuldu. Bu esnada içindeki aşkında farkına vardı. Benal'in hamileliği yüzünden kafası karışan Zeynep, Mehdi'ye karşı çok sert davrandığı için pişman oldu. Mehdi'nin ölmesi halinde nasıl hayatına devam edeceğini hiç bilmiyordu. Diğer yandaysa Benal, karnında Mehdi'nin çocuğunu taşıyordu. Bebeğinin babasının ölmemesi için dua ediyordu.

Zeynep'e yalanlar söylemesine rağmen her şeyin anlamsız olduğu bir noktaya doğru ilerliyordu. Bu yüzden hastanede Zeynep ile karşılaştığında ona bebeğinin babasının Mehdi olduğunu söyleme noktasına geldi. Öte yandan Faruk ve Emine arasındaki ilişkide şekillenmeye başlamıştı. Emine, Faruk'a güveniyordu. Onun çapkın bir erkek olduğunu bilmesine rağmen duygularının akışına göre hareket etmeye başlamıştı. Sultan, Zeynep'e her şeyi itiraf etmeye karar verdi. Mehdi'nin ölmesi halinde vicdanındaki yükü taşıyamayacağını düşündü.Zeynep, yoğun bakımda Mehdi'ye aşık olduğunu ve yaşamasını istediğini söyledi. Nermin, Ekrem'den ayrılmasının doğru bir karar olacağına inanmaya başladı. Lakin, Ekrem'in kiminle ilişkisi olduğunu öğrenene kadar bekleyecekti.

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm 11 Mart 2020

Ekranların yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir de gerilim yükselmeye devam ediyor. Merakla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir son bölümü yayınlandı. Benal, bebeğinin babasının Mehdi olduğunu söyleyecek mi? Zeynep, Mehdi'ye aşkını itiraf edecek mi? Müjgan neden sinirleniyor? İşte detaylar...

Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm tamamı izle!

TV8 ekranında seyirci karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Farklı ve samimi konusunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekleyen dizi, Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Gerilimin bir an olsun azalmadığı Doğduğun Ev Kaderindir son bölümü ile duygusal anlar yaşattı. Mehdi'nin bıçaklı saldırıya uğraması son bölüme damga vurdu. Zeynep, Mehdi'ye söylediği son sözleri düşündükçe üzüntüden kahroldu. Mehdi'nin ne olursa olsun hayata tutunacağına inanmak istiyordu. Onu kaybetme düşüncesi bile acısının artmasına neden oluyordu. Tüm aile hastanede Mehdi'nin uyanmasını bekliyordu.

Müjgan, Mehdi'nin başına gelenlerden dolayı Zeynep'i suçluyordu. Zeynep, Müjgan'ın söylediği ağır sözlerle bir kez daha sarsıldı. Tek isteği Mehdi'nin gözlerini açması ve yaşamasıydı. Gerekirse, Benal ile bebeklerini büyütebilmeleri için aralarından çekilmeye karar verdi. Benal'in bebeğinin babasıyla ilgili söylediği yalanlara inanmıyordu. Mehdi'yi kaybetmeyi göze alamadığı için gerçekleri bir süre ertelemeyi tercih etmişti. Benal'ı hastanede gözü yaşlı bir şekilde görünce her şeyi anladı. Emine, Faruk'un sunduğu imkanlar içerisinde yolunu kaybetmişti. Mehdi'nin başına gelenleri bile çok sonradan öğrendi. Nermin, Zeynep'e destek olmak için hastaneye geldi. Ekrem ise hayatıyla ilgili bir karar vermesi gerektiğinin farkındaydı. Nermin'in sunduğu imkanlara sırt çevirmek istemiyordu, fakat Meltem'in restini de görmezden gelemezdi.

Nermin, Zeynep ile meşgulken şirketten neler alabileceğine odaklandı. Zeynep, Mehdi'ye aşık olduğunu anlamıştı. Mehdi'nin gözlerini açmasıyla birlikte büyük bir mutluluk yaşadı. Mehdi ve Zeynep için yepyeni bir hayat sayfası açılıyordu. Lakin, bu sayfada Benal ve bebeğinin de yer alacağını kabullenmeleri gerekiyordu.

YORUM EKLE