Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

30 Aralık 2020 Çarşamba 20:29:36

Son Güncelleme: 30/12/2020 20:29:15

Doğduğun Ev Kaderindir Nermin kimdir? Senan Kara bakın kiminle evli!

Doğduğun Ev Kaderindir Nermin kimdir? TV8 ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir Nermin karakterini canlandıran oyuncu çok ünlü bir oyuncunun eşi çıktı. Senan Kara kimdir nereli kaç yaşında? Senan Kara kaç yaşında? Doğduğun Ev Kaderindir Nermin’in eşi de ünlü bir oyuncu!

Doğduğun Ev Kaderindir Nermin kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Nermin karakterini kim canlandırıyor? Senan Kara kimdir? Senan Kara kim, nereli kaç yaşında sizler için derledik.

Doğduğun Ev Kaderindir Nermin kimdir?

TV8 ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir Nermin karakterini canlandıran oyuncu belli oldu. Doğduğun Ev Kaderindir Nermin karakterini ünlü oyuncu Senan Kara canlandırıyor. Peki Senan Kara kimdir? Nerelidir, kaç yaşındadır?

Doğduğun Ev Kaderindir Nermin kim?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nermin karakteri Ekrem’in eşidir. Zeynep’in de üvey annesidir. Zeynep’i öz kızı gibi çok sevmektedir.

Senan Kara kimdir?

Senan Kara, 1978 İzmir doğumlu. Ünlü oyuncu Serhat Tutumluer’in eşidir. En son Kuzgun dizisinde Kudret karakteriyle tanınmıştı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi mezunudur.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı